Skocz do zawartości


Zdjęcie

Moja nazwa profilu / nick


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
453 odpowiedzi w tym temacie

#31

mithrandir.

    Pan Satyros

  • Postów: 531
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Uff : Taka historia mojego nicku :

Otóż bardzo lubie całą serie LOTR, ale to nie ma duzo z tym współnego ponieważ postać Theodena nie jest jedną z głównych :P
Pewnego dnia mój kuzyn (na tym foum CzarnySzpak) wziął sobie taki nick :P
Więc ja najzwyczajniej zgapiłem od niego:P po czym zmuszony był do zmiany swojego nicka :P
:crazy:

I jeszcze jedno : pod tym nickem jestem na wszystkich forach, w których uczestnicze (prawie)
To tyle
pozdro



#32

Abadon.
  • Postów: 6
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój nick powstał w następujących okolicznościach:
Kiedyś przeglądałem jakieś czasopismo (komputerowe) i tam było pewne zdjęcie z postacią i napisem Abaddon. Pomyślałem sobie, że to w sumie fajna ksywka. Oczywiście Abaddon to pan przepaści, anioł destrukcji czy jakoś tam, więc aby być oryginalnym i aby się lepiej wymawiało usunąłem jedną literę „d”. Niestety jak się później okazało nie jest to do końca oryginalna ksywka i w czystej postaci występuje tylko tutaj, a gdzie indziej to Abadon111. Ostatnio wymyśliłem sobie naprawdę fajną i oryginalną: Abisarius. Może w przyszłości zacznę tego używać.

#33

Arturus.
  • Postów: 207
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Arturus- od imienia Artur, tak jakos mi pasuje :P

#34

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Moj nick, eeee......., powstal dzieki zjeba**** monitorowi LG (czesto wariuje i sam sie sciemnia lub blyska itp) :-D
I jak sie rejestrowalem i myslalem nad nickiem to monitorek sam z siebie przybral barwe turkusowa :P :P :P . I tyle :smile:

#35

opętana.
  • Postów: 3
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój nick....hmmm...

#36

MNIIMS.
  • Postów: 2
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Skrót - tylko nie liczni wiedzą co oznacza :P

#37

The Duke.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A mój pochodzi od nazwy płyty mojego ulubionego wokalisty Jorna Lande "The Duke" <wszak sam muzyk przez swoich fanów nazywany jest księciem hard rocka :!:

#38

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

pit - skrót od mojego imienia PIoTr=PIT, nie mylić z dokumentami składanymi w urzędzie skarbowym!! Lub skrót od Pasjonat Innych Teorii...



#39

raveno.
  • Postów: 45
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od 'Kruka' w wersji angielskiej, a "O" dodane dla oryginalności :P .

[ Dodano: 2006-06-17, 11:01 ]
Od 'Kruka' w wersji angielskiej, a "O" dodane dla oryginalności :P .

#40

Hanibal1987.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mój login to połączenie mojej ksywy z rokiem urodzenia, żadnej filozofii, poprostu norma :P
PS. Ten login mam na wszystkich forach/ stronach gdzie jestem zarejestrowany.

#41

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

i kolejny sie trafił... no nie moge, czy ten avek, którego mam to faktycznie taki fajny jest? :)



#42

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

i kolejny sie trafił... no nie moge, czy ten avek, którego mam to faktycznie taki fajny jest? :)

Moim zdaniem jest to pogwałcenie praw autorskich...Masz prawo ubiegać się o odszkodowanie :jump:

#43

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem jest to pogwałcenie praw autorskich...Masz prawo ubiegać się o odszkodowanie

chyba się kiedyś zbiorę i zrobie własn, niepowtarzalny avatarek, ale to już offtop jest, więc kończe:P....



#44

Apophis_.
  • Postów: 637
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jako, że jestem fanem serialu Stargate i historii starożytnego Egiptu, wybrałem sobie właśnie taką ksywkę. :smile: _ powstał, ponieważ gdy rejestrowałem się na forum serialu Stargate, ktoś już miał taką ksyfkę (ale 0 postów...) więc dodałem _. Później jakoś wszędzie miałem _ i dlatego jest już Apophis_. Drugi nick ktorego uzywam w rpg'ach, opowiadaniach fantasy, mmorpg to Thimburd.

#45

kudi.
  • Postów: 161
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ksywa hmmm od zlaczenia imion Daniel i Kamil :D mego brata i mego iminia :D :P pozDroooo :D :papapa: :papapa:


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych