Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debaty: Zgłoszenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1101 odpowiedzi w tym temacie

#91

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aquila, fajnie, że się zgłosiłeś... Przynajmniej poziom debaty bedzie wysoki...
  • 0



#92

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

dzięki pit, chętnie pobawię się w adwokata Darwina ;) Skoro jest dwóch chętnych, to chyba niedługo zaczniemy :)
  • 0



#93

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tak się zastanawiam, może i ja spróbuję swoich sił w debatach


To oficjalne stwierdzenie, czy raczej sie jeszcze namyslasz? :)

Mógłbym wziąć udział w czterech debatach jednocześnie, tydzień na wpis to całkiem sporo aby wyrobić się w czasie nawet jakbym brał udział ze wszystkich jakie są :)


Tutaj niestety musimy sie trzymac regulaminu :) 2 debaty maksymalnie w tym samym czasie.
  • 0



#94

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Oficjalne stwierdzenie w takim razie :) A skoro regulamin mówi o dwóch jednocześnie to zaczniemy od ewolucji i od Księżyca (stanowisko, że wylądowali)
  • 0



#95

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To kiedy debata rusza??
  • 0



#96

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jako, ze Sekhmet nie daje znaku zycia, debata "Aborcja" zostaje otwarta do zgloszen - ciagle jest jedno miejsce, dla tych, ktorzy uwazaja, ze aborcja to mniejsze zlo. Zapraszam
  • 0



#97

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zauwazylem, ze poczatkowe wpisy w debatach, ktore powinny miec charakter wstepu sa mocno rozbudowane i pojawiaja sie w nich nawet pytania do oponentow. Boje sie, ze idac w ta strone 5 wpisow to bedzie za duzo i temat sie wyczerpie na wstepie :) Wstep to wstep, wprowadzenie do tematu, drugi, trzeci, czwarty post to miejsce na konkretne wywody jesli oczywiscie macie na nie ochote. To tyle z mojej strony.

ps. zapraszam chetnych do innych debat. Nie wspominalem o tym, ale powstanie ranking najlepszych debatujacych. Byc moze pomysle o jakiejs nagrodzie :)
  • 0



#98

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Po przeniesieniu forum, mimo wciaz malego balaganu, zachecam do aktywnego brania udzialu w debatach oraz zglaszaniu sie do nowych.

Przed momentem poprawilem WSZYSTKIE wpisy w obrebie calego dzialu "Debaty" (linki, formatowanie).
  • 0



#99

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przypominam, że w tym temacie możecie zgłaszać się do uczestnictwa w debatach na forum, a także zgłaszać wasze pomysły dotyczące tematów debat.
Lista debat znajduje się TUTAJ
  • 0



#100

Mike.
  • Postów: 259
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Kończy się debata o 2012 roku, o Grzesiu zatrzymała się pod koniec, ORBY zawieszone i biorąc pod uwagę najnowsze badania nie będzie odważnego, który rzuci się z motyką na słońce, więc zgłaszam się do kolejnych:

1) Ameryka i walka z terroryzmem
2) Faceci
3) Życie po śmieci
4) Prawda i Media

i staję po stronie:

1) dominacja Ameryki, zbrojenia militarne i walka z terroryzmem NIE jest potrzebna światu
2) podopora dla kobiet
3) dalsza niematerialna droga
4) media powinny ukazywać prawdę za wszelką cenę - zdecydowanie TAK

Proponuję tematy (oczywiście do modyfikacji):

1) UFO - zjawisko prawdziwe czy wytwór ludzkiej wyobraźni
2) Piktogramy - ludzie czy 'coś' z zewnątrz
3) Czy ludzkość przetrwa do 2050 roku? TAK/NIE

Zapraszam do dyskusji w tym wątku odnośnie proponowanych przeze mnie debat oraz wymyślania własnych tematów.
Oczywiście oczekuję na debatujących zarówno przciw moim twierdzeniom jak i za (może jakieś grupowe debaty 2vs2 albo 2vs1 :) - ja jestem gotów)
  • 0

#101

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja się mogę zgłosić do debaty o lądowaniu na księżycu, po stronie kłamstwa. Ale prosiłbym o jakiś tydzień zwłoki przed rozpoczęciem, ponieważ chciałbym móc zebrać materiały.
PS. Wiem, że pytanie trochę wieśniackie, ale chciałbym wiedzieć, czy debatujący wypowiadają się w jednym temacie, czy 1 runda = 1 temat? ^^

Mam także pomysł na debatę:
Marsjańskie "struktury" - przypadkowy wytwór krajobrazu, czy pozostałości obcej cywilizacji?
  • 0



#102

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czy debatujący wypowiadają się w jednym temacie, czy 1 runda = 1 temat?

W jednym "temacie".

Ps: Przemysl czy aby na pewno chcesz bronic tego co chcesz bronic, poczytaj troche tematow na forum o ladowaniu na ksiezycu i na czym one ostatecznie stanely. Bo ta debata moze sie zakonczyc prawdziwym pogromem :roll:
  • 0

#103

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To ja chętnie podysktutuję na temat tego, że jednak dominacja Ameryki i jej walka z terroryzmem JEST potrzebna światu.
  • 0



#104

Fenix.
  • Postów: 1268
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aż mnie korci aby zaproponować jakąś debatę w "mojej dziedzinie" psioniki. Ale jak potem z takiej debaty wybrnąć, jak 3/4 dokumentacji Gildii nie jest do wiadomości publicznej :) .
  • 0

#105

Imb.
  • Postów: 394
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ps: Przemysl czy aby na pewno chcesz bronic tego co chcesz bronic, poczytaj troche tematow na forum o ladowaniu na ksiezycu i na czym one ostatecznie stanely. Bo ta debata moze sie zakonczyc prawdziwym pogromem :roll:


Wiesz... Do odważnych świat należy :victory: .
A tak poza tym, to w temacie dosyć się orientuje. I mam już pewne plany na debatę...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych