Skocz do zawartości


Zdjęcie

Manifestacje typu Orbs


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
207 odpowiedzi w tym temacie

#76

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Natomiast zdjecia Ariela sa bardzo dobre, to twoje prywatne?


Tak, moje prywatne, akurat robiłem specyfikację witraży, a tu taki miły orb mi się pojawił w kilku "osobach", jak napisłem - nie pierwszy i nie ostatni :) zwraca uwagę charaterystyczna struktura i faktura tych obiektów, to dla bardziej zaawansowanych poszukiwaczy. Chociaż ciągle skłaniam się ku opini o refleksie świetlnym, to pomimo wszelakich uwag uważam, iż powstałoby z tego całkiem przyzwoite logo dla niejednej firmy :)

Ariel, jakieś blade te Orby ... może przeziębione były


fervex po 7.80 PLN za pudełko to i jakieś blade się robią, może, jak będzie cieplej na hali, to im się polepszy, tudzież jakaś ich żeńska odpowiedniczka je uściska i się zarumienią na złoto:)

na jednym orbie po jego prawej stronie widać rozchodzące się "promienie" a na dole małą dziurkę ? .... co mu się stało  ? ... biedny Orbek


cóż począć, taki już los orbków, tu "dziurka" - tam "promyczek", jak to w życiu - trzeba się bawić :P :D
  • 0



#77

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hmm dlaczego, pomimo, iż nie za wiele znam Olivkę (czyżby wcale:P) to waćpannę lubię za te komentarze?


Ariel proszę ! aż się zarumieniłam :oops:

:)

może kiedyś będzie nam dane pogaworzyć cos więcej:P chociaż może poczeka to na jakąś inicjatywę z którejś strony  


a było by mi bardzo miło :D

:)
  • 0

#78

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ariel proszę ! aż się zarumieniłam

hmm :D

Ariel napisał/a:  
może kiedyś będzie nam dane pogaworzyć cos więcej:P chociaż może poczeka to na jakąś inicjatywę z którejś strony  

a było by mi bardzo miło


hmm, to kto waćpanna zacznie? :oops:
PW to będzie lepsze miejsce, bo nie daj boże (hmm chociaż owego pewnie nie ma:P) posądzą nas o Offtop :)
  • 0



#79

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tu jest chat ... :)

:D
  • 0

#80

Ariel.
  • Postów: 242
  • Tematów: 36
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

tu jest chat ... :)


oj coś "nieczatowy" ze mnie facet :D :
  • 0



#81

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Eurycide- moim zdaniem ORB to małe drobinki pyłków unoszących się w powietszu albo wady aparatów ( taką jaką było uwiecznienie "nol-a" ktore zapodałem).
  • 0

#82

Eury.

    Researcher

  • Postów: 3467
  • Tematów: 975
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 108
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Eurycide- moim zdaniem ORB to małe drobinki pyłków unoszących się w powietrzu albo wady aparatów ( taką jaką było uwiecznienie "nol-a" ktore zapodałem).


W wielu przypadkach to rzeczywiscie pylek, ale jak wytlumaczysz, sytuacje w ktorej na jednym zdjeciu orb jest a na kolejnych juz nie? Czesto wykonujemy wiele zdjec po sobie tego samego miejsca albo tej samej sytuacji i tylko na jednym widac orba. Poza tym wbrew pozorom nie jest tak latwo go (orba) uwiecznic :D
  • 0



#83

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

tzn. ja mam rozumieć te plamki (jak wy to zwiecie orby) są duchami ?? :D
  • 0

#84

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

tzn. ja mam rozumieć te plamki (jak wy to zwiecie orby) są duchami ??


kto Ci powiedział ,że to duchy ? :D , nie wiadomo co/czym to jest , w każdym bądź razie jakąś energią ... może duchową , kto to wie....
  • 0

#85

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe foto:
Dołączona grafika
  • 0

#86 Gość_muhad

Gość_muhad.
  • Tematów: 0

Napisano

Eurycide- moim zdaniem ORB to małe drobinki pyłków unoszących się w powietrzu albo wady aparatów ( taką jaką było uwiecznienie "nol-a" ktore zapodałem).


W wielu przypadkach to rzeczywiscie pylek, ale jak wytlumaczysz, sytuacje w ktorej na jednym zdjeciu orb jest a na kolejnych juz nie? Czesto wykonujemy wiele zdjec po sobie tego samego miejsca albo tej samej sytuacji i tylko na jednym widac orba. Poza tym wbrew pozorom nie jest tak latwo go (orba) uwiecznic :D


moze wiaterek te pylki zwiewa? proponuje lekki dystans do tych kwestii.aczkolwiek nie wykluczam ich istnienia :)
  • 0

#87

Legalize.
  • Postów: 2723
  • Tematów: 123
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aczkolwiek to zdjęcie powyżej co zaprezentowałem jest ciekawe... przypisując mu jeszcze teorie ktora jest z nim związana....
  • 0

#88

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Zwykle jak dzieci patrzą w górę i utkwiają w czymś swój wzrok myślimy, że po prostu robią to bez powodu, bo są jeszcze dziećmi. Może jednak coś widzą ;)
  • 0



#89

.
  • Tematów: 0
Reputacja

Napisano

lecz to troche dziwne że patrzy właśnie w miejsce w którym pojawia się ORB... dla mnie jest to bardzo intrygujące zdjęcie
  • 0

#90

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

No właśnie na tej podstawie sądzę, że dziecko widzi tego orba na żywo a my tylko na niektórych zdjęciach.
  • 0




 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych