Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to może być ?


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

ollka22.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam bardzo serdecznie jestem tu nowa i mam pewien dylemat. Nie wiem co o tym myśleć. Czy to nawiedzenie ? Opowiem wam historie mojej siostry. Moja siostra Ania kupiła ostatnio z mężem farmę na wsi. Remont domu i postawienie nowej stodoły zajął im cały rok. Wszystko tam było stare. Ania zaprosiła mnie i moją córkę na farmę na 2 tygodnie. Oni sami do domu wprowadzili się tydzień przed naszym przyjazdem. Na początku spędzaliśmy cały wolny czas na dworze bo było ciepło. W 2 noc drzwi z sypialni się same otworzyły, ale pomyślałam że to może kot albo pies otworzył drzwi. Moja córka razem z synkiem ani bawiła się z kurami, psem, 2 kotami i pomagali karmić konie. Ale w ostatnim tygodniu pogoda nam się zepsuła. Siedzieliśmy cały czas w domu co mnie dziwiło to że moja córka wraz z kuzynem czasem zaniepokojeni patrzyli się za okna i na drzwi. Pewnego dnia zauważyłam że koty się dziwnie zachowują tak samo pies. Raz siostra wybrała się z mężem na zakupy a ja zostałam z dziećmi w domu. Po około 30 min usłyszałam hałas. zawołałam dzieci ale to nie były one a tu nagle znów ! Okno w kuchni się otworzyło a dzieci były ze mną. Zrobiło się zimno więc zamknęłam okno i usłyszałam okropliwe warczenie a potem pisk psa. myślałam że dzieci mu coś zrobiły ale one były cały czas ze mną. Przestraszyłam się ale to zignorowałam. 2 dni przed wyjazdem moja córka przy zabawie z kuzynem zobaczyła coś przeraźliwego. Jeden kot zdechły leżał w krzakach. To było okropnie ucieszyłam się że wyjechałam z tamtąd ale martwię się o siostrę. Jeszcze się z nią nie kontaktowałam ale raz zobaczyłam że ona do mnie dzwoni ale kiedy odebrałam usłyszałam tylko szum i nic więcej. Martwie się.co wy myślicie na temat tych zjawisk.
  • 0

#2

defensis.
  • Postów: 356
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trochę za mało się wydarzyło, żeby przewidywać najgorsze. Jak sama wspomniałaś, dom jest stary i hałasy, okno i drzwi to mogą być efekty wypracowanego drewna/budulca z którego dom jest zbudowany. A kot... czasami się zdarza, że zwierzaki zdychają. Może jakiś lis lub wilk w nocy zagryzł futrzaka i zostawił truchło w krzakach. Można tak gdybać bo zgaduję, że nie przyglądałaś się zwłokom zwierza.
  • 0



#3

ollka22.
  • Postów: 8
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Własnie nie było żadnych sladów zagryzień. Z buzi kota leciała krew widać że kot nie żyje całą noc. Nie wiem czy to normalne ze w nowo wyremontowanym domu okna się same otwierają tak samo jak drzwi. Zwierzęta się czegoś widocznie boja i kot z dnia na dzień umiera. To naprawdę dziwne. Tak samo jak ten telefon przestraszyłam się bo w tym szumie cos słyszałam (przytłumiony głos) ale nic nie zrozumiałam. Te wszystkie zdarzenia się na siebie naładają i zaczynam martwić się o moją siostrę, jej męza i jej 8 letniego synka.
  • 0

#4 Gość_Husar

Gość_Husar.
  • Tematów: 0

Napisano

Na wszelki wypadek dzwoń do nich codziennie. Nie wiem czy Ci to pomoże, ale obejrzyj film na faktach "Obecność" z tego roku.
  • -4

#5

Moltenlair.
  • Postów: 423
  • Tematów: 8
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

A co ma jej pomóc amerykański film na faktach?
  • 0

#6

Kronikarz Przedwiecznych.

    Ten znienawidzony

  • Postów: 2247
  • Tematów: 272
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 8
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zamykam, bo jest drugi temat tego samego Użytkownika, dotyczący tego samego.
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych