Skocz do zawartości


Zdjęcie

Dziwne nocne zdarzenia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

fstach.
  • Postów: 32
  • Tematów: 10
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Witam, opowiedzieć o pewnym zdarzeniu. Wszystko zaczęło się pewnej nocy kiedy to po paraliżu sennym (który nawiedza mnie bardzo często) obudziłem się o 3:33. Wiem o tym ponieważ zaraz po zbudzeniu sprawdziłem godzinę. Strach nie pozwolił mi spać do rana. Sytuacja byłaby zapomniana a ten temat by nie powstał gdyby nie zdarzenie z kolejnej nocy. Wszystko przebiegło dokładnie tak samo za wyjątkiem tego że obudziłem się tym razem o 2:22. Proszę o komentarze czy kogoś spotkała kiedyś podobna sytuacja?

Przepraszam za umieszczenie tego tematu w dziale technicznym wynika to z pomyłki.

temat przeniesiony...

ultimate

  • 0



#2

Gwynbleidd.

    May the dark side of the Force be with you

  • Postów: 69
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Stwierdzam paniczny strach przed występowaniem "3" szczególnie powtórzonej. Nie wiem jaka jest różnica między 3:33 a powiedzmy 2:07 w nocy, oprócz tej oczywistej, i jaka miałaby być symbolika owych powtórzonych liczb według Ciebie... człowiek ma to do siebie, że podświadomie mimo wszystko zapamiętuje pewne wzorce... ile razy spojrzałem na zegarek i widziałem 21:37, 19:39 czy 11:11. Nie pamiętam też ile razy obudziłem się o straszliwej 3:15 (...), a mimo wszystko bramy piekieł się przede mną nie otworzyły. Powiedziałbym, że zwykły przypadek, a paraliż senny który na pewno do najprzyjemniejszych uczuć nie należy, to gdy już wiemy co to, daje się w pewnym stopniu "opanować".
  • 0

#3

Al Bundy.

    Sprzedawca Butów

  • Postów: 47
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

zwykły przypadek i tyle. Mi zdarzało się kiedyś przez parę dni budzić się dokładnie o tej samej godzinie i nigdy nie dopatrywałem się w tym zjawisk paranormalnych..
  • 0

#4

Kocica.
  • Postów: 399
  • Tematów: 8
  • Płeć:Kobieta
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja mam jeszcze gorzej. przez parę miesięcy zawsze budziłam się w nocy między 2-3 w nocy z potwornym skurczem łydki. To było uczucie takie, jakby ktoś ci wbijał pazury w nogę - niewyobrażalny ból, blokujący możliwość oddechu - nagle w nocy.

I wiesz co się okazało? że mam wypłukany magnez i potas. Po tygodniowej suplementacji wszystko wróciło do normy.

Godzina między 2-3 to taki moment w zegarze biologicznym człowieka, gdzie sen w nocy jest płytszy i łatwiej się wybudzić nie powiem ci dokładnie o co chodzi, ale generalnie jak będziesz czuwać całą noc, to właśnie między 2 a 3 będziesz najbardziej aktywny a dopiero koło 4-5 zauważysz "zejście" i jeśli poszedłeś spać normalnie to najłatwiej się wybudzić o tej godzinie. Może sprawdź czy nie brakuje ci jakiegoś pierwiastka, który powoduje twoje wybudzanie i czy nie masz jakichś problemów zdrowotnych a dopiero jak to nie pomoże to doszukuj się sił nadprzyrodzonych w takich zdarzeniach :)
  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych