Skocz do zawartości


Zdjęcie

dziwny sen i czrana popychająca postać


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

thekaro.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

witam miałem ostatno dziwny sen mianowicie szedłem schodami na parter (parter obok salonu) nagle wszedłem do salonu i kiedy otwierałem dzwi sen zaczoł mi falować ci coś mnie popchneło straciłem wzrok na jakąś minute i pobiegłem za tym czymś nastempnie toś mnie odpychało i raptem zobaczyłem jakąś czarną postać nie miała rąk ale mówiła do mnie coś takiego strzesz się mnie i raptem coś mnie obudziło myślałem że to tylko zły sen i napiłem się wody a raptem coś walneło w szybe mojego pokoju wystraszyłem sie bardzo ukryłem sie w szafie i raptem widze jakąś tważ i znowu trace wzrok i usypiam kiedy się obudziłem nie było śladuw poczym kolwiek

Dołączona grafika
/Connor
  • -2

#2

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

witam miałem ostatno dziwny sen mianowicie szedłem schodami na parter (parter obok salonu) nagle wszedłem do salonu i kiedy otwierałem dzwi sen zaczoł mi falować ci coś mnie popchneło straciłem wzrok na jakąś minute i pobiegłem za tym czymś nastempnie toś mnie odpychało i raptem zobaczyłem jakąś czarną postać nie miała rąk ale mówiła do mnie coś takiego strzesz się mnie i raptem coś mnie obudziło myślałem że to tylko zły sen i napiłem się wody a raptem coś walneło w szybe mojego pokoju wystraszyłem sie bardzo ukryłem sie w szafie i raptem widze jakąś tważ i znowu trace wzrok i usypiam kiedy się obudziłem nie było śladuw poczym kolwiek

Raptem biegnij po pomoc do specjalisty. To jest forum PARANORMALNE i nikt Ci tu za bardzo nie pomoże w problemach ze snem. Poza tym, po czym miałeś mieć " śladuw " skoro to był sen ?.
  • 0

#3

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

My jesteśmy paranormalni a to jest forum paranormalne...hmmm...to co tu widać to ostry przypadek trollodyleksji a to juz jest w 100% paranormalne! Idź na FEJSA troluj a nie tu

Użytkownik Slimok edytował ten post 16.07.2013 - 20:12

  • 1

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

lipne prowo.
  • 0



#5

WYP3H.
  • Postów: 98
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

to nawet nie prowo, tylko troll.
  • 0

#6

Connor.

    Kings Never Die

  • Postów: 1674
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 5
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dołączona grafika
  • 0





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych