Skocz do zawartości


Zdjęcie

Anioły istnieją naprawdę ???


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
152 odpowiedzi w tym temacie

#136 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

A po co ja mam Ci odpowiadać na coś, co z góry jesteś na nie? Widzisz w tym jakąś logikę? Ja nie.
  • -1

#137

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Wszystko


właściwie każda z wersji jest do przyjęcia, pojawia się problem z weryfikacją.
  • -1



#138

Goosfraba.
  • Postów: 324
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

"Chciałbym jednak zaznaczyć, że wielu ludzi, których nawet ja znam wie o gadach z własnych doświadczeń, także sam David Icke, to tylko jedna kropla w morzu."

Znaczy się: pracownicy ZOO, paleontolodzy, uczestnicy safari i nie możemy także zapomnieć o mieszkańcach Komodo, którzy codziennie stają oko w oko z waranami :mrgreen:
  • 0

#139

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Muhad słaba wymówka jak na twoje możliwości. Wytknąłem poważne braki logiczne twoich wywodów.
Aidil nie wiem o jakich wersjach mówisz, ciężko coś z tego wywnioskować.

Goosfraba no dokładnie (rozśmieszyło mnie to) jaszczury rządzą na Komodo a reszta jest pozamykana w zoo.
  • -2



#140 Gość_Muhad

Gość_Muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Nic nie wytknąłeś, a jeśli już szukasz braków logicznych to można je znaleźć w Twoim porównaniu zwierząt do ludzi w odniesieniu do wolnej woli. Brawo.
Z kimś kto wie wszystko i kto kpi ze wszystkiego nie ma sensu dyskutować, dlatego w tym wątku żegnam Cię.

Pozdrawiam.

Użytkownik Muhad edytował ten post 07.05.2011 - 17:52

  • 1

#141

Hutter.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak dla mnie w tym pierwszym to zwykła foliówka, która nawet nie jest na wysokości dźwigu, tylko kilka m od samochodu, pozatym nie znika, tylko widać jak podmuch ciska ją szybko w dół i ma już inny kształt.
  • 1

#142

kubaano.
  • Postów: 1
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No cóż. Trudny temat. Filmy raczej nie są wiarygodne, a co do przemyśleń, po przeczytaniu tych 10-ciu stron, mogę powiedzieć, że aniołów nie ma. Nie jest to możliwe niestety. Żeby coś istniało, musi się składać z wyczuwalnych, namacalnych pierwiastków. To które takich nie zawiera, to nic innego jak wymysł wyobraźni, jeżeli ktoś odczuwa, że ktoś mu coś np. podpowiada, to nie anioł, tylko mózg. Może to jest jakaś technika poszerzająca zakres pracy mózgu?
  • 0

#143

Hutter.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ja bym zadał inne pytanie: czy istoty takie jak anioły pozwalały by się sfilmować? Fakt faktem, że aparaty i kamery są czułe na szerszy zakres fal niż oko, ale czy to wyjasnia wszystko? Jeszcze, niestety, nie. Nie szukajmy w każdym kiepskiej jakości filmiku, w którym w drugim planie przypadkiem coś nagle wyskoczy jakiś paranormalnych zjawisk, bo po prostu się ośmieszamy. Jeśli anioł pozwoli się sfilmować, to w końcu sie doczekamy filmu, na którym zobaczymy ANIOŁA, a nie coś, w czym każdy się doszukuje czegoś innego: foliówki, anioła, ciała astralnego, Matki Boskiej i nie wiadomo czego jeszcze. Nie wszystko złoto, co się świeci. Na złoto trafić trudno. Na bezwartościowy piryt o podobnym wyglądzie bardzo łatwo. Nie przeczę, że na niektórych filmikach nie można się dopatrywać zjawisk nadnaturalnych, ale nie na każdym, w którym jest coś co pobudza wyobraźnię. Oprócz tego mamy drugą skrajność: ignoranci, którzy z powodu swojej bardzo ograniczonej wiedzy wszędzie widzą "fake", ot choćby jak w 2008 przeszły w naszym kraju tornada i się na YT pojawiły filmiki, to masa komentarzy brzmiała po prostu: "fake!" bo oczywiście na świecie mamy 500 mlnów specjalistów od tornad, w Polsce mamy z 15 000 000 specjalistów od skoków narciarskich, a od nieco ponad roku też jakieś 15 000 000 ekspertów od katastrof lotniczych. Nie mam podstaw, by oskarżać autorów filmiku z tą foliówką(?) o mistyfikację, ale też nie jest on żadnym dowodem na obecność istot nie z tego świata, bo równie dobrze może mi ktoś uzasadniać, że drzwi piszemy przez RZ, bo przecież wymienia się na wRota...

PS: pokazując komuś np. tę fotkę:

Dołączona grafika

spotkamy masę osób, które stwierdzą, że to zwykły photoshop i znajdą na to oczywiste dowody na tej fotce

Użytkownik Hutter edytował ten post 13.06.2011 - 19:22

  • 0

#144

restek.
  • Postów: 424
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

czy anioly istnieja? autorze tematu a czy Ty istniejesz? ;) pozdrawiam
  • 0

#145

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja bym zadał inne pytanie: czy istoty takie jak anioły pozwalały by się sfilmować?

Może jak widzą co się dzieje to robią facepalm i myślą sobie coś typu: "Dobra, pokażę się im na chwilę, i tak powiedzą, że to Photoshop.".

Użytkownik Fisher edytował ten post 13.06.2011 - 22:00

  • 0



#146

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Gdzie na tym zdjęciu jest anioł? Bo nie widzę.
  • 0

#147

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Gdzie na tym zdjęciu jest anioł? Bo nie widzę.

Chodzi o to, że ta rzeka (w Kanadzie podajże) nabrała takiego koloru bo ktoś coś do niej wylał. I ten kolor jest dosyć piękny, a że takie sytuacje nie często się zdarzają to ludzi pomyślą, że kolor dorabiany w Photoshopie. Tak samo z Aniołami. Nie uwierzą, że na zdjęciu są Oni, bo po prostu Aniołowie się na nich nie pokazują (według ludzi) i powiedzą, że zdjęcie z domniemanym Aniołem jest przerobione w Photoshopie.
  • 0



#148 Gość_mag1-21

Gość_mag1-21.
  • Tematów: 0

Napisano

W tygodniku o takiej samej nazwie jak w Polsce "Panorama", znalazlam artykul zatytulowany "Anielskie oczy nad Ziemia". Jest w nim wzmianka o innym artykule, ktory mnie samej posluzyl w temacie "Straznicy Ziemi". A oprocz tego jeszcze to: cyt." Sprawa Anielskich manifestacji na tym sie nie konczy. Do kolejnego zdarzenia mialo dojsc podobno w 1996r W trakcie lotu nr. 600 z Nowego Jorku do Denver, samolot przewozacy 175 pasazerow, mial napotkac Anioly unoszace sie w powietrzu. Piloci twierdzili, ze ujrzeli kilka swietlistych anielskich postaci, unoszacych sie w odleglosci 40-50m od samolotu. Podobno pilotom udalo sie je sfotografowac."
No cóz widac daja sie fotografowac, bo tak naprawde, czemu mialy by byc przeciwne? Mysle tez, ze to my jestesmy duzo bardziej zdolni je widziec.

Użytkownik Kurczak edytował ten post 14.06.2011 - 17:41
Ortografia

  • 0

#149

Alembik_Vina.
  • Postów: 1030
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Rzeka nabrała takiego koloru, ponieważ światło padło na sinice, czy też inne glony ;) Dlatego nie widzę w tym nic niezwykłego. Ciekawsza już jest fluorescencja grzybów, świetlików, bakterii... Wierzę w anioły. Każdy ma swojego anioła stróża. Zwykle przeciwnej płci. Nazywane są różnie. Duchami opiekuńczymi, duchami przodków, aniołami... Jednakże nie sądzę by można je było sfotografować. Podobnie myślę o duchach.
  • 0

#150

Hutter.
  • Postów: 35
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Rzeka nabrała takiego koloru, ponieważ światło padło na sinice, czy też inne glony ;) Dlatego nie widzę w tym nic niezwykłego. Ciekawsza już jest fluorescencja grzybów, świetlików, bakterii..


Ktoś wrzucił słoik fluoresceiny. Z grzybami itp to nie fluorescencja, tylko bioluminescencja. Pozatym pomieszałeś tutaj 2 niezwiązane ze sobą rzeczy. Zresztą mój komentarz w temacie rzeki też się pojawił. A wrzuciłem ją celowo tutaj, bo sam jak się nią podzieliłem z innymi to jedną z reakcji była: "fotoszop". Tylko osoby które wiedzą co to za zjawisko wiedziały o co chodzi. Tak więc mamy 2 skrajności: z jednej swtrony ignorancję, która odrzuca to o czym nie ma pojęcia, z drugiej inadgorliwość w szukaniu działań sił nadprzyrodzonych w tym, czego na pierwszy rzut nie potrafimy wyjaśnić, np. z powodu małej swojej wiedzy, w naturalnych zjawiskach. W sumie to drugie to też jakaś forma ignorancji. A ja się staram patrzeć racjonalnie i wypowiadać o rzeczach, o których mam jako takie pojęcie. A jak czegoś nie wiem, to się douczam. Ale masa jest ignorantów z podejściem: jeśli o czymś nie wiem, to znaczy, że to nie istnieje (nawet wśród naukowców się tacy zdarzają). Stąd potem mamy masę ekspertów od wszystkiego i z drugiej strony gromadę rozmodlonych babć pod oknem z zaciekiem po płynie do mycia szyb.

Podobno pilotom udalo sie je sfotografowac.


To w końcu sie udało czy nie? Bo przepraszam, jeśli będę trochę złośliwy, ale podobno to tak jak na wyspach Bergamutach, gdzie podobno jest kot w butach.

Użytkownik Hutter edytował ten post 13.06.2011 - 23:13

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych