Skocz do zawartości


Zdjęcie

UFO NAD CHICHUACHUA


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
23 odpowiedzi w tym temacie

#1

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zdjecie wykonane zostało 18 października 2005 roku w Chichuachua w Meksyku. Ale dopiero teraz autor zdecydował się na jego ujawnienie.

Zgodnie z jego relacją, 18 pździernika 2005 roku podróżował on autobusem przez meksykański stan Chichuachua, jechał akurat na ślub i miał przy sobie cyfrowy aparat Sony DSC-P150. Autobus przejechał przez wieś Creel, udając się w kierunku Divisadero w Barrancas del Cobre. Podziwiając ze swego siedzenia krajobraz Sierra Tarahumara, mężczyzna zdecydował się wykonać kilka zdjęć. Z powodu braku dodatkowej karty pamięci, tego samego wieczora przy pomocy wynajętego w Creel komputera przesłał zdjęcia na swe konto Yahoo.

TO JEST SPODEK ?!

Dopiero 3 listopada, podczas ich oglądania dostrzegł coś zastanawiającego, to wyglądało jak spodek z kopułą! Autor zdjęcia był zaskoczony, przecież wówczas nie widział na niebie nieczego niezwykłego, a co dobiero latający spodek!

„Naprawdę nie wiem, czym mógł być ten obiekt, wygląda tak jakby znajdował się na dużej wysokości. Z pewnością nie jest to liść lub coś w tym rodzaju. Odrzucam również wyjaśnienie typu cząsteczki kurzu na obiektywnie aparaty, gdyż obiekt nie pojawia się na innych zdjęciach wykonanych tego dnia.”

Dołączona grafika

Dołączona grafika

Dołączona grafika

„Niestety usunęliśmy zdjęcia z pamięci aparatu, gdyż potrzebowaliśmy miejsca następny dzień. Mówię „niestety”, bowiem niektórzy sugerują, że zdjęcie jest wykonanym przeze mnie fałszerstwem. Nie prezentowałem go wcześniej, gdyż moim zdaniem w porównani z innymi materiałami jego znaczenie jest doprawdy niewielkie. Teraz pomyślałem, że może jednak warto aby zobaczyła i oceniła je prof. Ana Luis Cid.

WSTĘPNY KOMENTARZ PROF. ANY LUIS CID

"W tym momencie uważam fotografię za prawdziwą zaznaczam jednak, że ten materiał dostarczono mi 31 stycznia 2006. Bazując na mojej podstawowej wiedzy o fotografii, nie byłam w stanie odnaleźć żadnych ewnetulanych manipulacji dokonanych przy użyciu techniki cyfrowej".

Autor zdjęcia jest wiarygodny a jego zeznania spójne, w tej chwili jednak nie można jednoznacznie stwierdzić, czym faktycznie jest obiekt, który widzimy na zdjęciu. Obiecujemy jednak, że będziemy śledzić ten przypadek i gdy tylko otrzymamy jakieś nowe informacje natychmiast Wam je przekażemy.

Serwis NPN
  • 0



#2

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Fakt, obiekt znajdował się wysoko i kształtem przypomina ufo. Szkoda tylko że osoba nie zauważyła ruchu tego obiektu - hmm........czyżby poruszał się z zawrotną prędkością?
  • 0

#3

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Fakt, obiekt znajdował się wysoko i kształtem przypomina ufo. Szkoda tylko że osoba nie zauważyła ruchu tego obiektu - hmm........czyżby poruszał się z zawrotną prędkością?


Chyba bardziej tu jest widoczna teoria niewidzialności NOl'i przez oko ludzkie ... a dopiero błona aparatu ochwyca to co interesujace ...

Takich fotek sa tysiące - że w czasie robienia fotki autor niewidział nic nadzwyczajnego, adopiero po wywołaniu pokazywała sie prawda ...
  • 0



#4

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

Więc poraz kolejny migotanie telekinetyczne.
Z jaką częstotliwością to przebiega?
  • 0

#5

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Więc poraz kolejny migotanie telekinetyczne.
Z jaką częstotliwością to przebiega?


Tego ja niewiem ...
  • 0



#6

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pic na wode fotomontarz :lol Az w oczy razi
  • 0

#7

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

A konkretniej..........
  • 0

#8

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Pic na wode fotomontarz :lol Az w oczy razi


Jak dla mnie to to wygląda wiarygodniej niz 80% fotek jakie widziałem ...
  • 0



#9

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przeciez ten spodek wyglada jak kapelusz starego wiesniaka :lol

[ Dodano: 2006-02-19, 18:13 ]
I zdjecie jest podejzanie dobre :)

[ Dodano: 2006-02-19, 18:14 ]
I widac jakas dziwna aure wkolo jakby bylo wklejone...
  • 0

#10

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Aura może byc rozmazaniem obrazu ...
Ale odległość jest interesujaca ...
  • 0



#11

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

No jedno jest pewne- że to nie był rzut moherowym beretem :lol
  • 0

#12

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Tia... Wątpie, żeby kolesiowi jadącemu na ślub chciało się przy okazji sfabrykować zdjęcie z UFO. Myśle że za autentycznością przemawia niejako fakt, że zdjęcie ujawanił wahajć się mocno, a do tego zrzucił je na komputer i zobaczył co na nim jest dopero później. Ale oczywiście nie będąc autorem zdjęcia nie można mieć pewności co do tego co na nim jest.
  • 0



#13

ufolog2.
  • Postów: 193
  • Tematów: 14
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No jedno jest pewne- że to nie był rzut moherowym beretem :lol


Skąd wiesz?Zdjęcie zdaje sie być prawdziwe,ale nie widziałem takiego NOL'a w swoim 14 letnim życiu.
  • 0

#14

dj_cinex.

    VRP UFO Researcher

  • Postów: 3305
  • Tematów: 412
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 20
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No jedno jest pewne- że to nie był rzut moherowym beretem :lol


Skąd wiesz?Zdjęcie zdaje sie być prawdziwe,ale nie widziałem takiego NOL'a w swoim 14 letnim życiu.


Widocznie mało widziałeś ... :)
  • 0



#15

Traper.

    Tajny Współpracownik

  • Postów: 1485
  • Tematów: 31
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja tam widziałem już podobne kształty, a mam tylko 16 1/2 roku :) Ale wiek tu nie jest chyba winien :lol , Zresztą chyba w galerii są podobne, nie pamiętam teraz, w każdym razie na niektórych fotkach Meiera były podobne obiekty, o ile mnie pamięć nie myli...
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych