Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne pukanie do drzwi i okna

Okno i drzwi

  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

JaszczurMoko.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam chciałbym opowiedzieć pewną historie z mojego dzieciństwa. Otóż pewnego dnia siedząc z Mamą i siostrą w pokoju oglądając telewizor o godzinie 16:55 usłyszeliśmy pukanie do drzwi Mama odpowiadając na pukanie powiedziała ''proszę otwarte'' po czym, nikt nie wszedł Ja zaciekawiony wyszedłem przed dom myśląc ,że to nasz Ojciec robi sobie z nas żarty ale nikogo nie było wokół domu poszedłem też na ulice ale tam też nikogo nie było odpuściłem sobie nikt się tym nie przejął ani nic. Następnego dnia gdy zapytałem ojca czy to on robił sobie żarty i pukał do drzwi odpowiedział, że nie siedząc z całą rodzinką i oglądając TV znowu coś zapukało Ja w tym czasie patrzę na zegarek a tam godzina 16:55 tym razem pukanie było głośniejsze i na dodatek w okno tak jakby dwie osoby pukały równocześnie jedna w drzwi druga w okno zerwałem się i od razu pobiegłem przed dom od chwili puknięcia gdy dobiegłem minęło może z 7 sec ale wybiegam patrzę a tam nikogo nie ma znowu myślę sobie co jest kurde duchy czy coś wróciłem do domu i pytam się mamy co o tym myśli a ona powiedziała ''Może z babcią jest coś źle w niebie'' i rozpłakała się była przerażona pocieszyłem Ją i zapomnieliśmy o tym do dziś nie wiemy co to mogło być już nigdy się to nie powtarzało.Najdziwniejsze i najbardziej ciekawe było dla mnie to, że pukanie było o tej samej godzinie  :>

 

Dodam też ,że moja mama dzień przed śmiercią swojej mamy ''mojej babuszki'' śpiewała sobie przed domem jakieś pieśni kościelne Ojciec to usłyszawszy powiedział nie śpiewaj bo jeszcze jakaś tragedia się stanie i ot masz nazajutrz dowiedzieliśmy się, że nasza babcia nie żyję. Tego dnia gdy umarła babcia mama była sama w pracy wszystkie koleżanki już poszły ona miała dokończyć sprzątanie pokoju i miała już wychodzić nagle z korytarza usłyszała że ktoś wszedł do pomieszczenia pomyślała, że to jej koleżanka i głośnym głosem do niej mówi '' Co Monika zostawiłaś coś '' i idzie w stronę drzwi dochodzi do nich ale tam nikogo nie ma poszła więc się ubrać zabrać rzeczy i już miała wychodzić gdy nagle znowu słychać jakby ktoś wszedł podbiegła szybko do drzwi nikogo nie ma wyszła na korytarz też nic.Mama powiedziała ,że to babcia była u niej się z nią pożegnać sam nie wiem do końca co tym myśleć. Było to dawno rozmawiałem ostatnio sobie z Mamą o duchach i takie tam i mi to opowiedziała komu jak komu ale własnej Mamie wierzę na słowo. Dodam jeszcze, że gdy śni się babcia mojej Mamie zawsze jej to wróży coś złego albo dobrego.

 

Chcę poznać waszą opinie na temat tych zdarzeń  z góry dziękuję.


Użytkownik JaszczurMoko edytował ten post 21.01.2014 - 23:37

  • 1

#2 Gość_polished

Gość_polished.
  • Tematów: 0

Napisano

Daleko masz dzwi i okna do furtki? Może ktoś sobie jaja robił. 7sec do dość dużo, w tym czasie można przebiec 30m-50m.
  • 4

#3

molmomas.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe, masz więcej takich historii ?

być może coś się da wywnioskować, ale wygląda to na "poltergeista"

oczywiście przy założeniu że to duch.

w innym przypadku ktos se jaja robi a mama mocno  przeżyła smierc babki.


  • 0

#4

Materkan.
  • Postów: 6
  • Tematów: 2
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Po usłyszeniu twojego pukania, twoja mama się rozpłakała i powiedziała, że coś źle z twoją babcią w niebie.

 

Twoja mama śpiewała pod domem pieśni kościelne, które sprowadziły śmierć na twoją babcię.

 

Twoja mama zanim weszła do pomieszczenia zaczęła krzyczeć, myśląc, że to jej koleżanka. 

 

 

 

2n9f15d.gif


Użytkownik Materkan edytował ten post 22.01.2014 - 13:00

  • -2

#5

Doris.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Nieokreślona
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam Cię. Kiedys taki przypadek pukania do drzwi miała moja mama. Ktos zapukał w nocy do drzwi do, których nikt z zewnątrz nie miał dostępu gdyż mieszkalismy na ostatnim piętrze kamienicy, toaletę oczywiście wspólną razem z nami miał sąsiad jak go nazywaliśmy "ten z dołu". Obok niego zas też na dole mieszkała starsza pani Zosia, która miala sublokatorkę - jędzę. Pokoje nasze były przedzielone korytarzem, na którym to znajdowała się ta toaleta i dlatego zamykalismy drzwi do pokojów na klucz. Do pokoju rodziców wiódł jeszcze długi przedpokój i wtedy były drugie drzwi do ich pokoju. I akurat w nocy ktoś zapukał do tych drzwi. Przestraszeni no bo jak ktoś mógl wejść  z korytarza. Pukanie mama okresliła pukaniem reką trzymajacą pęk kluczy. Oczywiście przestraszeni otworzyli drzwi a tam nikt i nic. Na drugi dzień okazało sie, że zmarła pani Zosia. Była policja, mama - sąsiadka jako świadek postronny,  że wchodzą do domu i jędza sublokatorka. Okazuje sie, że ów jędza przyszła nad ranem do domu i zastała leżacą w kuchni  martwą panią Zosię. Później mama skojarzyła sobie pukanie z pukaniem pani Zosi gdy do nas przychodziła. Zawsze trzymala w ręku pęk kluczy. Być może i wam ktoś chce dac znać, niekoniecznie z rodziny.


  • 0

#6

JaszczurMoko.
  • Postów: 7
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

ciekawe, masz więcej takich historii ?

być może coś się da wywnioskować, ale wygląda to na "poltergeista"

oczywiście przy założeniu że to duch.

w innym przypadku ktos se jaja robi a mama mocno  przeżyła smierc babki.

Śmierć babci przeżyła bardzo mocno musiała chodzić na spotkania do psychologa bo nie dawała sobie z tym rady brała też leki na uspokojenie ;( dopiero po 4 latach od śmierci się uspokoiła i w miarę zaczęła o tym zapominać dodam też gdy zawsze jedzie do domu rodzinnego na wieś gdzie mieszkała babcia nachodzi Ją smutek i płacz.

Wczoraj zapomniałem też dodać, że babcia dzwoniła do mamy jakieś 2 tygodnie przed śmiercią żeby ta Ją odwiedziła mama powiedziała ,że jeszcze Ją odwiedzi wiem ze miała do siebie bardzo duże wyrzuty sumienia ze nie odwiedziła matki, że nie zdążyła się z nią pożegnać nad tym ubolewała chyba najbardziej.


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych