Skocz do zawartości


Zdjęcie

co to jest ?

potwór obcy co to? niewytłumaczlne

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

witam zimą byłem w lesie z kolegą i sobie robiłem fotki na pierwszy rzut oka nic nie widziałem ale po powiększeniu no wystraszyłem się to jest szare bardzo duże ma czarne ogromne oczy tu wrzucam link na fejsa i tam jest ta fotka oznaczyłem czerwonym okrągiem tego czegoś ale zróbcie sobie przybliżenie jakoś muszę wam z fajsa podać bo nie bardzo wiem jak z pulpitu tu wkleić no co o tym sądzicie co to może być? bo ja na początku pomyślałem że to sowa ale to jest ogromne prawie jak ja mam nadzieje że to dostrzeżecie oto link https://www.facebook...&type=1


witam zimą byłem w lesie z kolegą i sobie robiłem fotki na pierwszy rzut oka nic nie widziałem ale po powiększeniu no wystraszyłem się to jest szare bardzo duże ma czarne ogromne oczy tu wrzucam link na fejsa i tam jest ta fotka oznaczyłem czerwonym okrągiem tego czegoś ale zróbcie sobie przybliżenie jakoś muszę wam z fajsa podać bo nie bardzo wiem jak z pulpitu tu wkleić no co o tym sądzicie co to może być? bo ja na początku pomyślałem że to sowa ale to jest ogromne prawie jak ja mam nadzieje że to dostrzeżecie oto link https://www.facebook...&type=1

włączcie na zdjęciu tryb pełno ekranowy wtedy będzie wszystko dobrze widać


  • -2

#2

Rzeźnik z Blaviken.

    Biały Wilk

  • Postów: 83
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Link nie działa, przynajmniej mi. Zauwazyłem drogi mitku, ze bardzo udzielasz sie ostatnio na forum. Szkoda tylko, ze te Twoje tematy są takie troche "lipne" bez urazy ;)


Użytkownik Rzeźnik z Blaviken edytował ten post 29.04.2014 - 11:53

  • 0

#3

mitek24.
  • Postów: 41
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

gdybyś zobaczył to coś myślę że inaczej byś pisał wrzyuce potem to na youtube to może zadziała


  • 0

#4

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mietek - nie wrzucaj. Na siłę nic nie znajdziesz. Jeżeli fotka ma wyglądać jak Twój styl pisania, podziękuję. 

closed.gif


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: potwór, obcy, co to?, niewytłumaczlne

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych