Skocz do zawartości


Zdjęcie

Ciało


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

VarisQ.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Lata temu gdy strona dopiero się rozwijała, opisałem swoją historie. Dla zainteresowanych, "dzwony, sen, nieznajomi"
Wiele osób chciało mi pomóc, lecz teraz moje intencje sprowadzają się do poznania kogokolwiek podobnego do mnie.
Jeśli wspomnę z tego co kiedyś opisywałem na forum jestem pewien, że ktoś mnie skojarzy.
Nie jest to teraz moim celem aby ktokolwiek mnie zrozumiał.
Powiedzmy, że od lat uporałem się z dziwnymi przypadkami które do dzisiaj NIE wprowadziły mnie w obłęd.
Żyje normalnie, dobrze zarabiam, życie jakoś mija.

Niestety w tym problem, że od jakiegoś dłuższego czasu, całkowicie uświadomiłem sobie, że żyje w obcym ciele.
Wspomnienia istnieją, nie są moje, których nie wypieram, żyje z nimi, przeszkadzają.. jak mucha.
Są one jasne, tylko dla tego ciała, 24-25 letniego, wiem, że nie było one osobą wierzącą.
W tym momencie mógłbym, żyć normalnie, wspomnieniami niestety widzę uczucia.
Jednym dotykiem potrafię uspokoić, rozkochać, lub przerazić. Do poziomu tak wysokiego, który wywołuje utratę przytomności.
Nie boje się tego co widzę, jest to dla mnie bardzo naturalne. Tak jakbyście zobaczyli, nazwę " Nie dobrze mi" Nie słyszę głosów, nie widzę niczego co miało by mieć wspólnego z tym co wszyscy opisują duchami, jest to uczucie widoczne, które potrafię zrozumieć.

Nie posiadam strachu przed śmiercią, bólem, smutkiem, zawiedzeniem, zdenerwowaniem.
Wiele osób które znało mnie/go, nadal się ze mną spotyka, pracuje, ale jest przerażone tego co potrafię, mowie i wyjaśniam.
Chciałbym wiele przypadków napisać, ale nie jest to odpowiednie miejsce. Najgorsze jest, że ludzie przy mnie słabną, czują się senni, wykończeni.

Jeśli ktoś jest podobny proszę o kontakt.

I dla osób które lubią sobie wyobrażać pierdoły, mam intencję do pytania, po zdaniu, powiedz TAK, nic ci nie będzie.
Nikt do dzisiaj nie odpowiedział - Tak.

Edit: Oczywiście, prostą odpowiedzią poprzedzającą pytania jest indywidualne wyjaśnianie choćby na forum, nikt nie chce nazwać nas, dziwnymi lub nawiedzonymi. Nie było by to dla mnie na rękę. Chociaż mógłbym pomóc kilkoma osobą. I tutaj zabrakło słów, które znam ale nie ma tłumaczenia.?.

Użytkownik VarisQ edytował ten post 11.11.2013 - 20:49

  • 0

#2

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Chciałbym wiele przypadków napisać, ale nie jest to odpowiednie miejsce.


Właśnie to jest najodpowiedniejsze miejsce jeśli chcesz nieco bardziej uwiarygodnić siebie.
  • 3

#3

kaien00.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Chciałbym wiele przypadków napisać, ale nie jest to odpowiednie miejsce.


Właśnie to jest najodpowiedniejsze miejsce jeśli chcesz nieco bardziej uwiarygodnić siebie.


Prawdopodobnie nie jest to odpowiednie miejsce.
  • -1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych