Skocz do zawartości


Zdjęcie
- - - - -

UFO w Turcji. Szaraki kierują pojazdem!


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Ripsonar.
  • Postów: 215
  • Tematów: 53
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Tytuł filmu: UFO w Turcji. Szaraki kierują pojazdem! Dr Roger Leir. [2009]
Czas trwania: 3.58
Polska lokalizacja: napisy PL
Tagi: UFO, Turcja, Dr Roger Leir, Yalcin Yalmin, Obcy, Szaraki
Krótka recenzja: W roku 2007 Yalcin Yalmin, pracownik ochrony z Kamburgaz w Turcji, wykonał jedno z najlepszych nagrań UFO w historii. W 2009 UFO ponownie pojawiło się nad Morzem Marmara w pobliżu Kamburgaz.I własnie ten materiał jest istnym złotym Gralem obserwacji Niezidentyfikowanego Pojazdu Latającego z pasażerami na pokładzie.



Więcej o tej sprawie było poruszone na forum w temacie: UFO i jego pasażerowie na filmie z Turcji? (ale nie mogłem tam nic dodać...)

Ave

 

Poprawiłam link.

Blitz Wolf


  • 1



#2

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Chmm... po upływie dwóch lat inną kamerą z innego miejsca nagrał identycznie ustawiony statek?
  • 2



#3

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

dokładnie....
A po drugie tak słabą kamerą (pixeloza) zdołał tak mocno przybliżyć twarze... moim zdaniem fake.
Po trzecie on mówi,że nagrał to " nad wodą gdzie nie było statków ani platform wiertniczych" przez co śmiem sądzić,że fake.
Patent skopiowany ze słynnego fakeu o "potworze z jeziora Loch Ness" gdzie autor nagrywając "potwora" smyranego przez fale tak naprawdę nagrywał jego model który sam stworzył a wyglądał realistycznie ponieważ nie było punktu odniesienia.
  • 0

#4 Gość_Tout Est

Gość_Tout Est.
  • Tematów: 0

Napisano

Ja kiedyś miałem taką swoją osobliwą hipotezę, że kosmici to podróżnicy w czasie, a statek to wehikuł czasu, ale sam nie traktuję jej zbyt poważnie ;)

Bardziej prawdopodobne, że w spawę zaangażowne jest wojsko i naukowcy pracujący nad nowymi technologiami. Przecież w Roswell działał Fermi i to dokładnie w tym okresie tam pracował ;)

Użytkownik Bayakus Ikari edytował ten post 20.12.2013 - 00:31

  • 1

#5

Vaqowsky.
  • Postów: 780
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

*
Popularny

dokładnie....
A po drugie tak słabą kamerą (pixeloza) zdołał tak mocno przybliżyć twarze... moim zdaniem fake.


pixeloza to jest na jutubie po konwersji ...

Poza tym jak statek znajdowal się 100-200metrow od nich to na dużym przybliżeniu musi się pojawić pixeloza.. Pamietaj, że to była noc a oni nie mieli telewizyjnej kamery HD tylko jakąś ze sklepu ..i był rok 2009 a sprzęt mógł mieć np. z 2007..

Po trzecie on mówi,że nagrał to " nad wodą gdzie nie było statków ani platform wiertniczych" przez co śmiem sądzić,że fake.


Nie rozumiem tego argumentu ? Stali nad brzegiem a statek wisiał w oddali nad wodą, co w tym dziwnego , że na tej podstawie twierdzisz, że fake?

Patent skopiowany ze słynnego fakeu o "potworze z jeziora Loch Ness" gdzie autor nagrywając "potwora" smyranego przez fale tak naprawdę nagrywał jego model który sam stworzył a wyglądał realistycznie ponieważ nie było punktu odniesienia.


Mogło tak być ale tym sposobem da się obalić KAŻDY filmik..

Może fake, może nie, ja bym się wstrzymał z opinią ..
  • 5

#6

Astro1004.
  • Postów: 107
  • Tematów: 2
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jest noc,wszędzie ciemno.Koleś widzi dość jasny obiekt 100-200m od siebie i jest w stanie określić,że kieruje nim"szary,jak z naklejki na zderzak samochodu".Całkiem nieźle ja zawsze myślałem,że mam dobry wzrok,ale nie potrafię określić w nocy kierowcy samochodu nawet z 50m.
  • 0

#7

Kardamon.
  • Postów: 365
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś miałem taką swoją osobliwą hipotezę, że kosmici to podróżnicy w czasie, a statek to wehikuł czasu, ale sam nie traktuję jej zbyt poważnie ;)


John Titor o tym pisał.
  • 0

#8

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dziwne, że bohater nie zauważył kisielu w gaciach po całym incydencie.
  • 0



#9

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja kiedyś miałem taką swoją osobliwą hipotezę, że kosmici to podróżnicy w czasie, a statek to wehikuł czasu, ale sam nie traktuję jej zbyt poważnie ;)

Bardziej prawdopodobne, że w spawę zaangażowne jest wojsko i naukowcy pracujący nad nowymi technologiami. Przecież w Roswell działał Fermi i to dokładnie w tym okresie tam pracował ;)


W sumie to nie jest coś co nie ma żadnych podstaw. W końcu jak takowy szarak (jeżeli jest autentyczny) wygląda. Wielka głowa, długie ręce, źrenice na całe oko, może skóra tak by się zmieniła na taką szarą z braku światła słonecznego?. Czy to nie mogą być efekty takiego postępu technologicznego że dojdzie do kompletnej cyfryzacji życia i czy taka zmiana stylu życia nie mogłaby spowodować właśnie takiej ewolucji człowieka? No i po tylu latach bo wiadomo że z dnia na dzień człowiek by tak nie ewoluował postęp spowodowałby że tam mieliby już wehikuły czasu. Ale to oczywiście luźna teoria ale ciekawa, nigdy wcześniej nie spotkałem się z tym i sam na takie coś nie wpadłem :D

Użytkownik Tenhan edytował ten post 21.12.2013 - 18:03

  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych