Skocz do zawartości


Zdjęcie

Poszukuje tytułów 2 horrorów


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
9 odpowiedzi w tym temacie

#1

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jeśli chodzi o pierwszy, to znam tylko urywek na który obejrzałem skacząc po kanałach w tv. Scena wyglądała mw tak że młoda kobieta penetrując wnętrze jakiegoś zdewastowanego i być może spalonego budynku znalazła w jakieś szafce lub piekarniku mocno rozlożone lub zwęglone zwłoki które następnie ożyły, i ścigały ją w kanale wentylacyjnym, przy okazji coś tam plotąc bez sensu. Z jakości obrazu można wywnioskować że był to stosunkowo nowy film, z lat 90 czy może nawet nakręcony po roku 2000. Jesli chodzi o drugi, to przeglądałem tylko dossier na filmweb.pl, jest to produkcja w stylu blair witch project, o grupie śmialków którzy psotanowili spędzić noc w nawiedzonyms zpitalu psychiatrycznym i tyle ich widziano. Film okazał się na tyle udany że nakręcono kolejną cześć.

Użytkownik Avenarius edytował ten post 01.09.2013 - 22:38


#2

Scypion.
  • Postów: 38
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Czy ten drugi to nie przypadkiem "Grave Encounters" ?

#3

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

O właśnie, dzieki.

#4

Nicole-collie.
  • Postów: 783
  • Tematów: 25
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Mam wrażenie, że ten pierwszy film to "Nieodebrane połączenie", ale mogę się mylić. Zgadza mi się wszystko oprócz tej kuchenki...ona znalazła zwłoki w kanale wentylacyjnym no i wtedy wszystko by się zgadzało.

#5

adam0.
  • Postów: 163
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Przyłącze się do tematu. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pewien horror, który widziałem ok 6 lat temu. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a w telewizji nie widziałem go ani razu. Film zaczynał się od sceny, w której przywiązana do drzewa kobieta rozcina sobie brzuch żyletką. Jest to również scena końcowa filmu o ile mnie pamięć nie myli. Kobieta ta była więziona w lesie w domku z ogródkiem (chyba). Zna ktoś tytuł tego filmu?

#6

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Mam wrażenie, że ten pierwszy film to "Nieodebrane połączenie", ale mogę się mylić. Zgadza mi się wszystko oprócz tej kuchenki...ona znalazła zwłoki w kanale wentylacyjnym no i wtedy wszystko by się zgadzało.


Dziękuję pięknie, jak obejrzę to się upewnię ale chyba to będzie to, pamiętałem niedokładnie że trup był skulony w jakimś ciasnym miejscu, więc pewnie stąd błędne skojrzenie.

Użytkownik Avenarius edytował ten post 02.09.2013 - 00:21


#7

Omega.
  • Postów: 28
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przyłącze się do tematu. Od jakiegoś czasu chodzi mi po głowie pewien horror, który widziałem ok 6 lat temu. Nie mogę sobie przypomnieć tytułu, a w telewizji nie widziałem go ani razu. Film zaczynał się od sceny, w której przywiązana do drzewa kobieta rozcina sobie brzuch żyletką. Jest to również scena końcowa filmu o ile mnie pamięć nie myli. Kobieta ta była więziona w lesie w domku z ogródkiem (chyba). Zna ktoś tytuł tego filmu?



"W mroku zła" z 2006 roku.

#8

Matochi.
  • Postów: 9
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Żyje tu ktoś? Mam pytanko. Jaki jest najmniej krwawy odcinek z serii Piątek Trzynastego? I czy go polecacie?

#9

The Truth Is Out There.

    Internetowy Alvaro

  • Postów: 276
  • Tematów: 42
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

W sumie to wszystkie są na podobnym poziomie krwistości :D W każdej części są niezłe (a w większości zabawne zabójstwa :D) Jeśli chcesz samego Jasona to od części drugiej się zaczyna, ale za to w części 3 jest pokazane jak zdobywa maskę hokejową, bo w dwójce chodzi w worku na głowie ;)





#10

Majstersztyk.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Też szukam dwóch tytułów filmów z lat 90 tych na kasetach FHS.

Pierwszy film to na końcu tego filmu, przy jakimś stole na przyjęciu jego głowa zmienia się w świńską. Chodziło o jakąś sektę.

Drugi to s-f lądują na planecie i tam ich ganiają jacyś piankowi kosmici, takie grube białe jak ptysie.





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych