Skocz do zawartości


Zdjęcie

halas i postac

Hałasitp.

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Grzesiek..
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.

Otóż mam 18 lat i od jakiegoś czasu w domu dzieją się dziwne rzeczy.Wszystko zaczęło się w nocy gdzieś po 23.Była cisza jak zawsze aż w mieszkaniu było słychać uderzenie takie jak w stół.Chwilę potem było słychać jak ktoś chodził po pokoju.Najgorsze było to jak poszedłem po picie do kuchni to w pewnej chwili poczułem mocny chłód.Kilka dni później również nocą kiedy spałem nagle się obudziłem bo poczułem że ktoś mnie dotyka.Co prawda w pokoju mam rolety i było ciemno jak w grobie ale czułem że ktoś jest obecny przy mnie.

 

Powiem prosto ja nigdy nie wierzyłem w duchy co prawda słyszałem od rodziny o tym ale myślałem że to bajki.Teraz to nawet nie wiem co o tym sądzić bo sam przeżyłem to na s

obie.


  • 0

#2

Kazuhaki.
  • Postów: 589
  • Tematów: 176
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 6
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Może ten chłód to była lodówka? ;)

Mówisz, że ktoś cię dotykał, może to był paraliż senny ? Często w mieszkaniach słychać różne stukania i puknięcia. To normalne


  • 0



#3

andkar94.
  • Postów: 105
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

To jest tak dziwnie napisane...:/

Ale spróbujmy wyjaśnić.

Uderzenie mogło nastąpić u sąsiadów, czasem meble trzaskają, albo urządzenia elektryczne.

Chłod mógł być wlaśnie od lodówki, czy okna, może przeciąg.

Z dotykiem mógłbyć sen, albo mogło się wydawać. A,że tą obecność poczułeś, bo się wystraszyłeś, mózg próbował wyjasnic ten dotyk.

Jeśli się to dzieje codziennie przez dość długi czas to może coś byc na rzeczy.


  • 0

#4 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Cóż, niestety Twoje przeżycia nie są niczym dziwnym lub jak kto woli zjawiskiem paranormalnym. Ileż to ja razy przechodząc, odczuwałem chłód. Ileż razy czułem dotyk podczas snu. Gdybym się doszukiwał w takich bzdetach cudów nieziemskich, to już znajdowałbym się na skraju wytrzymałości psychicznej. Bowiem takich zjawisk nie ma. Nie ma też się czego doszukiwać, bo następna będzie tylko obsesja i paranoja. Przejdźmy do sprawy.
1) Chłód? Przeszedłeś szybko przez korytarz albo miałeś otwarte okno. Nawet szkoda gadać.
2) Dotyk we śnie. Sniło Ci się, budząc się, jeszcze prokurowałeś senne marzenia, wszystko normalne.
3) Uderzenie? Stół pod wpływem temperatury "strzelił". Nic więcej. Nie marnuję już klawiatury na rozpisywanie się co do rzekomego chodzenia po pokoju.

closed.gif
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych