Skocz do zawartości


Zdjęcie

15 najlepszych nagran z duchami


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
49 odpowiedzi w tym temacie

#16

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

czyli te ' kuleczki ' to orby jednak ? :mrgreen: więc wygląda na to ,że orby to ...duchy ?
:-/


Dołączona grafika
  • 0

#17

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Masz? A skad ta pewnosc  

ps. masz firefoxa?


Instalowałem specjalnie nową jave script, flasha uaktualniłem na 9.0 i dalej nic, to chyba potrzebny odtwarzacz, ale który bo quick time mam i real player też :-|
nie mam firefoxa, a pomoże ? :>
  • 0

#18

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Z tego co pamietam to youtube wymaga 'macromedia shockwave' playera. Zainstaluj albo przerzuc sie na firefoxa ktory ci wykryje brakujace wtyczki i sam dorzuci co trzeba
  • 0



#19

pandemia.
  • Postów: 440
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Przejrzałem część filmów. Nietkóre robią wrażenie inne nie - przynajmiej na mnie. Część filmów kręcona była w podczerwieni (tą funkcje posiada już wiele amatorskich kamer fimowych). Niektóre osoby twierdziły że właśnie filmowanie w podczerwieni w nawiedzonym miejscu daje szanse ujęcia zjawy/ducha.
  • 0

#20

Gagatek.
  • Postów: 233
  • Tematów: 17
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Dzięki Eury, zainstalowalem płonącego lisa i chodzi :smile: :smile:

jak dla mnie to nagranie jeden i dwa + rods i orby. Ta babka mówi że dziwie się czuła jak one przez nią przelatywały, mysle ze nieco ściemnia bo jej postawa sie nie zmieniła gdy to sie działo, robi show ale true w 100%
  • 0

#21

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niezłe niektóre, szczególnie te "latające tampony" - rodsy, no i 1 filmik (chociaż może to jakiś pies albo co, bo ta dziewczynka to chyba to coś ciemnego?),

3. Co to było? zapauzowałem w tym miejscu, ale kiepsko widać.

W 4 to może być facet w jakimś kocu, a moment nawrotu wycieli. I tak się nikt nie połapie w tym śniegu (czy co to pada).

Jeszcze w 14 to chyba skaza na szybie. Zwróćcie uwagę, że ten niby duch jeszcze jest widoczny, gdy kamerzysta przestaje go obserwować, dlaczego skoro go widać? Bo to nie duch (No chyba, że patrzę nie tam gdzie trzeba) Zresztą dziwnie się porusza, to chyba coś jak w 9.

W 15 chłopak wygląda trochę jak namalowany na szybie, zresztą nie wiem czy jest zbytnio podobny do tego żywego:

Dołączona grafika

No i jeszcze 10, jeśli to nie podróba to jest to wspaniałe nagranie ducha.
  • 0

#22

AXEL.C.
  • Postów: 19
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1 filmik dosyc ciekawy , ale najbardziej realistyczny moim zdaniem to ten duch na schodach i ten na parkingu
  • 0

#23

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Turkus-czy zauważyłeś po lewej stronie w oknie balkonowym strzelbę a później postać chłopca za firankami?(aktorzy oczywiście nic nie widzą) Jeśli będziesz trzymał "rękę na pauzie" to złapiesz obydwa momenty. Historia, którą czytałem, mówi, iż jest to postać chłopca, który w tym domu zastrzelił się podczas zabawy sztucerem ojca. Najciekawsze jest to, że podczas kręcenia tegoż filmu na oryginale nikt nic nie zauważył. Postać i strzelba pojawiły sie ponoć dopiero na kopiach.
Syna rozpoznała matka na kinowej projekcji-razem z mężem wynajmowali swój dom ekipie filmowej. Jak dotąd nie spotkałem sie z wyjaśnieniem innym niż to.
Teraz spokojnie zobacz jeszcze raz fragment, który znalazłeś..mając już na uwadze tą historię...
..ciut inaczej, prawda? Adrenalinka mnie zawsze w nerki łaskocze jak na to patrzę.
  • 0

#24

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Pierwszy filmik to rezyserka jakich malo, przeciez to widac wyraznie, trzeba tylko spojrzec z 'filmowego" punktu widzenia, nie wczuwajac sie w akcje, a patrzac na sposob nagrania, a co mam miedzy innymi na mysli ? dzwiek jak w horrorze dodany gdy dziewczynka odwraca glowe, takie "bum!" charakterystyczne dla horrorow, zeby zwiekszyc groze.

[ Dodano: 2006-09-14, 00:16 ]
swoja droga to jest fajne, ale dopiero pod koniec :-D: http://www.sekundy.p...id=90&Itemid=27

Wogole to ja lubie horrory w takich klimatach :)
  • 0

#25

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Turkus-czy zauważyłeś po lewej stronie w oknie balkonowym strzelbę a później postać chłopca za firankami?

No wlasnie o to chodzi, ze nie.
Jak mozesz to napisz w ktorej sekundzie to jest, to dokladniej skupie sie tylko na tym fragmencie.
  • 0

#26

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Z niewiadomych mi powodów nagle link przestał mi działać...dziwne... :surprised:
Spróbujmy więc tak-patrz uważnie na lewą stronę ekranu(najlepiej używając pauzy) tuż od momentu kiedy starsza kobieta bierze niemowlę na ręce i razem z synem wychodzą z pokoju. Po lewej stronie zauważysz okno a w nim-pomiędzy firankami-postać chłopca w białej koszulce. Jest bardzo wyraźny-jak go zobaczysz, poczujesz mocno:)
Wtedy oglądając od początku, w tym samym miejscu najpierw zobaczysz kolbę sztucera, zupełnie czarną-stoi pionowo w miejscu, gdzie chwilkę później pojawi się chłopiec
  • 0

#27

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po lewej stronie zauważysz okno a w nim-pomiędzy firankami-postać chłopca w białej koszulce. Jest bardzo wyraźny

O zesz :wow: . I to bylo na filmie puszczanym w kinie? To na pewno nie jest zadna pozniejsza manipulacja? Przeciez ten chlopak jest niesamowicie materialny. Nie ma mowy o jakiejs grze cieni czy czyms takim :surprised: :shock: :hmm:

Wtedy oglądając od początku, w tym samym miejscu najpierw zobaczysz kolbę sztucera

Nie widze, mozliwe ze to przez fatalna jakosc tego nagrania.
A teraz screeny ktore zrobilem:
Dołączona grafika
Tutaj mial chyba byc widoczny sztucer, ale ja nic nie widze. Z tym, ze przynajmniej mozna stwierdzic, ze na pewno nikt ani nic jeszcze w oknie nie stoi (okno lewy gorny rog, za plecami aktora)

Dołączona grafika
I tutaj szok :surprised:
Dołączona grafika
:wow:

Niesamowite. Jedyne racjonalne wyjasnienie to takie, ze jakis dzieciak z sasiedztwa zakradl sie na plan filmowy (chyba to okno za nim jest uchylone, wiec mogl tamtedy wejsc- ale to raczej naciagana teoria :hmm: )

Mam cały ten film ale nie mam pojęcia jak wyciąć ten fragment.

A moze dasz screena z ta strzelba i z tym chlopcem, zeby wszystko bylo w lepszej rozdzielczosci. Jakbys nie mial czym, to wejdz na www.programs.pl i wpisz w wyszukiwarce "subedit" - swietny player z mozliwoscia robienia screenow ;-) (Plik=> Zapisz klatke filmu jako BMP)
  • 0

#28

Sadhu.
  • Postów: 144
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Jak już wiemy, gdzie patrzeć i znamy historię-to robi wrażenie...
A oto sztucer w dwóch ujęciach tuż przed sceną z chłopcem. Pojawia się dokładnie w tym miejscu gdzie chwilke później sama postać. Aktorzy oczywiście nic nie widzą, jak łatwo można zauważyć.
http://img97.imagesh...sztucer1ou8.jpg
http://img151.images...sztucer2by9.jpg
Wersja z chłopakiem z sąsiedztwa odpada...bo mama rozpoznała własnego syna i na dokładkę tak właśnie był ubrany w dniu śmierci. Kilka lat temu pisał o tym bodajże "Nieznany świat" lub "Czwarty wymiar"

Użytkownik +..... edytował ten post 11.08.2008 - 19:08

  • 0

#29

turrkus.
  • Postów: 851
  • Tematów: 15
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Wersja z chłopakiem z sąsiedztwa odpada...bo mama rozpoznała własnego syna i na dokładkę tak właśnie był ubrany w dniu śmierci.

Jak dla mnie to jest lepszy film niz te 15 wczesniejszych razem wzietych :-D
Bo przynajmniej od razu mozna wykluczyc, ze to fake :wow:
Chyba najbardziej niesamowite nagranie jakie ostatnio widzialem.
  • 0

#30

Euz.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Niezłe te filmiki, szczególnie to 1 i 3 oraz ten filmik z duchem na górze schodów, parkingu i RODSy...co do reszty to juz sam nie wiem
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych