Skocz do zawartości


Zdjęcie

9 Pieczęci


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
7 odpowiedzi w tym temacie

#1

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc wrzucam to tutaj. Ciekawi mnie po prostu co wy powiecie o tym stanie, nie zbieram informacji, wiem już wystarczająco dużo...

A więc zacznę od opisu sytuacji. Czuje lekkie zdenerwowanie, chwila nieuwagi i nabieram niesamowicie dziwny, nieszczery, wręcz cyniczny uśmiech. Moja siła zwiększa się około 2-krotnie. Moim celem jest zabójstwo, co ciekawe, to silne pragnienie, nic mi tego nie każe, aby przerwać ten stan muszę uderzyć się w twarz... samemu, jeżeli tego nie zrobię, stan się nie przerwie póki moim oczu nie ukarze się ludzkie cierpienie.

To była pierwsza pieczęć, mimo straszliwego opisu, to nic mi nie robi.

Druga pieczęć, to po prostu zwiększona szybkość, do drugiej potrafię jeszcze racjonalnie myśleć.

W 3 pieczęci przejmuje praktykę demon, więc ja tylko to obserwuje, sila jest niesamowita, tak samo jak uniki które wykonuje moje ciało.

W 4 nic nie pamiętam, znam tylko relacje ludzi, nie wiem co się że mną działo, podobno krzycze jakby mi się cos działo, jak wracam do normy, boli mnie całe ciało.

Jest ich 9 a wszystko to wiem od demona, on mi pomaga, jest ze mną od początku, to niesamowita moc, przez którą boję się, zawierać nowe znajomości. Ostatni raz wpadłem w 5 pieczęć jakieś 5 lat temu, zwykle wchodziłem w 3, a do 5 doszedłem 2 razy w zyciu.

Dalej Ci mało tych prowokacji ??
Dołączona grafika
Dołączona grafika
Dołączona grafika
ultimate
  • -5

#2

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie wiedziałem gdzie to wrzucić, więc wrzucam to tutaj. Ciekawi mnie po prostu co wy powiecie o tym stanie, nie zbieram informacji, wiem już wystarczająco dużo...

A więc zacznę od opisu sytuacji. Czuje lekkie zdenerwowanie, chwila nieuwagi i nabieram niesamowicie dziwny, nieszczery, wręcz cyniczny uśmiech. Moja siła zwiększa się około 2-krotnie. Moim celem jest zabójstwo, co ciekawe, to silne pragnienie, nic mi tego nie każe, aby przerwać ten stan muszę uderzyć się w twarz... samemu, jeżeli tego nie zrobię, stan się nie przerwie póki moim oczu nie ukarze się ludzkie cierpienie.

To była pierwsza pieczęć, mimo straszliwego opisu, to nic mi nie robi.

Druga pieczęć, to po prostu zwiększona szybkość, do drugiej potrafię jeszcze racjonalnie myśleć.

W 3 pieczęci przejmuje praktykę demon, więc ja tylko to obserwuje, sila jest niesamowita, tak samo jak uniki które wykonuje moje ciało.

W 4 nic nie pamiętam, znam tylko relacje ludzi, nie wiem co się że mną działo, podobno krzycze jakby mi się cos działo, jak wracam do normy, boli mnie całe ciało.

Jest ich 9 a wszystko to wiem od demona, on mi pomaga, jest ze mną od początku, to niesamowita moc, przez którą boję się, zawierać nowe znajomości. Ostatni raz wpadłem w 5 pieczęć jakieś 5 lat temu, zwykle wchodziłem w 3, a do 5 doszedłem 2 razy w zyciu.




To nadal hula po internecie ^_^,

Wystarczy puścić jakąś RECEPTURĘ i mamy wyznawców @@
  • 0



#3

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

marian, nie wiem o co ci chodzi, ale z neta tego nie brałem...
  • -1

#4

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Za dużo RPG jak na mój gust.
  • 0



#5

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Autorowi tego wątka proponuję konsultacje u najbliższego psychiatry, chyba że ten wątek ma charakter żartu.
  • 0

#6

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Nie musisz mi wierzyć, nikt nie musi, ważne jest to co wie ten, który powinien wiedzieć, a nie osoby postronne, uwierz: Nic bardziej mnie tak mało obchodzi, jak wiara ludzi którzy nie istnieją. Tak, jesteś tylko nickiem, nic więcej, uwierz w to, a ja uwierze, że ty nie wierzysz, w to że ja wierzę że ty wierzysz w moją wiarę w to że wierzę w to że nie wierzysz w to że ja wierzę w to co wierzę. Tymczasem żegnaj, masko bez uczuć.
  • -3

#7

bluntbag.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

uwierz w to, a ja uwierze, że ty nie wierzysz, w to że ja wierzę że ty wierzysz w moją wiarę w to że wierzę w to że nie wierzysz w to że ja wierzę w to co wierzę.


A która pieczęć odpowiada za zdolność rozszyfrowania powyższego przekazu? ;)
  • 2

#8

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie musisz mi wierzyć, nikt nie musi, ważne jest to co wie ten, który powinien wiedzieć, a nie osoby postronne, uwierz: Nic bardziej mnie tak mało obchodzi, jak wiara ludzi którzy nie istnieją. Tak, jesteś tylko nickiem, nic więcej, uwierz w to, a ja uwierze, że ty nie wierzysz, w to że ja wierzę że ty wierzysz w moją wiarę w to że wierzę w to że nie wierzysz w to że ja wierzę w to co wierzę. Tymczasem żegnaj, masko bez uczuć.



masko bez uczuć ? pfff.... nieźle masz pochrzanioną psychikę.
  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych