Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to może znaczyć?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Marcin111.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam.Miałem wczoraj taki sen(lub coś podobnego).Widziałem w nim kilka duchów,wszystkie czarne,pierwszy wyciągnął mnie z łóżka i ciągnął po schodach i nagle wróciłem do łóżka.Pamiętam tylko jednego ducha który coś mi zrobił a ta reszta,to już niestety nie pamiętam.A no tak powiem wam jeszcze że,nie mogłem nic mówić,próbowałem krzyczeć i nic było tylko takie dziwne uczucie i bardzo się bałem.Proszę o pomoc,poradę,co to znaczy itp.


Pozdrawiam Marcin

Upsss dodam jeszcze że.słyszałem dzwięki ale tam....dziękuje za odpowiedź Kronikarzu.

Użytkownik Marcin111 edytował ten post 28.09.2013 - 10:42

  • -1

#2

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

To nic nie znaczy. Po prostu miałeś sen i tyle. Nie ma się czym przejmować. Twój mózg przetwarzał obrazy, wspomnienia i wyszło mu, że dzisiaj zaserwuje Ci taki sen. Przypadkowe sytuacja, osoby, zdarzenia. Zastanów się czy nie oglądałeś ostatnio jakiegoś filmu z podobnymi postaciami, nie czytałeś książki o podobnej fabule? Normalna rzecz - to, sen.
  • 0



#3

Marcin111.
  • Postów: 9
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

To nic nie znaczy. Po prostu miałeś sen i tyle. Nie ma się czym przejmować. Twój mózg przetwarzał obrazy, wspomnienia i wyszło mu, że dzisiaj zaserwuje Ci taki sen. Przypadkowe sytuacja, osoby, zdarzenia. Zastanów się czy nie oglądałeś ostatnio jakiegoś filmu z podobnymi postaciami, nie czytałeś książki o podobnej fabule? Normalna rzecz - to, sen.

No nie oglądałem ostatnio żadnych horrorów tym bardziej książek,ale dobra mam sie nie przejmować dzięki.

Pozdrawiam!
Marcin ;)

Proszę o zamknięcie tematu.Kronikarz Przedwiecznych napisał mi dosyć wyczerpującą odpowiedź. :)) :D
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych