Skocz do zawartości


Zdjęcie

Celibat>pedofilia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
39 odpowiedzi w tym temacie

Ankieta: Czy ustanowienie celibatu ma wpływ na ilość ofiar pedofilii? (33 użytkowników oddało głos)

Czy ustanowienie celibatu ma wpływ na ilość ofiar pedofilii?

  1. Głosowano Tak (20 głosów [60.61%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 60.61%

  2. Nie (7 głosów [21.21%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 21.21%

  3. Nie mam zdania-brak danych. (6 głosów [18.18%] - Zobacz)

    Procent z głosów: 18.18%

Głosuj Goście nie mogą oddawać głosów

#31

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

to czemu się o tym nie słyszy?


Sprawy szybko cichną tak jak u nas, więcej się mówiło o Madzi niż o księżach przekraczających swoje obowiązki. Nikt nie chce walczyć z kościołem bo wychodzą z założenia że to przegrana sprawa.

Może to kogoś zaciekawi i skłoni do przeczytania.

http://natemat.pl/48...na-to-episkopat
  • 0

#32

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Sprawy szybko cichną tak jak u nas, więcej się mówiło o Madzi niż o księżach przekraczających swoje obowiązki. Nikt nie chce walczyć z kościołem bo wychodzą z założenia że to przegrana sprawa.


Aby sprawy przycichły musiałaby najpierw zaistnieć...a potwierdzonych i licznych przypadków molestowania przez pastorów nie widać.
  • 0

#33

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Aby sprawy przycichły musiałaby najpierw zaistnieć...a potwierdzonych i licznych przypadków molestowania przez pastorów nie widać.


No ale spójrz, o ostatnim doniesieniu już nie słychać w telewizji, wydaje mi się że w większości wszystko odbywa się na tle lokalnym i cichnie. W internecie się o tym nie pisze bo "są ciekawsze tematy" a do telewizji nikt tego nie zgłasza "po co nasze dziecko ma mieć problemy z dziennikarzami".

Blisko mojej miejscowości zamieszkania jest mała wioska gdzie 40 letni ksiądz ma dziecko z 20 letnią dziewczyną. Nadal jest w tej parafii i prowadzi mszę, wszyscy naokoło wiedzą ze ma dziecko i kto jest matką ale jakoś do telewizji to nie doszło ani do gazet, ponadto owy ksiądz ma problemy z alkoholem i też wszyscy o tym wiedza i widzą ale nigdzie o tym nie piszą.

No i pytanie , czemu? I komu takie pytanie zadać?

PS: Mogę nawet wskazać ręką tego księdza jeśli ktoś mieszka w Luzinie blisko miasta Wejherowo.

Użytkownik Cascco edytował ten post 17.10.2013 - 22:44

  • 0

#34

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

No ale spójrz, o ostatnim doniesieniu już nie słychać w telewizji, wydaje mi się że w większości wszystko odbywa się na tle lokalnym i cichnie. W internecie się o tym nie pisze bo "są ciekawsze tematy" a do telewizji nikt tego nie zgłasza "po co nasze dziecko ma mieć problemy z dziennikarzami".


Nasz kraj to na szczęście nie USA-tam reporterzy nie odpuszczają. Jednak każde nowe doniesienie jest wzbogacane o poprzednie oraz okraszone jakąś nową analizą.
P.S.
Przypomniało mi się-w USA na szczytach list przebojów podobno jest muzyka gospel-może to mieć coś wspólnego z tematem i naciskami...
Chociaż z drugiej strony ataki dziennikarskie skupiają się na tej licznej grupie (często najliczniejszej) lub najsłynniejszej-coś jak zasada sportowa: bij mistrza

No i pytanie , czemu? I komu takie pytanie zadać?

Dopóki jest dobrze (jak kogoś po pijaku nie rozjedzie) to wszyscy machają ręką-zresztą pije za swoje, używa sobie za jej zgodą. problem nie istnieje. Tak jest wszędzie-nawet u mnie jest kilku pijaków którzy po kielichu notorycznie jeżdżą-raczej nikt z tym nic nie robi.
  • 0

#35

BrainCollector.
  • Postów: 1825
  • Tematów: 101
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja przedstawię krótki wpis Wojciecha Cejrowskiego

https://m.facebook.c...d=17&ref=stream
  • 0



#36

Cascco.
  • Postów: 589
  • Tematów: 9
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ktoś potrafi wysunąć jakieś wnioski na podstawie podanych danych w tym temacie ? Ja na pewno nie ale być może znajdzie się taka osoba.
  • 0

#37

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja przedstawię krótki wpis Wojciecha Cejrowskiego


Nom, typowe "a bo u was biją murzynów". Nie dość że Polska nie Holandia, to wspomniane ugrupowanie to nie KK.
Cejrowski bredzi bo mu łyso że jego ulubiona organizacja dostaje wciry.
  • 2



#38

Deltarates.
  • Postów: 33
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Ślimak to ryba... - Nie, ślimak nie jest rybą, tylko mięczakiem
Marchewka to owoc... - Nie. Marchewka jest warzywem.
Homoseksualizm to nie choroba... - Tak. Faktycznie homoseksualizm nie jest chorobą!!! Tylko równomierną orientacją seksualną z heteroseksualizmem.

Pedofilia, zoofilia, gerontofilia, jak i inne patofilie – są choroba. Choroba ta spowodowana jest niemożnością nawiązywania kontaktu seksualnego zgodnie z swoją orientacją wrodzoną. Niemożność ta może być wywołana przez.:
1. Brak urody. Szpetny wygląd.
2. Niepełnosprawność ruchową.
3. Odizolowanie od ludzi. Od większości społeczeństwa, np. zakład karny.
4. Patologiczny system prawny, który uniemożliwia właściwe kontakty seksualne, np. katolicki celibat, prawo Szariatu.
Tak więc krótko i na temat. Tak, celibat wywołuje pedofilie i to potwierdza właściwie każdy psychiatra i seksuolog, który ma uprawnienia WHO do wykonywania swojego zawodu.

Przypominam, że w starożytnej Grecji, Rzymie oraz w Japonii do 16 wieku (do ok. 1550 roku), system prawny jak i obyczaje zmuszały 20-sto i 30-stoletnich mężczyzn do uprawiania seksu z chłopcami w wieku 13 – 16 lat. To właśnie dlatego Japonię nazywano krajem pedofilów. Ale to jest dla Japończyków obraźliwe stwierdzenie. Dla nich takie praktyki były oczywiste. I nikt z nich nie był gejem! Robili to tylko mężczyźni heteroseksualni po ślubie. Jak to możliwe?
Żeby to zrozumieć, trzeba najpierw zrozumieć teorie ewolucji gatunku ludzkiego. Jeszcze przed ostatnim zlodowaceniem, mężczyzna przeciętnie żył 30 lat. Jego przetrwanie zależało od tego ile mięsa upolował. A wiadomo, że polowanie w stadzie przynosi lepsze rezultaty – człowiek jest gatunkiem stadnym. Dlatego chłopak w wieku 12 – 14 lat. Odczuwa popęd seksualny do osób tej samej płci, a dopiero później do kobiet. Nazywamy to fazą homogeniczną w rozwoju człowieka. Dzięki temu chłopak instynktownie garnie do innych mężczyzn ucząc się polowania, i dzięki czemu ma większe szanse na przeżycie.

Źródło: Psychologia ewolucyjna, za Wikipedią.
  • -1

#39

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Deltarates

Ciekawa teoria odwołująca się podstawowego prawa natury a dotyczącego - przetrwania gatunku ^_^,


Użytkownik Aidil edytował ten post 19.10.2013 - 11:26

  • 1



#40

Robakatorianin.
  • Postów: 1732
  • Tematów: 41
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ktoś potrafi wysunąć jakieś wnioski na podstawie podanych danych w tym temacie ? Ja na pewno nie ale być może znajdzie się taka osoba.

Według mnie, na obecną chwilę to sprawa jest jednoznaczna i oczywista. Wykazano związek przyczynowo skutkowy między większą ilością pedofilów w KK a celibatem.

Ślimak to ryba... - Nie, ślimak nie jest rybą, tylko mięczakiem
Marchewka to owoc... - Nie. Marchewka jest warzywem.
Homoseksualizm to nie choroba... - Tak. Faktycznie homoseksualizm nie jest chorobą!!! Tylko równomierną orientacją seksualną z heteroseksualizmem.

A Ty dalej swoje...
Do tego służy inny temat. W kwestii uściślenia wszystkie trzy w/w "prawdy" są oficjalnymi stanowiskami UE.

2. Niepełnosprawność ruchową.

Rozumiem że w tej grupie społeczeństwa odsetek dewiacji powinien być znacznie większy niż w normalnej statystycznie populacji?

Odczuwa popęd seksualny do osób tej samej płci, a dopiero później do kobiet. Nazywamy to fazą homogeniczną w rozwoju człowieka. Dzięki temu chłopak instynktownie garnie do innych mężczyzn ucząc się polowania, i dzięki czemu ma większe szanse na przeżycie.

:facepalm:
Rozumiem że każdy kto się garnie do kopania piłki z kumplami, odczuwa chęć na pójście z nimi na piwo, chce grać całą noc w pokera to podświadomie chce być przez nich zerżnięty???
:o
Skończ proszę...a przynajmniej zamieszczaj tego typu sensacje w innych wątkach i tam staraj się je udowodnić.
  • 1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych