Skocz do zawartości


Zdjęcie

Członkowie rodziny na ekranie telewizora


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
21 odpowiedzi w tym temacie

#16 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

cos sie odbiło od telewizora :) a ta niby dziewczynka to.. każde dziecko jak jest małe wygląda bardzo podobnie :)
  • 0

#17

Krzys.
  • Postów: 20
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedys sobie myslalem co mogloby mnie przerazic na amen.
Wyobrazacie sobie spokojny sobotni wieczor, wraz z rodzinka ogladacie telewizor. Nagle
nastepuje jakies zaklucenie i ogladacie samych siebie w telewizji. Tak jakby ktos stal naprzeciwko was i filmowal was kamera zrzucajac odrazu obraz na telewizor. Co byscie zrobili? :)
  • 0

#18

Kori.
  • Postów: 217
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Proste - siadłabym do kompa i walnęła o tym temat na forum :P
  • 0

#19

vcore.
  • Postów: 833
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kiedyś był program ze Facet Regularnie oglądał Duchy rodziny w telewizorze czy ICh opowiadania , bodajze na discovery Science , ja w to nie wierze troszke kiczowate choc zdarzały sie telefony od zmarłych z tego co wiem
  • 0

#20

m4st3r.
  • Postów: 182
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

A co jest w tym prostokącie u dołu?? O_o
Mi się jednak wydaję, że TV jest włączone! Jeśli nie to przykład klasycznej transkomunikacji ze zmarłą duszą.
  • 0

#21

Miniaturowa.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dużo jest zdjęć twarzy na wyłączonych telewizorach. Nie pamiętam jak to dokładnie miało działać, ale czytałam takie wytłumaczenie ekrany kineskopowe mają "pamięć", kilka sekund po wyłączeniu jak zrobi się zdjęcie z telewizora jeśli zrobimy mu zdjęcie jest duże prawdopodobieństwo, że coś na ekranie uchwycimy. Szczególnie, gdy wcześnie telewizor długo działał. Widziałam kiedyś na jakimś forum podobne zdjęcie, gdzie udało się nawet określić z jakiego filmu tajemnicze twarze pochodziły.
  • 0

#22

Anomaly.
  • Postów: 330
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

I kolejny już raz okazuje się, że duchy potrafią manifestować swą obecność ukazując się w identyczny sposób jak na zdjęciu, które danej osobie kiedyś tam było zrobione. Żal, że autorom mało kiedy chce się wykonać dodatkową fotografię, którą potem przy pomocy narzędzia stempel w Photo Shopie "chamsko" nakładają na ekran telewizora. Taaak... Że niby duchy wyglądają zawsze tak jak zdjęcie. Ale bzdura.
W skali 1-10 oceniam to na 0 czaszek.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych