Skocz do zawartości


Zdjęcie

"Marszczenie" czasu - technika kontaktu z duchami.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Scypion.
  • Postów: 38
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam!
Oglądając ostatnio "Haunted Encounters" - serial "dokumentalny" w którym ekipa z USA bada nawiedzone miejsca, spotkałem się tam z pojęciem "marszczenie" czasu. Chodzi o to, że do kontaktu z duchami używane jest odtworzenie sytuacji która miała miejsce w tym budynku, tj. odtworzenie operacji, morderstw napadów itp. O dziwo, za każdym razem gdy to robili zbierali bardzo dużo dowodów i za każdym razem udawało im się nawiązać kontakt. I tutaj pytanie do Was, czy słyszeliście o czymś podobnym i jak się do tego odnosicie?

Użytkownik Scypion edytował ten post 29.10.2013 - 09:43

  • -1

#2 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

Tutaj znajdziesz odpowiedz.
Mój odnośnik
Krotko mowiac:
Odwzorowanie domniemanej sytuacji na tasmie spowoduje pojawienie sie prawdziwego aktora i slow, ktore powinny pasc w danej sytuacji, jesli ta odgrywana odbiega od prawdziwego wydarzenia. Technika stosowana przy wykrywaniu falszerstw podpisow w bankowosci. Podpis falszerza odbywa sie na kartce, pod ktora umieszczony jest specjalny ekran. Ekran rejestruje kazda niezgodnosc z orginalnym wydarzeniem/podpisem.
Nie da sie podrobic nawet kropki.
  • 0

#3

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wydaje mi się ze to wszystko robione jest tylko do telewizji aby zrobic większe show. Zresztą, wszystkie tego typu programy są nie rzetelne bo one mają kilkumilionowy budżet na realizację więc zrobią wszystko dla zdobycia oglądalności.

Użytkownik netscape edytował ten post 29.10.2013 - 11:23

  • 2



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych