Skocz do zawartości


Zdjęcie

3 w nocy


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#1

Olka_.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.
Chciałam was zapoznać z moim dużym problemem. Od okołu roku, codziennie budzę się o 3 w nocy potem mam dziwne uczucie jakby ktoś był oprócz mnie w moim pokoju, nie mogę zasnąć. Jak byłam mała lunatykowałam, ostatnio krzyczałam i płakałam przez sen. Rano najczęściej wstaje z bólem głowy. Czasami mam sny na podłożu religijnym (głównie chodzi o opętanie). Nie jestem religijną osobą.
Nie mam pojęcia o co chodzi, nie wiem co mam z tym zrobić, psychiatra uważa że jeżeli normalnie zasypiam to wszystko jest w porządku.
Wiem że nie jest...
Pomóżcie.
  • 0

#2

stupidkid.
  • Postów: 146
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie jestem pewna czy wkręcasz nas, czy siebie, ale Ci odpowiem. Na zdrowy rozsądek, przed snem połknij jakiś apap, w ciągu dnia więcej spaceruj i zajmij głowę czymś innym, znajdź sobie jakąś pasję, etc. A może to sumienie Cię dręczy, że nie jesteś religijna i później podświadomość przetwarza to na sny? Poza tym spróbuj do godziny... a w sumie to samej cyfry "3" podejść ciut inaczej. Wiadomo, w horrorach jest teraz moda na "3:00 jako godzinę szatana", ale np. w wierzeniach Slowian wszystko, co podzielne przez 3 (w tym sama 3, co nie) było szczęśliwe ;)
  • 1

#3

Olka_.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie jestem pewna czy wkręcasz nas, czy siebie, ale Ci odpowiem. Na zdrowy rozsądek, przed snem połknij jakiś apap, w ciągu dnia więcej spaceruj i zajmij głowę czymś innym, znajdź sobie jakąś pasję, etc. A może to sumienie Cię dręczy, że nie jesteś religijna i później podświadomość przetwarza to na sny? Poza tym spróbuj do godziny... a w sumie to samej cyfry "3" podejść ciut inaczej. Wiadomo, w horrorach jest teraz moda na "3:00 jako godzinę szatana", ale np. w wierzeniach Slowian wszystko, co podzielne przez 3 (w tym sama 3, co nie) było szczęśliwe ;)

Nie rozumiem po co miałabym kogokolwiek wkręcać, a tym bardziej samą siebie ;)
Mam z tym problem, myślałam że minie po kilku miesiącach ale nie minął.
Szukałam rozwiązania u lekarzy, każdy uważa że nie powinnam się tym przejmować.
Leki nie pomagają, próbowałam.
  • 0

#4

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A próbowałaś wziąć jakieś tabletki na sen ?
  • 0

#5

Olka_.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

A próbowałaś wziąć jakieś tabletki na sen ?

Tabletek na sen nie brałam, psychiatra powiedział że to nie potrzebne jak dobrze zasypiam.
:/
  • 0

#6

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano


Nie jestem pewna czy wkręcasz nas, czy siebie, ale Ci odpowiem. Na zdrowy rozsądek, przed snem połknij jakiś apap, w ciągu dnia więcej spaceruj i zajmij głowę czymś innym, znajdź sobie jakąś pasję, etc. A może to sumienie Cię dręczy, że nie jesteś religijna i później podświadomość przetwarza to na sny? Poza tym spróbuj do godziny... a w sumie to samej cyfry "3" podejść ciut inaczej. Wiadomo, w horrorach jest teraz moda na "3:00 jako godzinę szatana", ale np. w wierzeniach Slowian wszystko, co podzielne przez 3 (w tym sama 3, co nie) było szczęśliwe ;)

Nie rozumiem po co miałabym kogokolwiek wkręcać, a tym bardziej samą siebie ;)
Mam z tym problem, myślałam że minie po kilku miesiącach ale nie minął.
Szukałam rozwiązania u lekarzy, każdy uważa że nie powinnam się tym przejmować.
Leki nie pomagają, próbowałam.


Nagraj to kamerą lub telefonem (może być też dyktafon) i pokaż nam jeśli to nie będzie dla Ciebie problem.
Wtedy będzie można coś stwierdzić. Jak przeglądałem to forum to wiele jest tutaj takich wpisów. Które później pozostają bez echa.
Jak nie wiesz co robić to skożystaj z tej rady, wtedy można rzetelnie odnieść się do Twojego przypadku.
  • 0

#7

netscape.
  • Postów: 122
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ciekaw jestem jak Twój organizm zareagowałby na takie tabletki - w sensie czy znowu obudziłabyś się o 3.
  • 0

#8

Olka_.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano



Nie jestem pewna czy wkręcasz nas, czy siebie, ale Ci odpowiem. Na zdrowy rozsądek, przed snem połknij jakiś apap, w ciągu dnia więcej spaceruj i zajmij głowę czymś innym, znajdź sobie jakąś pasję, etc. A może to sumienie Cię dręczy, że nie jesteś religijna i później podświadomość przetwarza to na sny? Poza tym spróbuj do godziny... a w sumie to samej cyfry "3" podejść ciut inaczej. Wiadomo, w horrorach jest teraz moda na "3:00 jako godzinę szatana", ale np. w wierzeniach Slowian wszystko, co podzielne przez 3 (w tym sama 3, co nie) było szczęśliwe ;)

Nie rozumiem po co miałabym kogokolwiek wkręcać, a tym bardziej samą siebie ;)
Mam z tym problem, myślałam że minie po kilku miesiącach ale nie minął.
Szukałam rozwiązania u lekarzy, każdy uważa że nie powinnam się tym przejmować.
Leki nie pomagają, próbowałam.


Nagraj to kamerą lub telefonem (może być też dyktafon) i pokaż nam jeśli to nie będzie dla Ciebie problem.
Wtedy będzie można coś stwierdzić. Jak przeglądałem to forum to wiele jest tutaj takich wpisów. Które później pozostają bez echa.
Jak nie wiesz co robić to skożystaj z tej rady, wtedy można rzetelnie odnieść się do Twojego przypadku.

Jeżeli to w czymś pomoże, okej.

Ciekaw jestem jak Twój organizm zareagowałby na takie tabletki - w sensie czy znowu obudziłabyś się o 3.

Spróbuję ;)
  • 0

#9

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Jeżeli to w czymś pomoże, okej.


Okej będzie jak zamieścisz jakieś nagranie... nawet jeśli masz opory, przed umieszczaniem tu nagrań lub filmów, to zrób je dla siebie, skoro jest to dla Ciebie problem i wtedy może zobaczysz coś więcej ...

Użytkownik Zbeeanger edytował ten post 17.10.2013 - 11:25

  • 0

#10

Olka_.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano


Jeżeli to w czymś pomoże, okej.


Okej będzie jak zamieścisz jakieś nagranie... nawet jeśli masz opory, przed umieszczaniem tu nagrań lub filmów, to zrób je dla siebie, skoro jest to dla Ciebie problem i wtedy może zobaczysz coś więcej ...

Wiesz... nie pomyślałam o tym.
Zrobię to sama dla siebie, jak zaobserwuje coś ciekawego.
To będę myślała dalej co z tym fantem...
  • 0

#11

Zbeeanger.
  • Postów: 504
  • Tematów: 67
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 9
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Może się okazać że nie potrzebujesz żadnej pomocy ...
  • 0

#12

Zaciekawiony.
  • Postów: 8137
  • Tematów: 85
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 4
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Też tak mam, że jak obudzę się o strasznie wczesnej porze, to czuję się dziwnie. Na przykład o siódmej.

Godzina trzecia została wypromowana jako zastępstwo północy. Dawniej gdy ludzie chodzili wcześnie spać, północ mogła być odbierana jako bardzo późna godzina, gdy jest cicho, nikogo nie ma itp. Teraz o północy ludzie nie śpią nagminnie i pora ta nie robi na nich wrażenia.
  • 1



#13

Olka_.
  • Postów: 7
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też tak mam, że jak obudzę się o strasznie wczesnej porze, to czuję się dziwnie. Na przykład o siódmej.

Godzina trzecia została wypromowana jako zastępstwo północy. Dawniej gdy ludzie chodzili wcześnie spać, północ mogła być odbierana jako bardzo późna godzina, gdy jest cicho, nikogo nie ma itp. Teraz o północy ludzie nie śpią nagminnie i pora ta nie robi na nich wrażenia.

Więc co to znaczy?
  • 0

#14

D.B. Cooper.
  • Postów: 1179
  • Tematów: 108
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ciekawe o której obudzisz się 27 października, o 03:00, czy o 02:00? ;>
Jak ktoś wstaje codziennie do pracy o godzinie 05:OO, to po dłuższym czasie budzika już nie potrzebuje. Tak samo jest w Twoim przypadku, przestań o tym myśleć, zwłaszcza przed zaśnięciem.
  • 0



#15

Jeyek.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sam kiedyś przez to przechodziłem. Nie trwało, to aż tak długo, ale kilkukrotnie się powtarzało z tą różnicą, że trafiałem na różne godziny w różnych cyklach. Też szukałem czegokolwiek na ten temat, ale nic konkretnego nie znalazłem, a nocne ptrzebudzenia minęły na dobre.

Zdarza się też że jak już się obudzę i spojrzę na zegarek w telefonie widzę 3:33.


Niektórzy uważają liczbe 333 za połowe 666, tzw. półdiablica...
Natomiast wg numerologii liczba 333 niesie nam pewne przesłanie. Tu cytat:

"mistrzowie są obok ciebie, obserwują cię, słyszą twoją modlitwę, możesz prosić ich o pomoc"
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych