Skocz do zawartości


Zdjęcie

Co to było?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

knife.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Siema, jestem raczej świeżakiem w OOBE, kumpel mi to podesłał, poczytałem o tym strasznie dużo, potem tak z 01:30 poszedłem spać bo oczy same mi się zamykały, zasypiam i nagle mam piszczenie w uszach ( czasem tak mam ) ale to było silniejsze, więc ignorowałem to i przypomniałem sobie o nucie 2paca, nuciłem ją sobie aż te piszczenie było tak głośne że poczułem jakby paraliż, próbowałem się ruszyć itd, i jakby wyleciało mi coś z prawego barku, po ok. 30sekundach zobaczyłem coś białego i odrazu wstałem, za 2 razem (tej samej nocy ) miałem znowu to samo tylko że paraliż potem ustał. Co to było?

Użytkownik knife edytował ten post 05.08.2013 - 11:14

  • 0

#2

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Wygląda na paraliż senny.
  • 0

#3

czorna666.
  • Postów: 72
  • Tematów: 3
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Paraliż senny + piszczenie w uszach.. dobry znak. Poćwicz trochę jeszcze a uda Ci się odbyć podróż astralną. Miałam identycznie przed pierwszym wyjściem z ciała (dodatkowo było mrowienie w całym ciele i uczucie zimna, potem nagłe szarpnięcie i pach! jestem poza :P).
  • 0

#4

knife.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ok. Tylko to normalne że każdej nocy mam lekkie piszczenie w uszach ( nie przeszkadza we śnie) ale jak się w niego wsłucham to jest coraz większe, a jak leżę na boku to najczęściej paraliż senny, bo ja np miałem straszne piszczenie w uszach ale bez paraliżu (dzisiaj) więc pomyślałem, że policze do 100 skupiając się na liczbach, doliczyłem do 10-15 i już odleciałem xD, był tam jakiś kamień i młotek, ja podniosłem młotek i rozwaliłem ten kamień, nagle teleportowałem się w jakieś miejsce, powiedziałem sobie to sen i nagle zrobiło się strasznie ciemno i miałem ból głowy, czytałem że trzeba się kręcić więc tak zrobiłem i wszystko było w normie, to było LD tak?
  • 0

#5

Wrty.
  • Postów: 193
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tylko to normalne że każdej nocy mam lekkie piszczenie w uszach ( nie przeszkadza we śnie)

Idź do lekarza. Twoje komórki nerwowe ulegają uszkodzeniu lub masz nadciśnienie.

to było LD tak

Jeżeli byłeś świadom, że to tylko sen i mogłeś robić, co chcesz - tak, to był LD.

Użytkownik Wrty edytował ten post 06.08.2013 - 11:31

  • 0

#6

knife.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie to jest dziwne, że w tym LD miałem tak że po tym jak już wiedziałem że to sen to jak idiota nie myślałem tylko widziałem tam ... i uprawiałem z nią ... Jakoś samo z siebie a ja chciałem np zwiedzać latać itd..
  • 0

#7

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Wytłumacz mi, jak to robisz, że masz to piszczenie i paraliż! To jest podobno bardzo dobry początek na LD. A ja dłużej w tym siedzę. I przed snem np. leżę, relaksuję się, do tego stopnia, że nie czuję ciała... I skupiam się na oddechu albo słucham Hemi-Sync, a trwa to dość długo przecież... i ani razu nie poczułam tych typowych znaków, że "uwaga, zbliża się LD!". :( a Ty sobie pierwszy raz próbujesz i już! Zazdroszczę xD
  • 0

#8

lompi.
  • Postów: 105
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po ile wy macie lat?

Dołączona grafika

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.

HPL

  • 0

#9

knife.
  • Postów: 4
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wytłumacz mi, jak to robisz, że masz to piszczenie i paraliż! To jest podobno bardzo dobry początek na LD. A ja dłużej w tym siedzę. I przed snem np. leżę, relaksuję się, do tego stopnia, że nie czuję ciała... I skupiam się na oddechu albo słucham Hemi-Sync, a trwa to dość długo przecież... i ani razu nie poczułam tych typowych znaków, że "uwaga, zbliża się LD!". :( a Ty sobie pierwszy raz próbujesz i już! Zazdroszczę xD


Sam tego nie wiem xD. dzisiaj też kładę się spać, nie mogę zasnąć z 10-15min, znowu kładę się na prawy bok i prawie jak już wiedziałem że zasne paraliż senny i potem jestem we śnie ( nie wiedziałem tego ) sen był realny, że myślałem że to real i poszedłem zjeść śniadanie i zrobiłem sobie TR zacisnąłem nos i mogłem oddychać powiedziałem sobie " Hah to jest sen! " i potem znowu się wszystko rozmazało i normalny sen.
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych