Skocz do zawartości


Zdjęcie

Przeniesienie snu na jawe


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
5 odpowiedzi w tym temacie

#1

Fortunatus.
  • Postów: 31
  • Tematów: 7
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam

kolezanka prosila mnie o rade na temat jej "snu"
krotki opis:

spałam w śnie
obok kogoś
i było ciemno
i wtedy ta osoba
( chyba moja sis)
wstała
i obeszła łóżko i chciała mnie
ukatrupić
no i wtedy sie obudziłam
i zobaczyłam coś koloru
biało niebieskiego
z oczami
i kawałkiem ręki
ale nie miało kształtu
zbytnio
w odległości pół metra
ode mnie
jak wyciagłam rękę
to znikało
po prostu tak jakbyś rozgonił dym

prosilbym o wyjasnienie tego zjawiska
dzieki
  • 0

#2 Gość_Wielki Imperator

Gość_Wielki Imperator.
  • Tematów: 0

Napisano

To pewnie był zwykły ''sen'', choć dla mnie wygląda bardziej na relację po jeździe na LSD.
  • 1

#3

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Albo słabe próby zabawy poezją.
  • 0



#4

Uciekł.
  • Postów: 19
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ale tego entera to już nie musiałaś tak molestować :)

Mogę to zjawisko wyjaśnić nawet na sobie, ponieważ dwa dni temu miałem sen, który częściowo mi się 'przebił' do świata rzeczywistego po obudzeniu. Otóż śniło mi się coś, co budziło mój niepokój i doprowadziło w końcu do tego, że się naglę zerwałem z łóżka. Mimo, że zdawałem sobie sprawę, że już nie śnię, to przez kilka sekund na ścianie przede mną widziałem to 'coś' co mnie wyrzuciło ze snu. To wyglądało tak, jakby na oku utrwaliło by mi się zdjęcie, tej ostatniej sceny która powoli zanikała. Po tym wszystkim z lekkim strachem mimo wszystko, ale położyłem się ponownie spać i już nie było żadnych ekscesów.

Podejrzewam, że ta gwałtowność z jaką się poderwałem spowodowała, że mój mózg nie zdążył się odpowiednio szybko przełączyć, co doprowadziło do tego przebłysku. Nie uważam, że to jest coś dziwnego/niesamowitego albo jakimś przesłaniem. Ot, taki sobie 'zwarcie'

Pozdrawiam
  • 0

#5

PsychoRap.
  • Postów: 40
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

nic nadzwyczajnego ;) wiele osób ma po przebudzeniu różne obrazy, widzą postacie, cienie, często jest to odbierane jako osoby pozaziemskie lecz są to zwykłe twory naszego umysłu. Dla przykładu ostatnio obudziłem się, udałem się do toalety w wiadomym celu a że byłem mocno zaspany przymknąłem oczy nagle myłem zęby, nie wydało mi sie to ani troche dziwne po paru sekundach otwieram oczy a ja nadal sikam :D tzw. fałszywe przebudzenie. Czasem ciało sie przebudza a mózg nadal tkwi w śnie. osoby które mają problemy z tzw. klatką nocną czyli unieruchomieniem ciała pod czas snu potrafią chodzić po domu - lunatykowanie.
  • 0

#6

ServusSnajper.
  • Postów: 240
  • Tematów: 4
  • Płeć:Kobieta
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Może i odkopuję temat, ale dzisiaj po południu sobie zasnęłam i też miałam fałszywe przebudzenie. Obudziłam się w swoim pokoju. Patrzę przez okno, a tam? Morze! To mnie bardzo zaniepokoiło. Powódź, czy co?? I tak się wpatrywałam w tą wodę, aż wyłoniły się z niej budynki. Nagle patrzę, a pojawia się chodnik! Na chodniku jakaś starsza pani siedzi na jakimś dziwnym pojeździe, a la lektyce, niesionej przez jej męża. Wyglądało to strasznie, do tego było bardzo ciemno i mrocznie.
Popatrzyłam na budynek, który stoi tuż za moim oknem - był równie mroczny. Okna jakieś małe, zasłonięte. Niektóre się zamykały z hukiem i znikały (?). x.X
W tym momencie powiedziałam sobie-no nie, to musi być sen. I takie upiorne przeświadczenie, że się nigdy nie obudzę. Zaczęłam w myślach robić jakieś zadanie z matmy! Nie rozumiem tego motywu... nagle pomyslałam, że jeżeli będę na głos mówić, liczyć, to rodzice przyjdą do mojego pokoju i obudzą mnie "naprawdę". xD
Odwróciłam się... a mój pokój się powiększył, nie było w nim mebli prócz łóżka, które też się powiększyło. I słyszałam straszne pomrukiwanie, szepty, sama nie wiem co... Bardzo psychodeliczne doswiadczenie...
  • 0



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych