Skocz do zawartości


Zdjęcie

11.09.2001 - Dzień ogromnej tragedi ?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
29 odpowiedzi w tym temacie

#16

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Zresztą widać, że kolega też jest czcicielem USA.

Czcicielem nie jestem, ale szacunek do tych ludzi mam.

Wolę mieć szacunek, niż opluwać wszystko dookoła.

Powiedz tak szczerze, czy wierzysz w oficjalną wersję wydarzeń z 911 ?!

Nie tyle wierzę, ile jestem przekonany w 100% o jej słuszności oraz przekonany w 100% o fałszywości teorii spiskowych.

Czy nie zauważasz żadnych nie prawidłowości!?

Oczwiście że zauważam, ale w teoriach spiskowych.

Proponuje obejrzeź film Loose Change 2nd, no i w obecnym numerze Przekroju jest nie zły film ukazujący jakie problemy stwarza/ło otoczenie Buszmena w wprowadzeniu rzetelnego śledztwa.

Dziękuję bardzo, obejrzałem już dwa super "dokumenty" na ten temat i wiem jedno - śmieszy mnie ich niski poziom.

A sam Bush wyszedł w tym filmie kolejny raz na debila!


Proponowałbym zdecydować się wreszcie czy Bush jest arcymistrzem spisku i konspiracji czy też debilem. Bo jak na razie to sięwyklucza.
  • 0



#17

Davidd83.
  • Postów: 75
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

co do ewentualnych teorii spiskowych podsycanych przez różnego rodzaju filmy które sa produktem ludzi dopatrujacych się w każdym wydarzeniu jakiegos fantastycznego podstępu to również nie mam komentarzy. psychologicznie mozna to wytłumaczyć chyba tylko pragnieniem odkrycia czegoś , niesamowitego i tajemniczego niczym Fox Mulder z Archiwum X ...
  • 0

#18

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

każdego dnia dnia na świecie ma miejsce o wiele większa tragedia niż ta z 11.09.2001 -
- 25 TYSIECY dzieci umiera śmiercią głodową ..... , 800 MILIONOW cierpi z powodu niedożywienia...

To ciekawe że ci ludzie nie mają co robic tylko dzieci robić i stąd się biorą te miliony biednych dzieci....a jeśli cię tak to boli to im wszystkim pomóż
  • 0

#19

franas.
  • Postów: 23
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aquila żeby wieżyć w oficjalną wersje wydazeń z 11.09.2001 to czeba być ślepym głuchym i bez głowy. A i tak popieram organizacje terrorystyczne niech nawet atakują polskę jak sobie na to zasłurz(ż)y.


Mam nadzieję, że ten post to podpucha. Ludzie nie mogą byc, aż tak głupi;/. A może....?? :hmm:
  • 0

#20

markold.
  • Postów: 106
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aquila żeby wieżyć w oficjalną wersje wydazeń z 11.09.2001 to czeba być ślepym głuchym i bez głowy. A i tak popieram organizacje terrorystyczne niech nawet atakują polskę jak sobie na to zasłurz(ż)y.


To co napisałeś się wyklucza. Bo albo zamachów dokonało samo USA, jak sam chyba twierdzisz, czyli żadnych terrorystów nigdy nie było, albo dokonali tego terroryści. Nie wiem jak trzeba być ograniczonym, żeby nie dostrzegać takich sprzeczności?

Tak, btw. ja sam nie chciałbym aby jakiś autobus kiedyś wyleciał w powietrze, bo ktoś chciał zginąć za swojego Boga.
  • 0

#21

Aquila.

    LEGATVS PROPRAETOR

  • Postów: 3221
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 2
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A i tak popieram organizacje terrorystyczne niech nawet atakują polskę jak sobie na to zasłurz(ż)y.

Jak widzę już chyba zaatakowali - szkołę w której się uczyłeś w celu rozbicia naszego kraju od wewnątrz.

Tym zdaniem już trwale zasłużyłeś sobie na opinię ignoranta, a nawet gorszą, ale już jej nie wymienię.
  • 0



#22

Tiamat.
  • Postów: 3048
  • Tematów: 29
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Aquila żeby wieżyć w oficjalną wersje wydazeń z 11.09.2001 to czeba być ślepym głuchym i bez głowy


A zeby wierzyc w teorie spiskowe to trzeba nie miec wszystkiego co wymieniles + brak mozgu, a w jego miejscu fasolke.
  • 0

#23

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jak się nazywał wątek, w którym były zdjęcia palących się wież WTC, i krztałty "demonów" ??
  • 0

#24

Davidd83.
  • Postów: 75
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

każdego dnia dnia na świecie ma miejsce o wiele większa tragedia niż ta z 11.09.2001 -
- 25 TYSIECY dzieci umiera śmiercią głodową ..... , 800 MILIONOW cierpi z powodu niedożywienia...

To ciekawe że ci ludzie nie mają co robic tylko dzieci robić i stąd się biorą te miliony biednych dzieci....a jeśli cię tak to boli to im wszystkim pomóż


Oto typowy przykład najpłytszego myslenia -
jak myślisz że cała ich bieda bierze sie z chęci zaspokojenia popędu seksualnego to pozostaje mi tylko współczuć tobie że tak sobie to tłumaczysz płytko ..

" a jeśli cię to tak boli to im wszystkim pomóż " - bardziej mnie boli ta znieczulica która panuje na świecie i którą tworzą takie wspniałe umysły ja ty
  • 0

#25

ktosiuf.
  • Postów: 1007
  • Tematów: 13
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oto typowy przykład najpłytszego myslenia -
jak myślisz że cała ich bieda bierze sie z chęci zaspokojenia popędu seksualnego to pozostaje mi tylko współczuć tobie że tak sobie to tłumaczysz płytko ..

" a jeśli cię to tak boli to im wszystkim pomóż " - bardziej mnie boli ta znieczulica która panuje na świecie i którą tworzą takie wspniałe umysły ja ty


Poprostu nie wiem dlaczego ktoś poruwnuje zamachy z 11 września do głodujących dzieci. To nie ma sensu i jest zwyklym populizmem. To tak samo jakbym pwoiedział do kogoś "Ty się martwisz, że umarł ci ojciec a codziennie umiera 25 tysiecy dzieci"....

A co do popędu. Irtytują mnie wzruszające historię małżeństwa które zarabia 1500 zl a ma na wychowaniu 12 dzieci....[/b]
  • 0

#26

Davidd83.
  • Postów: 75
  • Tematów: 3
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Oto typowy przykład najpłytszego myslenia -
jak myślisz że cała ich bieda bierze sie z chęci zaspokojenia popędu seksualnego to pozostaje mi tylko współczuć tobie że tak sobie to tłumaczysz płytko ..

" a jeśli cię to tak boli to im wszystkim pomóż " - bardziej mnie boli ta znieczulica która panuje na świecie i którą tworzą takie wspniałe umysły ja ty


Poprostu nie wiem dlaczego ktoś poruwnuje zamachy z 11 września do głodujących dzieci. To nie ma sensu i jest zwyklym populizmem. To tak samo jakbym pwoiedział do kogoś "Ty się martwisz, że umarł ci ojciec a codziennie umiera 25 tysiecy dzieci"....

A co do popędu. Irtytują mnie wzruszające historię małżeństwa które zarabia 1500 zl a ma na wychowaniu 12 dzieci....[/b]


Porównuje przeżywanie przez nasze społeczenstwo tragedii z 11 września z o wiele bardziej wstrząsającą tragedią która sie dzieje CODZIENNIE a o której nasz cywilizowany swiat własciwie juz nic nie mówi bo niejest to żadną nowością a tym samym nie jest to już atrakcyjną informacją ... I Takie porównanie ma jednak sens bo ukazuje jak bardzo się zamykamy w naszym tzw. cywilizowanym swicie i znieczulamy na znacznie powazniejsze tragedie ....

ja nie mówie : " TY się martwisz , ze umarł ci ojciec , a codziennie umiera 25 tysięcy dzieci"

śmierć naszych najbliższych , a zainteresowania sytuacją na świecie to dwie inne historie...

ja mówie :" Tak bardzo Cię wstrząsa i pasjonuje tragedia z 11 września ? , spójrz na codzienną śmierć 25 tysięcy dzieci , dlaczego to cię tak nie pasjonuje ? czyżby to było bardziej nudne ? "
  • 0

#27

Jarecki.
  • Postów: 4113
  • Tematów: 426
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Co robił Osama 11 IX 2001r.?
Dołączona grafika
CBS 28 I 2002r. podała, że 10 IX 2001r. Osama bin Laden został przewieziony do szpitala w pakistańskim Peszawarze. Oficerowie pakistańskiego wywiadu ISI odcięli całe skrzydło szpitala, wyrzucili personel i wprowadzili własnych lekarzy. Sprowadzono nowoczesne urządzenia do dializ. Dzień wcześniej bomba umieszczona w kamerze zabiła Ahmeda Shaha Masooda. Przedstawiciele Sojuszu Północnego ogłosili, że dokonała tego Al-Qaeda we współpracy z ISI. Rankiem 11 IX 2001r. na Kapitolu w Waszyngtonie jadło wspólnie śniadanie 3 ludzi - gen. Mahmood Ahmed szef ISI, sen. Bob Graham (D) przewodniczący Senackiej Komisji Wywiadu i kongresmen Porter Goss ( R ) przewodniczący Komisji Wywiadu Izby Reprezentantów. Graham był nazywany największym sojusznikiem CIA w Kongresie. Goss sam spędził w CIA co najmniej 10 lat i do niedawna był szefem CIA. Indyjska prasa wkrótce podała, że gen. Ahmed kazał przelać szejkowi Saedowi 100 000 $ na konto Mohameda Atty.
http://foxmulder.blox.pl/html
  • 0



#28

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Jak się nazywał wątek, w którym były zdjęcia palących się wież WTC, i krztałty "demonów" ?? Było tam dużo zdjęć...
  • 0

#29

Macha.

    Ciekawski

  • Postów: 2267
  • Tematów: 76
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Jak to powiedział kiedyś, dawno temu jeden z "wielkich tego świata" : "... śmierć jednostki to tragedia, śmierć milionów to tylko statystyka..."


Uproszcze... Stalin to powiedział.
  • 0



#30

muHa.
  • Postów: 123
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie tyle wierzę, ile jestem przekonany w 100% o jej słuszności oraz przekonany w 100% o fałszywości teorii spiskowych.


Rzeczowa dyskusja nie jest możliwa, z osobami które na 100% przekonane są do swoich teorii, czy to zwolenników teorii spiskowej czy wersji oficjalnej.
Po prostu nie dopuszczają do siebie żadnych informacji nie zgodnych ze swoją wersją.
Jest to niesamowite zjawisko, które ma tutaj akurat miejsce.

Film dołączony do Przekroju nie snuje żadnych teorii spiskowych, jedynie pokazane są losy ofiar i ich walka z systemem Busha na drodze do uzyskania odpowiedzi na temat 911.

Jeszcze raz. Jeżeli jesteś 100% przekonany co do prawdziwości oficjalnej wersji, to rzeczywiście nie ma co z Tobą dyskutować, bo nawet najtwardsze fakty jesteś zdolny odrzucić.

Dlaczego już połowa społeczeństwa amerykańskiego, które to dażysz takim to szacunkiem domaga się wyjaśnień co tak na prawde stało sie 11 września 2001. ?
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych