Skocz do zawartości


Zdjęcie

Też się kiedyś tym interesowałem.... do momentu....

ziemiaufo bog wszechświat ukraina wojna

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Płaska Ziemia.
  • Postów: 2
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Faktu kiedy okazało się ,że ludzie kłamią !! Ameryki chyba nie odkryłem bo przecież każdy z nas wie , że  tak jest. Dzisiaj należy zadać sobie pytanie jak mocny kit udało "im" się nam przekazać.

 

IM- Tj. Grupka ludzi (głównie masoneria) (wcześniej wolnomularze xv w). , która ciągnie za sznurki , sprzedaje wam wojne i marzenia.

 

Pomijając ile szkód  rodzina Rockefellerów i Rothschild - ów wyrządziła ludzkości na ziemi .... to okazuję się , że oni nie tylko nas mordują , trują i zmuszają do pracy ale też piorą nam mozgi  - dosłownie - Piorą jak pralka .....

 

To co chce poruszyć wymaga od nas czystości umysłu.

Zeby było łatwiej z naszej wiedzy wyniesionej ze szkoły robimy samolot i puszczamy w sina dal......

Zakładamy ze wszystko co wam powiedzieli to bzdura...

 

Poszło ??

 

 

A wiec w sekrecie zdradze wam , ze NASA  fabrykuje zdjecia , moze i niektórzy z was wiedzą coś na ten temat ... ale czy wiecie ,że nasa fabrykuje też loty na ksieżyc ? loty na inne planety ??

 

Czy wy wiecie że oni nie wylecieli nigdy w kosmos ??

 

Czy wy wiecie ,że filmy ze stacji ISS krecone sa w samolotach wysokosciowych z zerowa G. ???!!!!

 

Czy wy wiecie , że pracę poza stacją ISS krecone sa pod wodą ????

 

Czy wy wiecie ,że lądowanie na księżycu to film wytwórni Walta Disneya ?? Masona 33 stopnia ?

 

Czy wy wiecie ,że ziemia w formię kulistej to wytwór NASA ,Masonerii , i pochytanego szkolnictwa na skale swiatowa ??

 

Co ze zdjeciami satelitarnymi ?? Gpsem ??  Telefonia i Telewizja "satelitarna" ??? Wszechświatem ?? Wielkim wybuchem ??

Czarnymi dziurami ?? Czarna materią ?? ..... Jedno wielkie BAGNO !!!!!

 

 

Przesyłam link do filmu ze stacji ISS i innych o tematyce "kosmicznej:

Link do filmu i do konta na yt: 

Proszę zapoznać się z filmami na nim. i dopiero później sformułuj swoja opinię.

 

 

Przesyłam link do ziemi widzianej z kosmosu 

Stary film proszę zwrócić na światła na ziemi i światła na niebie .... nie ma nic ... Film krecony w studio

 

Przesyłam link do ziemi widzianej z kosmosu już ,że tak powiem poprawiony na miarę xx1 wieku dla dzieci neo i dorosłych z  wypranymi mozgami  

 

Ogólnie jestem nim zachwycony ... byłem.... bo wprowadza mnie w nostalgie ze tego tak naprawde nie ma ....

Proszę zwrócić uwagę na piekne gwiazdy na niebie , komputerowe swiatla na ziemi przepięknie błyszczące nawet pod chmurami , piękna łuna , okrągła nasza piekna ziemia  i przecudna muzyka !!!!!!

 

 

 

A więc o co chodzi ?? 

Po co to wszystko ?? 

 

 

 

Chodzi o to , że  Ziemia jest płaska  :serce:

 

 

Dziękuje za uwagę 

 

prowokacja.gif

edycja:

ultimate

 


  • -6

#2

Pomaranczka.
  • Postów: 370
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

*
Popularny

 

Czy wy wiecie że oni nie wylecieli nigdy w kosmos ??

 

Proof or didnt`happen...

 

 

Czy wy wiecie ,że filmy ze stacji ISS krecone sa w samolotach wysokosciowych z zerowa G. ???!!!!

 

Proof or didn`t happen...

 

 

Czy wy wiecie , że pracę poza stacją ISS krecone sa pod wodą ????

 

Proof or didn`t happen...

 

Twoje dziwne teorie nie są poparte żadnymi dowodami. Zwykłe pierniczenie kogoś kto nigdy nie leciał samolotem czy nawet nie był w wysokich górach i nie widział zakrzywienia Ziemii. Nie chce mi się dyskutować z kimś kto przyszedł na forum tylko po to aby trollować i wykłócać swoje EGO.

 

So please!

 

aa.jpg

 

Przepraszam, ale musiałam to napisać...


  • 6



#3

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Poniższy fragment filmu świetnie obrazuje to, co autor tematu chce nam przekazać :)

 


  • 1



#4

Dager.
  • Postów: 3079
  • Tematów: 64
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z jednym muszę się zgodzić, Płaska Ziemio. Jeśli rzeczywiście wierzysz w to, co napisałeś, to teza o pralkach i wypranych mózgach ma sens.


  • 4



#5

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Gdybym miał czysty umysł to pewnie bym w to uwierzył. Ale zaufam dotychczasowym odkryciom, dowodom, filmom, zdjęciom, własnej logice i zostanę przy okrągłej ziemio.

 

Na koniec tematu chciałoby się dodać "A Kopernik była kobietą".


  • 0

#6

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

closed.gif


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: ziemiaufo, bog, wszechświat, ukraina, wojna

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych