Skocz do zawartości


Magia miłosna


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
14 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_Penelopam

Gość_Penelopam.
  • Tematów: 0

Napisano

Zdobycie czyjejś miłości lub zwrócenie ku nam czyjegoś pożądania jest jednym z najstarszych i najpopularniejszych, jak się zdaje, zastosowań magii. Z pewnością magia może przyciągnąć do nas szczęście w miłości, lecz uprawiana nieodpowiednio może także wiele zniszczyć w tej tak ważnej dziedzinie życia, więc na początek - kilka ostrzeżeń.
Związek miłosny, który powstał dzięki magii, jest zazwyczaj szczególnie trwały - w większości przypadków powinno to być powodem szczęścia, lecz jeśli ktoś, pożądając jakiejś osoby, którą idealizuje i której wcale nie zna, rzuci na nią urok, to gdy potem, przy bliższym poznaniu, okaże się ona wcale nie tak idealna i pełna wad, to rozstanie może być bardzo utrudnione. Tak więc w tym rodzaju magii trzeba szczególnie rozważyć to, czego naprawdę chcemy. Niektórzy biali magowie mówią, że nie należy w ogóle rzucać zaklęcia na konkretną osobę, ponieważ jest to złamanie czyjejś wolnej woli, a więc jest to złem; należy używać zaklęć miłosnych używając w nich formuły "najlepszy dla mnie partner", zdając się na wiedzę sił, do których czarownik się zwraca - być może najlepszy dla nas okaże się ktoś, kogo wcale nie zauważamy, zaślepieni idealizowaniem jakiejś innej osoby.
Drugie ostrzeżenie dotyczy rzucania zaklęć, których spełnienie wymagałoby zniszczenia jakiegoś istniejącego, szczęśliwego związku. Szczęśliwa miłość jest potężną ochroną przed jakąkolwiek magią i do osoby, która zechce zaszkodzić szczęśliwej parze, jej negatywna magia może powrócić, niszcząc jej własne życie uczuciowe - chyba ze czarownik jest na tyle doświadczony w swoim fachu, że i przed tym umie się zabezpieczyć.

Zaklęcia miłosne


Ostrzegam z góry, że niektóre składniki stosowane w zaklęciach są dla osób o mocnych nerwach.
1) Należy wziąć kilka własnych włosów, splątać je z kilkoma włosami ukochanej osoby po czym wrzucić je w ogień wypowiadając słowa:
"Ure, igne Sancti Spiritus, renes, nostros et cor nostrum, Domine. Amen."
2) Należy utoczyć kilka kropel krwi swojej w porze wiosennej w piątek, wziąć kawałek wątroby gołębia, uczynić z tych substancji proszek i dać go do połknięcia osobie, której pożądacie. Jeśli działanie nie nastąpi od razu, to powtórzyć do trzech razy, a skutek będzie pewny i posiądziecie miłość.
3) Należy upuścić sobie krwi w jakiś wiosenny piątek, wlać ją do nowego glinianego naczynia pokrytego emalią, wraz z wątrobą gołębicy, po czym wysuszyć wszystko w piecu, z którego wyjęto chleb. Trzeba następnie wszystko to sproszkować i podać do picia, w ilości nie większej niż pół grama, wybranej osobie.
4) Trzeba wziąć czterolistną koniczynę i położyć ją na poświęconym kamieniu. Teraz musi zostać odprawiona nad nią msza, po czym daje się koniczynę do powąchania osobie, która ma pokochać, mówiąc:

"Gabriel illa sunt."

5) Napisz na pentagramie krwią nietoperza imię swojej wybranki. Następnie połóż zapisany pergamin na ołtarzu, żeby odprawiano przy nim kilka mszy. Potem zabierz go i wymów zaklęcie:
"Strangele personite."
6) Wyrwać trzy włosy znad części płciowych i trzy spod lewej pachy, przypiec je nad ogniem na jakiejś łopatce, po czym zetrzeć na proszek i w chlebie lub kawie podać osobie upatrzonej.
7) Wetrzyj w swoje ręce sok z werbeny, dotknij nimi tej, której miłości pragniesz i wypowiedz następujące słowa:

"Bestaberto corrumpit viscera ejus mulieria."

8 ) Należy dodać do pokarmu mężczyzny dziewięć kropel krwi miesięcznej lub nasienia do pokarmu kobiety.
9) Zdobądź długi włos dziewczyny lub też w jakiś sposób wejdź w posiadanie włosa pochodzącego z okolic jej narządów płciowych, po czym zrób na nim trzy węzły, a potem wypowiedz słowa:

"Astaroth - musisz mnie pokochać, Schera - musisz mnie pokochać; ty będziesz moja, bo tego chcą Astaroh i Schera."

Następnie wyrwij sobie włos i spleć go z włosem dziewczyny, którą pragniesz posiąść. Później splecionymi włosami okręć dyskretnie przegub swej lewej ręki i dotknij na chwilę ręki dziewczyny a będzie twoja.

Dla zainteresowanych, mam jeszcze w zanadzru kilka takich zaklęć.
Opracowane na podstawie: "Księga Magii" C. Puziewicz.
  • 2

#2

adrenalinaprank.
  • Postów: 51
  • Tematów: 0
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Wyrwać trzy włosy znad części płciowych i trzy spod lewej pachy, przypiec je nad ogniem na jakiejś łopatce, po czym zetrzeć na proszek i w chlebie lub kawie podać osobie upatrzonej" Nie ma co miłość wymaga poświęceń, poza tym ładnie by ktoś musiał mieć w dyni żeby się trudzić zdobyciem np krwi nietoperza lub wątroby gołębia : P
  • -1

#3

Akinci.
  • Postów: 318
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Ja jestem osobiscie instruktorem magii milosnej.

Użytkownik Akinci edytował ten post 20.05.2013 - 14:18

  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Przypomina to zaklęcia ze smerfów. Też takie coś było, gargamel się tym zajmował.

A jest w tej książce przepis na gumisiowy sok?

Użytkownik Wszystko edytował ten post 20.05.2013 - 15:43

  • 3



#5

Mistrz Relonikiv.
  • Postów: 70
  • Tematów: 7
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dopóki nikt nie spróbuje wszystkich puntków to nie będziemy wiedzieli czy to działa. Kto sie pisze na ochotnika :roll:
  • 0

#6

TCTreton.
  • Postów: 28
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dawno nie czytałem takich głupot - powiedzcie mi jak ktoś wymyślił aby połączyć takie składniki, a nie inne i że akurat to będzie eliksirem miłosnym, a nie np. środkiem na przeczyszczenie. Zalatuje mi PIS'em bo oni maja takie cudowne teorie.

Użytkownik TCTreton edytował ten post 20.05.2013 - 15:38

  • -10

#7

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

@TCT ,normalnie Ci minusnelam za te wzmianke o pisie.

Dla chcacego nic trudnego , pewnie znalazloby sie kilka osob ktore zdobylyby te potrzebne skladniki :) Ja mialabym problem z nietoperzem,boje sie dziadostwa :)
  • 0

#8 Gość_Penelopam

Gość_Penelopam.
  • Tematów: 0

Napisano

Zalatuje mi PIS'em bo oni maja takie cudowne teorie.


"Całe szczęście" zawsze znajdzie się ktoś, kto sprowadzi temat na tor polityki Dołączona grafika.
  • 2

#9

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Po co to tutaj wrzucasz?
  • -2

#10 Gość_Penelopam

Gość_Penelopam.
  • Tematów: 0

Napisano

@Huno, aby takie osoby jak Ty mogły zadawać takie durne pytania.
  • 2

#11

Eldim.
  • Postów: 461
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

1) Należy wziąć kilka własnych włosów, splątać je z kilkoma włosami ukochanej osoby po czym wrzucić je w ogień wypowiadając słowa:
"Ure, igne Sancti Spiritus, renes, nostros et cor nostrum, Domine. Amen."

http://skepticalastronomer.files.wordpress.com/2010/11/double_trek_facepalm.jpg


6) Wyrwać trzy włosy znad części płciowych i trzy spod lewej pachy, przypiec je nad ogniem na jakiejś łopatce, po czym zetrzeć na proszek i w chlebie lub kawie podać osobie upatrzonej.

http://www.prlog.org/11777951-man-laughing.jpg

Niech ktoś mi koniecznie powie o efektach tych zaklęć. O ile znajdzie się na tyle zanudzona osoba, by zajmować się takimi głupotami.

Dołączona grafika
/Connor
  • -1

#12

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Ta, jasne. Poza tym, jak ktoś nawet nie rozmawia z taką osobą, to bardzo trudno by było zachęcić ją, żeby zjadła coś od nas. :( szkoda, że takie rzeczy nie działają! Mimo wszystko bym tego nie zrobiła, bo kocham zwierzęta i nie mogłabym zabić gołębia, ani nietoperza (uwielbiam je, są jak takie czarne duże szczurki ze skrzydłami! *_*)... ^^"
  • 0

#13

hummin.
  • Postów: 220
  • Tematów: 11
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Super zaklęcie. W sobotni wieczór, przy blasku księżyca sporządzamy wytrawną kolację zakrapianą czerwonym winem, wypowiadamy magiczne zaklęcie "jesteś piękna" całujemy ukochaną w usta. Nazajutrz budzimy się w objęciach ukochanej osoby. Starszym magikom proponuję dodatkowo zażycie cudownej niebieskiej pigułki :)
  • 0

#14

Babobij.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Zaczyna się na magii miłosnej a kończy na lataniu z karabinem po szkole.
  • 0

#15

Nothing.
  • Postów: 200
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

@Babobij

Nie rozumiem, dlaczego kończy się na lataniu z karabinem po szkole, wytlumacz mi to. Z tego co się orientuje magowie, jakby ci to wytłumaczyć, są bardziej spokojni i wyciszeni, niż reszta społeczeństwa...

P.S proszę jednak o wstawienie reszty moich postów :P
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych