Skocz do zawartości


Zdjęcie

Debaty: Zgłoszenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1101 odpowiedzi w tym temacie

#16

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

hm :hmm: kurcze najwidoczniej jakoś coś poplątałam czyli sie nie połapałam w tym :-D a chętnie bym wzieła w tej debacie udział :hmm: eh...


Ech chyba sie nie rozumiemy ;) Ok podoba Ci sie ten temat. Chcesz brac udzial w debacie? Jesli tak to okresl jakiego zdania bedziesz bronic.

czy kobiety powinny mieć takie same prawa jak mężczyźni? Czy kobiety powinny zarabiać tyle samo?
  • 0



#17

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

To jak to będzie z tematem zaproponowanym przeze mnie? Jakby się kto pytał to ja stoję murem za kreacjonizmem...
  • 0



#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pit bardzo dobry temacik moze byc :) dopisze go. Wstawic Cie jako chetnego do debaty?
  • 0



#19

Pit.

    pies Darwina

  • Postów: 1034
  • Tematów: 28
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Muszę się zastanowić, ponieważ w szkole nauczyciele nie dają nam wytchnienia i nie wiem, czy znajdę dość czasu... Mam nadzieję, że jednak jacyś chętni się znajdą.
  • 0



#20

widow.
  • Postów: 35
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ech chyba sie nie rozumiemy?

to raczej ja nie zrozumiałam :smile: a wiec chce wziąść udział i chce bronić oczywiście Kobiet x] mam nadzieje że juz dobrze napisałam :-( jak nie to rezygnuje :-D
  • 0

#21

Meledictum.
  • Postów: 222
  • Tematów: 5
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Życie po śmieci - istnieje, czy nie?

Area 51 - zwykła baza wojskowa czy miejsce, w którym znajduje się pojazd UFO i zwłoki obcych?

Masoni - istniejąca organizacja czy może tylko kolejna, absurdalna teoria spiskowa?
  • 0

#22

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muszę się zastanowić, ponieważ w szkole nauczyciele nie dają nam wytchnienia i nie wiem, czy znajdę dość czasu... Mam nadzieję, że jednak jacyś chętni się znajdą.


Rozumiem :) To bylo tylko formalne pytanie

to raczej ja nie zrozumiałam :smile: a wiec chce wziąść udział i chce bronić oczywiście Kobiet x]


OK a zatem mamy pierwsza uczestniczke debaty! :) Brawo

Życie po śmieci - istnieje, czy nie?

Area 51 - zwykła baza wojskowa czy miejsce, w którym znajduje się pojazd UFO i zwłoki obcych?

Masoni - istniejąca organizacja czy może tylko kolejna, absurdalna teoria spiskowa?


Kolejne dobre tematy
  • 0



#23

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To ja tez zaproponuje temat :-D :
"Projekt Cheops- misja ratowania świata czy żerowanie na ludzkiej naiwnosci"
  • 0

#24

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Mi się pomysł podoba, tylko gdzie mają być te debaty prowadzone i kiedy ?? Bo ja w sumie jak by sie ktoś znalazł do 2vs2 to moge być w Życiu po śmierci.

Oczywiście za teorią życia po śmierci
  • 0



#25

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

tylko gdzie mają być te debaty prowadzone i kiedy


Kazda debata to osobny temat, zakladany w momencie kiedy beda wyznaczone strony debatujace :)
  • 0



#26

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mi się pomysł podoba, tylko gdzie mają być te debaty prowadzone i kiedy ?? Bo ja w sumie jak by sie ktoś znalazł do 2vs2 to moge być w Życiu po śmierci.  

Oczywiście za teorią życia po śmierci


Wiesio Pl !!!

Ja też chcę wziąść udział w tej dyskusji... I też jestem za teorią życia po życiu !!!
  • 0

#27

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Propozycja tematów :

"Potwór z Loch Ness - prawda czy mit ?"

Trójkąt Bermudzki - tajemnicze miejsce czy zwykła bujda (przeznaczenie owego miejsca) ?"
  • 0



#28 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

Własnie zobaczyłem coś co mi się wydaje nie najlepszym pomysłem, a więc to że na odpowiedź w debatach będzie aż 7 dni czasu, co razem daje 10 tygodni debaty !!! czy nie wydaje wam się że to zdecydowanie za długo ? jeśli ktoś ma coś sensownego do napisania to może to spokojnie zrobić w 2 dni (tyle dostawaliśmy na wypracowania w szkole i jakos starczalo :D ) a wtedy i debata będzie bardziej dynamiczna bo inaczej to będzie jak korespondencaj listowna z drugim końcem swiata...

a jesli juz koniecznie musi to być 7 dni to pasuje otworzyć kilkadziesiąt debat naraz żeby było co czytać :mrgreen:

i mam pomysła, pewnie debata będzie ciekawa an temat:

Czy Ziemia jest pusta w środku ? :mrgreen:
  • 0

#29

Cote-d'Or.
  • Postów: 614
  • Tematów: 16
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

pandemia, kurcze wyprzedziłeś mnię, życzę owocnej debaty
  • 0

#30

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Własnie zobaczyłem coś co mi się wydaje nie najlepszym pomysłem, a więc to że na odpowiedź w debatach będzie aż 7 dni czasu, co razem daje 10 tygodni debaty !!! czy nie wydaje wam się że to zdecydowanie za długo


Na odpowiedz jest max 7 dni, co nie oznacza ze nie mozna odpowiedziec po godzinie. Tu chodzi o to, zeby posty byly tresciwe, przemyslane i zawieraly jakies informacje. Jesli ktos broni swojego pogladu to chyba powinien dawac z siebie wszystko i przedstawic maksymalnie szczegolowo i barwnie dany problem :) Nie kazdy tez ma czas siedziec godzinami w sieci. 7 dni to optimum.

Wiesio, pandemia -> nikt z was nie powiedzial, ze chce brac udzial w debacie :) Jesli sie zdecydujecie to napiszcie w jakiej i jakiej teorii bronicie.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych