Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debaty: Zgłoszenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1101 odpowiedzi w tym temacie

#706

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Moze tak moze nie czyli wszystko sprowadzasz do egzystencjalnego pytania: "Palic, czy nie palic o to jest pytanie..." ;)


Coś bym powiedziała na temat naszego zlotu, ale ponoć roi się tutaj od agentów :P
  • 0



#707

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No nie mów, że zlot zamienił się w masowe palenie :P
  • 0



#708

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pit@ Ta debata to samobójstwo dla twojego oponenta. ;)
  • 0



#709

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

mylo, dlaczego?
Przecież razem z Aquilą prowadziliśmy taką debatę, a wtedy stałem po stronie kreacjonistów (ach, słodka naiwności) i jakoś żyję, nie popełniłem publicznego samobójstwa ;)
Dzięki tamtej debacie przynajmniej przestałem wierzyć w te bzdury.
  • 0



#710

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hiperbola. Kreacjonizm jest bardzo niepopularny na tym forum. Chyba najlepiej gdybyś wystawił ogłoszenie na jakimś forum katolickim. Na pewno znalazłby się ktoś kto zna miliardy argumentów za kreacją.
  • 0



#711

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Od dawna miałem chęć na jakąś debatę.

może tak może nie to wymagający przeciwnik, i może dlatego chciałbym się z nim zmierzyć w debacie czy nauka wyklucza się z wiarą. Termin dowolny. ;)
  • 0



#712

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

może tak może nie to wymagający przeciwnik, i może dlatego chciałbym się z nim zmierzyć w debacie czy nauka wyklucza się z wiarą. Termin dowolny. ;)


ojoj byłoby bosko ;)
  • 0



#713

blackmichal.
  • Postów: 24
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pit, a co skłoniło Cię do zmiany przekonań? ;) Pamiętam tą debatę, to był pierwszy temat jaki czytałem na vrp. Chociaż wtedy stawiałem na Aquile :) Przecież wtedy było tylu chętnych do poparcia stworzenia...
  • 0

#714

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Matko Boska Częstochowska, gdzieś ty to wygrzebał "mylonie" :) Na tym zgłoszeniu pająki musiały utkać już niezłą pajęczynkę. Zaproponowałem tą debatę aby sprowokować niegdyś Mariusha i byłem pewien że już dawno przetrawiły ją kurzowe roztocza. No dobra, niech się dzieje wola nieba :) Jeśli tylko oboje myślimy o wpisach zwykłych śmiertelników, a nie takich jakie widzieliśmy w debacie o Gizie, to mi także każdy termin jednako dobry. Od piątku do niedzieli jestem w Kostrzynie, na moim, jeśli dobrze liczę, 9 Woodstocku, jeśli jednak wpisy upychamy długie i mądre acz takie do wykrzesanie w 1- 1,5 popołudnia to możemy i od jutra.
  • 0

#715

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muszę przyznać że nie jestem fanatykiem postawy prowiara, ale bardziej mnie tu kusi trudna dyskusja niż reklamowanie moich przekonań. Jednak nie mogę powiedzieć że wybrałem debatę w której moja pozycja będzie przeciwstawna do poglądów, raczej są one niejednorodne. :)

Mam nadzieję że moja strategia jej prowadzenia będzie choć małym wyzwaniem dla przeciwnika. ;)
  • 0



#716

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rozpisałam debatę. Startujemy się w najbliższy piątek. Ciszowa moneta wyłoniła może tak może nie jako rozpoczynającego.
Może tak może nie, mylonie - POWODZENIA!
Ktoś chce sędziować? Mam nadzieję, że w tym wakacyjnym czasie wynajdę arbitrów ;) Wszak to już trzecia aktywna debata...
Urodzaj ci u nas nie tylko w ogórki ;)
  • 0



#717

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Więc będzie poniedziałek. ;) może tak może nie wyjeżdża na weekend. ;)

Cóż, wakacyjna atmosfera się chyba udziela. Zobaczymy czy ilość nie zniweczy poziomu.
  • 0



#718

cisz.

    Realizm Magiczny

  • Postów: 832
  • Tematów: 33
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie debatę możemy otworzyć już dzisiaj...albo w poniedziałek. Dajcie tylko znak ;]
  • 0



#719

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To już musi się wypowiedzieć może tak może nie ;) Mi tam to bardzo obojętne z uwagi na bycie drugim. :D
  • 0



#720

może tak może nie.
  • Postów: 504
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Otwieraj dzisiaj Panno Cisz :) Ja swoją wakacyjną atmosferę spędzam... w pracy, z której wyjdę dziś, tradycyjnie tak 17-18, ale jeśli wciąż mam tydzień na wpis niech zegar już bije :) Nie ma nic gorszego na tym forum - poza tematami i użytkownikami :) - niż ślimaczący się termin otwarcia debaty.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych