Skocz do zawartości


Zdjęcie

Inwazja czarnookich


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
83 odpowiedzi w tym temacie

#31

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale czytałeś- dzieci chciały skorzystać z łazienki, ktoś tam po prostu wejść. Żeby tak KAŻDY "czarnooki" był mało rozmówny i koniecznie chciał wejść w jakiś kontakt z daną osobą to już podejrzane, nie? Z resztą, o ile się nie mylę (a mylę się prawie na pewno, taki standard sobie wyznaczyłem :P ) to tamten artykuł także ty tłumaczyłeś.
Nauka to maskarada, stworzona by sprzedać wam lemoniadę, to działa, śmieją się w grobach...
  • 0

#32

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Cóz... Amerykanie mają tendencję do 'nie zamykania swoich domów' i 'wchodzenia w kontakt z każdym przypadkowym człowiekiem'. U nas pierwszy lepszy przechodzień nabrałby jakichkolwiek (!) podejrzeń w takiej sytuacji- ale to tylko my (Ostożniejsi przynajmniej)
A ci czarnooocy (jesli sa swietnym zartem) pewnie maja teraz niezly ubaw, ze takie zainteresowanie wzbudzili.. i zamieszanie :)
  • 0

#33

Bazzg.
  • Postów: 86
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ubaw... Nie muszą to być istoty w pełni świadome. Jeżeli to np. Duchy optujące ludzkie ciało to przecież one mają tylko jeen cel, nie posiadają świadomości, czy je to bawi.
  • 0

#34 Gość_diegonet

Gość_diegonet.
  • Tematów: 0

Napisano

Jakis gosc wyzej juz wyjasnil jaka to jest choroba wiec mysle ze sparwa zamknieta... Ja osobiscie znam jednego goscia co ma "czarne" oczy, jest calkiem spoko...nie widze powodu dla ktorego mielibysmy sie takich ludzi bac. Mozna im jedynie wspolczuc jesli jest to wynikiem choroby
  • 0

#35

no_user.
  • Postów: 78
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aniridia:
Dołączona grafika
  • 0

#36

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

no sorry ale moja friendówa ma czarne tęczówki[zlewają sie ze źrenicą] i jest normalna i nawet dałem jej test na wędrowca i miała 16 pkt bodajze mozed 18 nie pamietam wiec wątpie żeby była z innego swiata a zwłaszcza z kosmosu :mrgreen: więc tas teoria o czarnookich złowrogich dzieciach jest to dla mnie bujdą to tak samo jak z rudymi czy z albinosami to jest mit i tyle....
  • 0

#37

uN1v3rS3.
  • Postów: 20
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tak samo jak z rudymi

a moge wiedzieć jakie są mity o rudych ^^?
  • 0

#38

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nie do konca czytaliscie ze zrozumieniem. Nie chodzilo o teczowki, lecz o cale oczy.
A definicje choroby jaka wczesniej zamiescilam dot. wlasnie teczowek- nie calej galki ocznej, o ktorej jest mowa w artykulach
  • 0

#39

Baal.
  • Postów: 399
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aniridia:
Obrazek

Jak patrze na to oko wydaje mi sie, ze sie powieksza...
  • 1

#40

Patryczek.
  • Postów: 577
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

a moge wiedzieć jakie są mity o rudych ^^?

Np: to że inteligencja rudych jest ponizej przeciętnego człowieka, uważani są za debili itd.itp.... to nie zależy od wyglądu że ktoś ma rudy kolor włosów ale cóż społeczeńswto ma taki stereotyp czyli mit...
  • 0

#41

Berith.
  • Postów: 1115
  • Tematów: 26
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Aniridia:
Obrazek

Jak patrze na to oko wydaje mi sie, ze sie powieksza...


Mi też ale to normalne :P
  • 0

#42

aśka.
  • Postów: 97
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

koszmarne heh nie cierpie tego typu zludzen optycznych, bo nie potrafie nad nimi zapanowac! ;-)
  • 0

#43

no_user.
  • Postów: 78
  • Tematów: 8
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czarna soczewka kontaktowa:
Dołączona grafika
  • 0

#44

Emanuel.
  • Postów: 84
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jakie jest wytłumaczenie?

ćpun często ma tzw. cytuję "wyjebane gały" jak powiada mój znajomy punkowiec. Czyli niesamowicie powiększone źrenice.
  • 0

#45

Sekhmet.
  • Postów: 54
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wg. mnie czarne oczy to normalny kolor oczu, choć bardzo rzadki. Ludzie boją się czarnych oczu bo wzbudzają strach - strach przed nieznanym. Jeśli osoby które mają czarne oczy zachowują się dziwnie, to nie musi być to spowodowane kolorem oczu, bo nie wszyscy czarnoocy tak się zachowują.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych