Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co sie dzieje + potrzebuje pomocy

wizje duchy egzorcyzmy przyszłość

  • Zamknięty Temat jest zamknięty
6 odpowiedzi w tym temacie

#1

Coward.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Hej,

 

Jestem Coward , a raczej Tomek .

Opowiem wam wszystko od tyłu ... tak będzie dużo łatwiej.

 

Kiedy jeszcze byłem w brzuchu mamy to ona z swoją siostrą i mamą robiły seanse spirytystyczne w naszym domu - wywoływały duchy i rozmawiały z nimi . Moja mama przywoływała je , a ciocia z nimi rozmawiała . Jeden z nich z nami zamieszkał i był aż do mojego urodzenia . Mieliśmy egzorcyzmy w domu , bo rzeczy znikały lub spadały obrazy . Na białej wannie powstały czarne rysy , kiedy okna były zamknięte to były przeciągi w domu ...

Teraz mieszkam w innym miejscu , ale czasem lampy się chwieją na boki . Wpierw mama mi nie ufała , ale to jednak prawda - sama sie przekonała . Często też mi znikają rzeczy lub zmieniają miejsce .

Moja babcia potrafi koncentrować energię .

Co jeszcze dodać mogę ...

1.Insteresuje sie numerologią i mam nr.11 a mój nr domu to 47 ... 4+7=11 :x

2.Jestem wampierem energetycznym :<

3.Potrafię powiedzieć jak staną się konkretne wydarzenia np.wchodzę do domku z kolegami i przed drzwiami mówię im , że coś złego sie stanie , wchodzimy zapalamy światło i żarówka pęka ...

4.Czasem czuje czyjąś obecność jak jestem sam i wtedy przechodzą mnie ciarki i czuje zimno .

5.Nie mam choroby psychicznej ( na 100% ) 

6.Potrafie przywołać duchy .

7.Nazwijmy , że przy moim porodzie uczestniczyła magia .

8.Chciałem praktykować czarną , ale kolega namówił mnie , że przy mojej psychice , bym wymordował moich wrogów 

9.Chce praktykować Telekinezę i chce jakieś łatwe ćwiczenia na start

 

Ogólnie ... dlaczego takie rzeczy sie dzieją ?

IŚĆ do egzorcysty ?

 

prowokacja2.gif

 

Kronikarz


  • -3

#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Drogie dziecko... zacznij wcześniej kłaść się spać to nie będą ci się myliły sny z rzeczywistością.

 

Czy w internecie krąży gdzieś schemat takich historyjek?


  • 2



#3

.?..

    Medicus

  • Postów: 974
  • Tematów: 89
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 10
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam wrażenie, że na forum trafiają same złote dzieci, którym się świat wirtualny za bardzo nakłada na ten prawdziwy. Weź może zajmij się czymś pożytecznym jak nauka czy sport, zamiast pierdołami sobie głowę zawracasz.Najśmieszniejsze jest to, że zaraz grono wizardów i pandarenów ci udzieli "rzetelnych" rad. 


  • 0



#4

Coward.
  • Postów: 2
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Akurat oceny mam dobre .

Przepraszam , ale ja na serio chciałbym poznać odpowiedź :)

@up
Jeżeli mi nie ufasz to zrozumiem to :)

 


  • 0

#5

Manekin Artist.
  • Postów: 25
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Cześć

Nie wiem czy chcę pomóc, bo jeśli masz pasożyta to zwrócę na siebie uwagę... Aczkolwiek, miałem podobny problem i dla duszy pomogę.
A więc, jeśli mama przywoływała, to jest możliwość że masz właśnie pasożyta, tzw "archonta" lub jak inaczej demona. Zapytaj się jej, czy podpisywała jakieś cyrografy lub pakty?
Co do numerologii się nie przejmuj, bo zawsze ze wszystkiego zrobić "coś" aczkolwiek, we wszystkim są jakieś znaki lecz nie warto się doszukiwać.
Jeśli jesteś wampirem, to powiedz mi w jaki sposób to odkryłeś?
Co do przeczuć, to masz dobrą intuicję która może być Twoją unikatową zdolnością, inaczej rzecz mówiąc "cecha duszy". 
Jeśli czujesz obecność, to prawdopodobnie zaniedbujesz karmę, radzę słuchać serca. Bo właśnie zła karma daję takie efekty. Polecam nie stresować się, bo jeśli coś na Tobie siedzi, to poprzez nerwy/agresje lub strach oddajesz częstotliwość i stajesz się łatwym celem do ataków lub obserwowania oraz pozyskiwania energi.
I to nie choroba psychiczna, prawdopodobnie jesteś blisko oświecenia, ale bardziej się tego wypierasz dlatego stwierdzam iż Twoja dusza nie jest jeszcze gotowa.
Nie praktykuj okultyzmu, bo zapłacisz za to dużą cenę i nie mowa tutaj o śmierci czy straszeniu przez "demony", chodzi o cenę Twojej duszy.

Moja odpowiedź jest taka, nie trać czasu na jakieś zdobywanie umiejętności które nie przydadzą Ci się na dłuższą metę. Zainwestuj czas w siebie i zacznij siebie akceptować. Bo na to stracisz o wiele więcej czasu. Powiedz mi jeszcze jaką masz grupę krwi, bo to ważne.


Mam wrażenie, że na forum trafiają same złote dzieci, którym się świat wirtualny za bardzo nakłada na ten prawdziwy. Weź może zajmij się czymś pożytecznym jak nauka czy sport, zamiast pierdołami sobie głowę zawracasz.Najśmieszniejsze jest to, że zaraz grono wizardów i pandarenów ci udzieli "rzetelnych" rad. 

Rozumiem że sceptycznie możesz podchodzić do świata "spirytualnego" aczkolwiek, jeśli się nie spotkasz z takim problemem, to nie będziesz wiedział co to znaczy.
 

Pozdrawiam.


Użytkownik Manekin Artist edytował ten post 23.02.2014 - 07:31

  • 0

#6

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Patrząc na "listę" Twoich zdolności (konkretnie 8 pozycja), podziwiam tych, którzy mieli odwagę dać Ci minusa...


  • 0



#7

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Skończmy tę farsę. Zamykam.


  • 0






Inne tematy z jednym lub większą liczbą słów kluczowych: wizje, duchy, egzorcyzmy, przyszłość

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych