Skocz do zawartości


Zdjęcie

Koniec polityki na forum.


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
Brak odpowiedzi do tego tematu

#1

D.K..

    Semper invicta

  • Postów: 2975
  • Tematów: 2546
  • Płeć:Kobieta
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z dniem dzisiejszym, tj. 25 września 2013 roku podjęłam decyzję o całkowitej rezygnacji z tematów politycznych oraz okołopolitycznych na forum paranormalne.pl. Liczę się z tym, że dla kilku osób nowy stan rzeczy będzie trudny do zaakceptowania, ale jak niestety można było zaobserwować na przestrzeni ostatnich kilku miesięcy, nawet poważne ograniczenie polityki na forum w dalszym ciągu nie usunęło wiecznych wojenek, przepychanek, wycieczek osobistych i zwyczajnie prostackich pyskówek.

Niestety sprawdziło się w tym przypadku powiedzenie o treści "Gdzie dwóch Polaków, tam trzy zdania" i z pewnością taka sytuacja nie wpłynęła korzystnie na forum. Jestem świadoma tego, że obecność zażartej polemiki na tematy ideologiczne zniechęciły do forum wielu użytkowników z dłuższym stażem, jak również powstrzymały od zarejestrowania się potencjalnych nowych (czego dowody niejednokrotnie otrzymałam na PW oraz skrzynkę mailową). Liczę się z tym, że brak dyskusji o polityce negatywnie wpłynie na popularność i liczbę odwiedzin forum (poprzednie ograniczenie sprzed kilku miesięcy zmniejszyło liczbę wizyt o około 20-25 procent), mam jednak nadzieję, że dzięki temu wzrośnie przynajmniej trochę zainteresowanie kluczową dla VRP tematyką zjawisk paranormalnych.

Proszę także powstrzymać się od zakładania tematów z pretensjami, atakami, pytaniami itp. dotyczącymi polityki. Nie mają one żadnego sensu, zostaną niezwłocznie usunięte. Decyzja jest nieodwołalna.

Podsumowując: tematyka polityczna straciła dziś prawo do obecności na forum, dział Polityka został zamknięty, wszelkie zawoalowane próby wrzucania polityki w mniej lub bardziej zamaskowany sposób niestety nie będą tolerowane.
Zachęcam wszystkich, których żywotnie interesowała polityka do skupienia się na zagadnieniach paranormalnych :)

Drugą sprawą jest ukrócenie prowokacyjnych tematów z narzekaniami na wszystko dookoła, zwłaszcza zakładanych przez użytkowników zarejestrowanych pięć minut wcześniej. Działy "Pokój opinii", "Propozycje Zmian, Uwagi" oraz "Pomoc techniczna" nie służą do tworzenia skarg i zażaleń, które naturalnie nie służą niczemu innemu, niż festiwalowi podjudzania i prowokacyjnych komentarzy. Jeśli masz zamiar złożyć skargę lub zażalenie, proszę zapoznać się z odpowiednim punktem FAQ i następnie postępować zgodnie z opisaną procedurą. Praktyka pokazuje, że taki sposób postępowania jest o dziwo skuteczny.

Tematy ze skargami założone na forum publicznym zostaną usunięte i potraktowane jako prowokacja.Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych