Skocz do zawartości


Zdjęcie

Najpierw OOBE, potem szpital psychiatryczny


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kupiec.
  • Postów: 63
  • Tematów: 18
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

z forum poświeconym oobe:

Pan Darek Sugier przebywa już od dluzszego czasu w szpitalu psychiatrycznym w Toszku i jest jak by to powiedziec "nieobecny"


Podobno jednak trafił do szpitala... Oby szybko mogli go wypuścić.


kolega pracuje w tym szpitalu jako pielegniarz a tez? sie interesowal tematem swiadomego snienia oraz oobe


Darek został poza ciałem. Może pękła nić lub sam ją zerwał na dalekiej fazie? Słyszałem o takich przypadkach po mocnym ućpaniu a raz po bieluniu prawie też nie wróciłem. Psychika zostaje jakby uwięziona w innym wymiarze.



czy wie ktoś czy to prawda? Ogladałem kiedyś filmiki z nim na youtube, powyższe cytaty są z tego roku jakoś sprzed wakacji.


Sporo osob pyta czy oobe jest zagrożeniem, jak widać jest :/
  • -1

#2

Lis.

    jeden, jedyny i prawdziwy

  • Postów: 638
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Od końca czerwca tego roku Darek prowadzi na bieżąco swój vlog i zdaje się z nim być wszystko w porządku, dlatego przykro mi napisać, że jest to najpewniej nieprawda (poniższy filmik jest sprzed tygodnia, reszta dostępna na jego kanale):

http://www.youtube.com/watch?v=cqrG1Cvfft0

Sporo osob pyta czy oobe jest zagrożeniem, jak widać jest :/

Nie skomentuję.
  • -1



#3

Jeyek.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Sporo osob pyta czy oobe jest zagrożeniem, jak widać jest :/



Jak do tej pory problem OOBE mnie nie interesował na tyle, aby zagłębiać się w szczegóły, ale LD jest już pewnym, małym co prawda, ale jednak zagrożeniem. Szacuje się, że 4 na 100 osób doświadczających LD może się nie wybudzić... Podkreślam, że może się nie wybudzić. Prawdopodobieństwo znikome, ale istnieje. Co do OOBE śmiem podejrzewać, iż ta możliwość iest bardziej prawdopodobna...

Użytkownik Jeyek edytował ten post 03.10.2013 - 09:03

  • -2

#4

skittles.
  • Postów: 1323
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Szacuje się, że 4 na 100 osób doświadczających LD może się nie wybudzić... Podkreślam, że może się nie wybudzić. Prawdopodobieństwo znikome, ale istnieje. Co do OOBE śmiem podejrzewać, iż ta możliwość iest bardziej prawdopodobna...


Straszne głupoty. "Szacuje się" czyli nie ma na to kompletnie żadnego dowodu prócz twierdzeń parapsychologicznych wszechspecjalistów.

A co do istoty tematu - nawet gdyby ktoś praktykujący wylądował w szpitalu psychiatrycznym to nie znaczy wcale, że to z powodu oobe. Równie dobrze można powiedzieć, że gdy ktoś taki zachoruje na grypę to pewnie tez przez oobe.
  • 0



#5

Ryszard.
  • Postów: 3
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak coś, co jest wytworem naszego mózgu może szkodzić? OOBE niczym nie różni się od świadomego snu, nie ma w tym nic paranormalnego. Co nie zmienia faktu, że jest to ciekawe zjawisko.

Użytkownik Ryszard edytował ten post 03.10.2013 - 10:22

  • -2

#6

DM13.
  • Postów: 70
  • Tematów: 1
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Jak coś, co jest wytworem naszego mózgu może szkodzić? OOBE niczym nie różni się od świadomego snu, nie ma w tym nic paranormalnego. Co nie zmienia faktu, że jest to ciekawe zjawisko.


Schizofrenia też jest wytworem naszego mózgu i szkodzi, jak wiele innych chorób psychicznych.
OOBE to dla mnie nowość i zgłębiam dopiero tajniki tej wiedzy, ale też nie widzę w tym nic z gatunku para.
  • 0

#7 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

A ja się zastanawiam nad tym po co o doświadczeniach poza ciałem wypowiadają się Ci, którzy nie dość że nie rozumieją tematu, to nawet tego nie doświadczają przytomnie? Mózgu w to nie mieszajcie, bo on z tym nie ma nic wspólnego. To zwykłe narzędzie postrzegania tejże częstotliwości, w której egzystują nasze ciała (uniformy). Mózg też jest interfejsem pomiędzy obecnym światem a wielowymiarowością.

Druga sprawa to taka, że LD I OOBE jest tym samym doświadczeniem. Po co katalogujecie jedno i to samo zjawisko? Po co to? Czytanki w internecie nie są żadnymi objawieniami ani poradnikami. To woda na młyn dla laików tworzona przez innych laików i to mitomanów do tego.

Użytkownik Husar edytował ten post 04.10.2013 - 08:20

  • -1

#8

Jeyek.
  • Postów: 34
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Druga sprawa to taka, że LD I OOBE jest tym samym doświadczeniem.


No z tym twierdzeniem coś jednak mi nie pozwala się zgodzić... ale jak słusznie ująłeś "zawodowcem" w tym temacie nie jestem :mrgreen:
  • 0

#9 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Jest tym samym doświadczeniem, tylko różnica polega na tym że jedno osiągasz bez spania a drugie podczas spania i tyle na ten temat.
  • -1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych