Skocz do zawartości


Zdjęcie

Kontrolowanie energii


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
10 odpowiedzi w tym temacie

#1

DrXPlode.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.
Poznałem wasze forum jakieś 4/5 lat temu, wtedy właśnie zainteresowałem się energią mojego ciała i umysłu, początkowo bawiłem się w psi balle i w sumie na tym poprzestałem bo wydawało mi się to dość niewiarygodne. 
Jednak od jakiegoś roku zacząłem poznawać nowe możliwości mojej własnej osoby. Czuję, że posiadam dużą energię i możliwości z nią związane. 
Przejawia się to przede wszystkim tym, iż potrafię czerpać energię z natury. Często kiedy gorzej się czuję, siadam i pobieram energię od słońca czy roślin, od razu czuję przypływ mocy i czuję się lepiej. Ostatnio nawet udaje mi się uśmierzać ból głowy, czy innych części ciała dotykiem. Potrafię także tworzyć swojego rodzaju tarczę/barierę chroniącą moją osobę. Z czasem coraz bardziej odczuwam to co potrafię i przychodzi mi to coraz łatwiej. Jednak nie mam żadnej osoby, która mogłaby mnie poprowadzić w odpowiedni sposób przez ten świat i nakierowała na odpowiednie działania. 
Dlatego też założyłem ten temat. Poszukuję czegoś na wzór mentora czy nauczyciela, który mógłby mi pomóc w kontrolowaniu własnej energii. 


  • 0

#2 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

0akz.jpg

 

offtop2.gif

 

Kronikarz


Użytkownik Kronikarz Przedwiecznych edytował ten post 28.02.2014 - 17:48

  • 1

#3

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak daleko zaszło forum z absurdem?

 

offtop2.gif

 

Kronikarz


  • 0



#4

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No tak, jeśli umysł czegoś nie potrafi przetrawić, bądź też coś kłóci się ze światopoglądem - to znaczy, że to jakiś absurd. Darujcie sobie takie żałosne tekściki.

 

DrXPlode, ja znam jednego człowieka, który mógłby Cię poprowadzić. Tylko że jest jeden feler - praca z nim wiąże się również z podnoszeniem wibracji, co z czasem może spowodować, że będziesz czuł fizycznie ataki energetyczne ze strony innych ludzi. Jeśli chcesz to mogę Ci na PW podać kontakt do niego.


  • 0



#5

DrXPlode.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No tak, jeśli umysł czegoś nie potrafi przetrawić, bądź też coś kłóci się ze światopoglądem - to znaczy, że to jakiś absurd. Darujcie sobie takie żałosne tekściki.

 

DrXPlode, ja znam jednego człowieka, który mógłby Cię poprowadzić. Tylko że jest jeden feler - praca z nim wiąże się również z podnoszeniem wibracji, co z czasem może spowodować, że będziesz czuł fizycznie ataki energetyczne ze strony innych ludzi. Jeśli chcesz to mogę Ci na PW podać kontakt do niego.

 

Dzięki za profesjonalne podejście do sprawy, oraz prosiłbym o kontakt do owej osoby :)


  • 0

#6

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

ja bym radził poczytać coś w temacie, np. książkę ,,biologiczne podstawy psychologii". Bo twoja wiara w tą mityczną energię bierze się z niewiedzy.

Więc tak naprawdę jesteś na poziomie ukraińskich babuszek które ,,leczą" ludzi przez machanie jajkiem nad głową.


  • 1



#7

DrXPlode.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ja bym radził poczytać coś w temacie, np. książkę ,,biologiczne podstawy psychologii". Bo twoja wiara w tą mityczną energię bierze się z niewiedzy.

Więc tak naprawdę jesteś na poziomie ukraińskich babuszek które ,,leczą" ludzi przez machanie jajkiem nad głową.

 

Jak wspomniałem w pierwszym poście, już kilka lat temu się tym zainteresowałem, trochę o tym czytam, jednak wiadomo, że nikt nie przekaże tak wiedzy jak doświadczona w tej kwestii osoba :) 
 


  • 0

#8 Gość_c✪nvers

Gość_c✪nvers.
  • Tematów: 0

Napisano

Doświadczona w tym osoba zarabia pewnie sporo kasy na niedoświadczonych osobach. Tak samo jak dawniej szamani w plemionach, księża w kościołach tak i tacy energetyczni spece na takich jak Ty. Wystarczy że się chwile zastanowisz na setkami jak nie tysiącami różnych teorii na temat działania energii i tego skąd ją czerpać stwierdzisz - co za bezsens. Prosty przykład skoro czytałeś o PSI. Sam o tym czytałem i na jakiejś angielsko języcznej stronce były opisane 2 metody / szkoły czerpania energii.( 1- czerpanie energii z siebie, 2- czerpanie energii z natury). Wedle tej pierwszej nie można czerpać energii z natury tylko z siebie. No dobra skoro według nich nie można to jak to robią Ci drudzy ?. Druga szkoła mówiła zaś, że czerpanie energii z siebie bardzo osłabia człowieka i jest bardzo energochłonne nie pozwalając się rozwijać dla tego zasysają z natury. No to ja się pytam teraz jak jedni i drudzy mogli niby korzystać z " ENERGII " skoro jednych powinna osłabiać, a Ci drudzy nie powinni umieć jej pobierać z natury ??? :facepalm:


  • 1

#9

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jak wspomniałem w pierwszym poście, już kilka lat temu się tym zainteresowałem, trochę o tym czytam, jednak wiadomo, że nikt nie przekaże tak wiedzy jak doświadczona w tej kwestii osoba

 

 

Nie ma osób doświadczonych w sprawach rzeczy które nie istnieją. To tak jakby pisać że są ludzie doświadczeni w temacie płaskiego Słońca.


  • 0



#10

Manekin Artist.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam.
Poznałem wasze forum jakieś 4/5 lat temu, wtedy właśnie zainteresowałem się energią mojego ciała i umysłu, początkowo bawiłem się w psi balle i w sumie na tym poprzestałem bo wydawało mi się to dość niewiarygodne. 
Jednak od jakiegoś roku zacząłem poznawać nowe możliwości mojej własnej osoby. Czuję, że posiadam dużą energię i możliwości z nią związane. 
Przejawia się to przede wszystkim tym, iż potrafię czerpać energię z natury. Często kiedy gorzej się czuję, siadam i pobieram energię od słońca czy roślin, od razu czuję przypływ mocy i czuję się lepiej. Ostatnio nawet udaje mi się uśmierzać ból głowy, czy innych części ciała dotykiem. Potrafię także tworzyć swojego rodzaju tarczę/barierę chroniącą moją osobę. Z czasem coraz bardziej odczuwam to co potrafię i przychodzi mi to coraz łatwiej. Jednak nie mam żadnej osoby, która mogłaby mnie poprowadzić w odpowiedni sposób przez ten świat i nakierowała na odpowiednie działania. 
Dlatego też założyłem ten temat. Poszukuję czegoś na wzór mentora czy nauczyciela, który mógłby mi pomóc w kontrolowaniu własnej energii. 


Energia natury to gaia, trochę jest zmordowana tą pleśnią, która niszczy coś idealnego jak ziemia (Mówię o negatywnym podchodzeniu ludzi do ludzi). Co do przepływu mocy, to jest naturalny proces który powtarza się od wieków i tą energię możesz kierować na wszystko co sobie uświadomisz że istnieje. Bariera powiem Ci tak, możesz udoskonalać umiejętność aczkolwiek w późniejszym etapie egzystencji, sądzę iż to nie będzie Ci potrzebne :)

Po pierwsze podlicz to, iż trwa przebudzenie i świadomie w podświadomości szukasz rozwiązania na swoją rękę, nie zawsze z sukcesem. Swoją drogą, jeśli trafiłeś na punkty swojego ciała i uświadamiasz swoją głowę że myśl tworzy rzeczywistość "oraz trenujesz medytacje", to pomaga w udoskonalaniu siebie, aczkolwiek każdy kij ma dwa końcę. Jeśli stajesz się świadomy i jesteś przytomny co się dookoła dzieję (jeśli wiesz co mam na myśli), to i zwracasz na siebie uwagę. Jakby Ci to przybliżyć... Czym więcej świadomości, to tak jest jak zapalić światło więc i ono przyciąga mole i inne robactwa w lato. A konkluzja stopy duchowej?. Jeśli stajesz się światłem to dajesz o sobie znać "bytom". Więc i Ty takowe spotkasz, ale to jest jeden wielki plus, etap przebudzenia to znak że jesteś bliżej niż dalej. Pamiętaj tylko że szans masz wiele, ale nauczyć się musisz działać bez emocji i o własnej woli prosto z duszy. To najlepsza maska i obrona. :)
Każdy z was będzie miał wybór, i każdy z was wybierze.



I mam gdzieś te czerwone rączki, liczy się świadomość!.


Użytkownik Manekin Artist edytował ten post 02.03.2014 - 08:12

  • 0

#11

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

zmieniłbym nazwe tej energii na energię uznawaną jako chakre, ale kojarzyłoby się to wam z naruto, więc odpuszcze sobie nazewnictwo. Wiele lat znam już termin tejże energii, nie jest nic nadzwyczajnym, a kontrolowanie jej, jest proste jak nie wiem, gdyż tejże energii używasz już do zwykłego poruszania się ( niezbyt lubiana teza, ale co tam i tak mi dadzą warna za ten post, bo to już tradycja hihi)

 

Aby ją kontrolować trzeba nauczyć się ją wyzwalać, a ilu ludzi, tyle sposobów na wyzwalanie jej, nie ma jednego prostego.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych