Skocz do zawartości


Zdjęcie

Statek kosmiczny 30km od warszawy


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
15 odpowiedzi w tym temacie

#1

makaroni12.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Witam jechalismy z warszawy na polnoc i po 30km zauwazylismy ze po prawej stronie nad drzewami cos leci wzdluz ulicy tak ze przebijalo sie swiatlo co chwile i ledwo bylo widac trzeba bylo zjechac wyjsc za drzewa na pole co zrobilismy. Zjezdzamy a to akurat bylo juz blisko wysiadamy przechodzimy za drzewa a tu nad nami leci cos jakby latawiec takie 2 trojkaty polaczone rownoboczne zlaczone podstawami i po bokach kwadraty po jednym. lecialo z 20km/h nic nie bylo slychac to bylo ze 50m nad nami a jawidzialem dokladny ksztalt i ciezko powiedziec ale na dlugosc autobusu to to bylo na pewno i szerokie tez i mialo z tylu 2 lampy zolta i niebieska i swiecily na przemian i bardzo mocno kazdy krzyczal o ***** bo nie wierzyl ze widzimy to co widzimy przelecialo nad nami i lecialo prosto wolno to wsiedlismy w samochod i chcielismy wyprzedzic to i znow zobaczyc doslownie pol minute jechalismy do tylu wysiadamy idziemy za drzewa a tego nigdzie juznie bylo. Ktos widzial cos podobnego w okolicach warszawy ???

Dołączona grafika

Zapoznaj się z Regulaminem, który przed chwilą zaakceptowałeś. Nie używamy tutaj wulgaryzmów oraz piszemy poprawnie po polsku. Twój post wygląda jakbyś go klepał biegnąc przez to pole. Interpunkcja, ortografia, gramatyka są tu mile widziane.

Kronikarz


widac bylo ze to bardzo ciezki obiekt z zewnatrz wygladal jak czołg tak to mozna nazwac. dla mnie to po prostu statek kosmiczny z innej planety ale taki nie nowoczesny tylko stary ciezki pojazd jak jakis z przed miloiona lat ostro. wierze w ufo i jak to zobaczylem z bliska jak leci nade mna dokladny ksztalt to juz teraz chce tylko zobaczyc istoty obcej cywilizacji i to tez mnie nie zdziwi jak ich zobacze :)
  • 0

#2

SRardom.
  • Postów: 141
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

*
Popularny

aż specjalnie się zalogowałem żeby to napisać. Brałeś coś? już nie chodzi o to co napisałeś tylko jak napisałeś xD Wiem że zaraz dostanę minusy ale już mi to lata więc śmiało jednak inne pytanie. zdjęcie, filmik cokolwiek? nie mów że nie masz telefonu bo ni uwierzę nie te czasy, jeżeli tobie bateria padła to pasażer na pewno miał chociażby minimum naładowany telefon.
Dla mnie prowokacja i to pisana przez hmmm 15 latka. Chyba że masz cokolwiek by to potwierdzić.
  • 7

#3

makaroni12.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

coo ? to bylo rok temu ale chcialem wiedziec czy ktos widzial cos podobnego w tej okolicy. jaka prowokacja czlowieku myslisz ze konto bym tu zakladal zeby zrobic 1 post i was oklamac ? haha mowie co widzialem i nic wtedy nie bralem wlasnie przez caly dzien a nawet jakbym bral to i tak bym wiedzial co widzialem..
czas kiedy to nad nami przelatywalo to z 5-10 sec odkad wyszlismy za te drzewa takze nikt ine myslal o telefonie kazdy myslal zeby jechac wzdluz tego tylko drzewa podczas jazdy zaslanialy dopiero jak sie zjechalo i zeszlo na bok bylo widac ale jak zeszlismy to juz tego nigdzie nie bylo widac

Użytkownik makaroni12 edytował ten post 18.12.2013 - 22:51

  • 0

#4

Ana Mert.
  • Postów: 2348
  • Tematów: 19
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trójkąty, kwadraty, światła... weź to narysuj w paincie bo jakoś nie potrafię sobie tego wyobrazić.
Z opisu wynika, że równie dobrze mogliście widzieć UFO jak i samolot podchodzący do lądowania na Okęciu...
Ale biorąc pod uwagę migające na przemian światła i fakt, że obiekt był "wielkości autobusu" gotowa jestem uznać, że to prowokacja będąca skutkiem obserwacji samolotu właśnie.
No chyba, że chodzi o same migające na niebiesko światła. Nie wiem jak w Warszawie ale koło lotniska przy Łodzi jest taka ładna formacja świateł sygnalizacyjnych. Z daleka wygląda to jak ufo o geometrycznych kształtach.
  • 1



#5

makaroni12.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Samolot to by nagle nie odlecial w 20 sekund na taka odleglosc ze nikt go juz nie widzial potem tymbardziej ze jak go widzielismy jak lecial to strasznie wolno ? Ja sie nie pytam czy ja sie moglem pomylic bo wiem co widzialem to nie byl samolot bo nie mialo skrzydel tylko wygladalo tak

Dołączona grafika

swiecilo tym zoltym a jak zeszlismy za drzewa to zaswiecilo to niebieskie na nas i wokol nas oswietlalo bardzo duzy obszar przeleciało nad nami i odrazu do samochodu wsiedlismy zeby to wyprzedzic i zrobic zdjecie ale juz nie bylo tego nigdzie i nigdzie na horyzoncie zadnego swiatełka tez a wtedy niebo było bardzo dobrze widoczne :) te kwadraty odstawały tak jakby 2 stare telewizory przyczepil tam dziwne strasznie

Użytkownik makaroni12 edytował ten post 19.12.2013 - 15:44

  • -2

#6

Tsukuyomi.
  • Postów: 14
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Froma tej wypowiedzi jest na tyle ciężka w przeczytaniu, że nie bardzo ogarnąłem o co chodzi...
Aczkolwiek to co zobaczyłeś może być prawdziwe... Nie wykluczam...
Wygląd dziwny ale kto wie co tam obcy mają w swojej Flocie xD
  • 1

#7

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie ogarniam tej historii. Jest tak chaotycznie napisane, jakbyś był pod wpływem czegoś ...
  • 1



#8

Templário.

    Last white hope

  • Postów: 151
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zdaje się, że Dawid Podsiadło o tym śpiewa w piosence pt. "Trójkąty i kwadraty".


  • 4

#9

szczyglis.
  • Postów: 1174
  • Tematów: 23
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Profilaktycznie zapytam: ile Ty masz autorze lat? 12?
Tego się nawet czytać nie da. Aha i bym zapomniał: mama wie, że ćpiesz?
  • 0



#10

kassander1982.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie ,ciekawe czy te latające cuda ktoś jeszcze widział ? Jak nie to w sumie nie ma o czym pisać :>
  • 0

#11

makaroni12.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

3szczyglis

Posłuchaj mnie mam 21 lat i dorobiłem sie juz więcej niz twoja rodzina przez całe twoje życie pisze jak chce i moge byc pod wplywem caly dzien i mi tego nie zabronisz liczy sie to co widzialem i to masz oceniac a nie moja ortografie nie pasuje ci to idz na forum jezyka polskiego nara

Użytkownik makaroni12 edytował ten post 19.12.2013 - 19:44

  • -5

#12

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W regulaminie wyraźnie jest napisane o zasadach pisowni na forum, jedynie można sobie polskie znaki odpuścić. Przepraszam modów, że się wtrącam w ich robotę :D Poza tym kolego spokojniej, bo takie wywody i jechanie po rodzinie to w gimbazie tylko...
  • 0



#13

makaroni12.
  • Postów: 5
  • Tematów: 1
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

przepraszam ale sie troche zdenerwowałem :>
  • -1

#14

Ksiądz Cerber.

    Siostra Zakonna

  • Postów: 404
  • Tematów: 12
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

przepraszam ale sie troche zdenerwowałem :>

Tylko się nie denerwuj do tego stopnia żeby rzucać mięsem, bo tego Ci nie wybaczą.
  • 0



#15

Michal83.
  • Postów: 4
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Kolega napisal tego posta tak nieskladnie pewnie dlatego ze jeszcze byl podjarany tym co zobaczyl z Kolega odnosze wrazenie ze po co te tematy skoro kazdy wpis to klamstwo kazde zdjecie falszywka I wrzystko schodzi z tematu.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych