Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tajne testy nad Polską?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
12 odpowiedzi w tym temacie

#1

keris.
  • Postów: 7
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Tajne testy nad Polską?
29 maja, 08:02 Piotr Cielebiaś / Onet

Od kilku lat z różnych rejonów kraju napływają doniesienia o obserwacjach przedziwnych latających maszyn. Ogromne trójkąty, „bumerangi” i bezszelestnie poruszające się „spodki” skłaniają ufologów do zadania sobie pytania, czy czasami nad naszymi głowami nie są prowadzone testy tajnych pojazdów? Jedno jest pewne - cokolwiek się dzieje, nie jest to nic „normalnego”.

Całość: http://strefatajemni...23,artykul.html

Polecam ten tekst, bo mocno daje do myślenia. Aż dziwne, że takie informacje pojawiają się w mainstreamie...
  • 2

#2

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W tym artykule piszą tylko o Polsce, a takich obserwacji jest pełno na całym świecie... więc nie koniecznie są to "testy" tylko nad Polską. Podobno Niemcy kiedyś mieli projekty spodkopodobnych pojazdów, może je rozwijają. Najstraszniejsze są niektóre komentarze pod tym tekstem. Jeden emerytowany pilot opowiada, że jego kolegę zamknięto w psychiatryku (chyba, bo pisze, że już go "nie ma"), po tym, jak zgłosił coś dziwnego latającego 0_o a inni też to widzieli i wolą nic nie mówić. Więc zapewne to są ziemskie pojazdy...
  • 2

#3

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Nie mam wątpliwości co do tego, że to są ziemskie pojazdy. Wojsko zawsze jest kilka kroków do przodu i testuje nowoczesne zabawki. To co nam dzisiaj pokazują odkryli już dawno temu. Ciekawe jest to, że najwięcej obserwacji nieznanych obiektów odnotowuje się w Ameryce.
Co do samego tekstu to komentarze pod nim uważam za ciekawsze, ale nie wiem co o nich myśleć, bo ja też mógłbym być takim emerytowanym kosmonautą na onecie. Jakaś kobieta napisała np, że regularnie widywała nad Stuttgartem walcowaty obiekt. Osobiście nie sądzę, żeby tajne technologie były testowane w biały dzień nad miastem. Z drugiej strony sam mam znajomego który upiera się, że razem z jeszcze jedną osobą widzieli wolno i bezdźwięcznie lecący nad miastem, sporej wielkości, trójkątny obiekt.

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 25.06.2013 - 11:26

  • 1

#4

Slimok.
  • Postów: 233
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

I tu sie nie ma co dziwić , że w Ameryce jest tego najwięcej z 2 powodów

1. Ameryka jak ogromna
2. Oni zawsze stawiali i stawiają i napewno będą stawiać na rozwój technologiczny xD

do tematu

Coś co lata nad naszymi głowami to albo UFOLE co w sumie też jest prawdopodobne bo odnotowywane są przypadki na całym świecie albo poprostu sprzęt wojskowy, a wojskowi kryją się za "ufolami" bo wiadomo, że i tak nawet jak taki kosmita stanął by twarzą w twarz z ludźmi to ci i tak by nie wierzyli xD więc i tak wojku to na dobre wyjdzie xD
  • 0

#5

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie raz pisałem ze ludzkość posiada takie technologie o których nam się nie śni :) Można śmiało sobie porównać technologie hitlerowską jaka wtedy istniała a szary człowiek nie miał o tym pojecia. ;)
Pozdrawiam.
  • 1



#6

trzyn.
  • Postów: 42
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Bardzo zła
Reputacja

Napisano

Tymbardziej że sprzęty o których pisze w encyklopediach w wiemy z rzeczywistości zostały wyprodukowane w latach 80 i 90. Nie chce mi się wierzyć że nie mają czegoś w zanadżu tylko po prostu tego nie pokazują żeby się inne kraje nie dowiedziały. Ale żeby Polska? To chyba mało prawdopodobne, chociaż ostatnio zwiększyli kase z budżetu na wojsko :roll:
  • 1

#7

pdjakow.
  • Postów: 1340
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Być może rząd testuje nowe wunderwaffe mające pomóc wygrac kolejne wybory ;)
  • 1

#8

Ivellios.

    ÓSMY ZMYSŁ

  • Postów: 1625
  • Tematów: 401
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 109
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Ja może trochę z innej beczki, ale dalej w temacie :)

W najbliższą niedzielę o 21:15 na antenie Radia Paranormalium niezwykle mocna audycja, która z pewnością ucieszy osoby zainteresowane ufologią. Będzie to audycja specjalna, przygotowana wspólnie z Portalem Infra, poświęcona domniemanym testom nowych statków powietrznych. Spróbujemy się dowiedzieć między innymi, czy te pojazdy są pochodzenia ziemskiego, czy też nie. W ramach audycji zarejestrowana została rozmowa ze świadkiem manifestacji jednego z takich obiektów. Zapraszamy do słuchania! http://radio.paranormalium.pl/

Audycja będzie później wrzucona do radiowego archiwum.
  • 0



#9

NexaT.
  • Postów: 116
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Ciekawe rzeczy ludzie piszą tam w komentarzach.
Spoiler

Im więcej dowiadujemy się o kosmosie, tym tak naprawdę mniej wiemy.

A co do tego pilota, to jakoś jestem sceptycznie nastawiony. Nie wierze, że ktoś taki miałby czas siedzieć na onecie i czytać takie newsy.

Użytkownik NexaT edytował ten post 06.08.2013 - 17:37

  • 0

#10

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja 26 maja widziałem obiekt którego nie potrafię zidentyfikować z żadnym ziemskim tworem ... http://www.paranorma...__1#entry562823

A przynajmniej nie taką oficjalną i powszechnie znaną ziemską technologią.
  • 0

#11

trelmorel.
  • Postów: 29
  • Tematów: 0
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Obiekty w kształcie bumerangu i litery M to Nortrop B2, od wielu lat na służbie i wielokrotnie musiał przelatywać nad polską chociażby w kierunku afganistanu. Pozostałe relacje nie są tak oczywiste i może się za nimi kryć nawet pozaziemskie UFO.

 

Odnośnie polskiej przestrzeni powietrznej sam byłem świadkiem ciekawego zjawiska, do dziś sobie nie odpowiedziałem na pytanie co dokładnie to było. Jednak nie mam wątpliwości, że był to samolot. Obserwacji dokonałem pod poznaniem, poza zasięgiem miejskiej poświaty, w piękną bezchmurną noc, z niedużym księżycem, latem 2012 roku, ok. godziny 2 w nocy. Obiekt ten poruszał się na wysokości, którą oceniam na co najmniej 15-18 tyś. metrów, w nocnym niebie wydawał się czarny (nawet przez lornetkę był praktycznie niewidoczny zarys kadłuba), nie stosował świateł pozycyjnych. Był za to doskonale widoczny ze względu na dwie strugi wydobywające się z jego silników. Na 80% był to blackbird, ale teoretycznie w 2012 nie powinny już latać. Drugą możliwością jest inny typ samolotu, wyposażony w silnik strumieniowy lub nawet, co wydaje mi się wielce prawdopodobne strumieniowo-pulsacyjny. Bardzo charakterystyczny kształt i barwa gazów wylotowych (2 strumienie) zupełnie niepodobna do płomienia dopalacza z silnika odrzutowego. Gazy wylotowe były barwy niebieskiej, lekko fioletowej, i były specyficznie "poprzecinane" w regularnych odstępach, co wyraźnie odróżnia je od odrzutowych. Były też proporcjonalnie dużo większe niż w konwencjonalnych samolotach. Sam samolot przemieszczał się z kierunku zachodniego w kierunku wschodnim, z lekkim odchyleniem na południe,  prędkość samolotu szacuję na ok. mach2, poprzez porównanie do tempa przemieszczania się po nieboskłonie samolotów pasażerskich, mimo ciszy panującej w nocy nie udało mi się go usłyszeć. Jeśli nie był to SR71, to mogła to być Aurora, lub być może inny projekt oparty na zaawansowanym silniki odrzutowym nowego typu.

PS. Ze względu na moje zainteresowanie tematem lotnictwa wojskowego uważam, że nie mogłem pomylić obserwowanego samolotu z żadnym innym znanym typem samolotu.


  • 1

#12

noxili.
  • Postów: 2849
  • Tematów: 17
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Trójkątne "latadła " sa juz opisywane od ładnych paru lat . Istnieją raporty bardzo doświadczonych obserwatorów- astroamatorów niektórzy z nich dysponowali całkiem niezłym doświadczeniem i doskonałym sprzętem. Nocne, latające trójkątne obiekty na naszym niebie to zdecydowanie pewny fakt.


  • 0



#13

owerfull.
  • Postów: 1320
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ja i jedna osoba z moich okolic widzieliśmy UFO w tamtym roku, chociaż kompletnie się nie znamy ( opisywaliśmy to już w innym temacie nocne błyski czy coś :P ). Obiekt nie był: samolotem, balonem meteorologicznym, chińskim lampionem, dronem, ani czymkolwiek mi znajomym. Przesuwał się z północnego zachodu na południowy wschód ( wzdłuż rzeki San ), wyglądał jak paląca się kula, coś w ten deseń. Był wielkości małego samolotu ( tak porównawczo ), przesuwał się dość szybko i raczej nie wydawał żadnego dźwięku, po jakimś czasie zatrzymał się, wygasił kompletnie większość światła - zostało coś takiego jak przy zaćmieniu Słońca. W tym momencie obiekt ponownie wycofał się w kierunku NW. Bardzo dziwne zjawisko :) 


  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych