Skocz do zawartości


Zdjęcie

Nocne pukanie w drzwi...


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
22 odpowiedzi w tym temacie

#16

Adria.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po dłuższym czasie spokoju znowu się zaczęło. Dziś po północy obudził mnie trzask zamykanej szafy. Zamykanej dość dużą siłą.
W pierwszej chwili przestraszyłam się,ale strach paniczny mam już za sobą. Teraz staram się uspokoić i nie reagować. Po chwili usłyszałam szept,ale nie wiem dokładnie co było szeptane,bo było to niezrozumiałe. Czułam,że ktoś mnie obserwuje. I nagle ogarnęła mnie złość,bo te przypadki już mnie denerwują.
Nie mam pojęcia co to jest i jak się tego pozbyć. Siadłam na łóżku i zbierałam się żeby otworzyć balkon i przez szybę w drzwiach zobaczyłam cień. Nie stawiał kroków,a płynnie sunął ku drzwiom wejsciowym. Miał ludzką postać,ale zniekształconą. Cień był niemal czarny,ale przejrzysty. Tego się wystraszyłam. Zapaliłam światło i włączyłam telewizor. Nie wiem o której usnęłam,mąż zanim poszedł do pracy wyłączył pudło. Może ktoś mi pomóc ? Jak mam to księdzu powiedzieć?
  • 0

#17

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Adria, z jakiego miasta jestes ? Moze pomoge z ksiedzem.
  • 1

#18

Adria.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mieszkam 20 km od Malborka. W jaki sposób moźesz pomóc? Mnie te sytuacje już męczą...
  • 0

#19

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Adria, dajac Ci namiar na ksiedza ,ktory wykaze zrozumienie i potraktuje Cie serio. Jesli chcesz , to skontaktuje sie z nim i dam Ci znac tak powiedzym w ciagu 2 dni.
  • 0

#20

Adria.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Będę Ci bardzo wdzięczna. Nie wiem skąd TO się wzięło,ani czego chce.
  • 0

#21

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Nie ma sprawy. W takim razie w ciagu 2 dni odezwe sie do Ciebie na PW.
  • 0

#22

Babobij.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Halucynacje dźwiękowe. Dlatego taka diagnoza bo większość ludzi nie zwraca uwagi na tego typu dźwięki mimo że mają miejsca. Kogo to zajmuje? Ty w jakiejś paranoi nasłuchiwania tkwiąc, dodatkowo sobie projektujesz zapewne niestworzone hałasy o genezie z góry określonej a to szafa , skąd wiesz że szafa lub truposze pukają. Litości.
  • -1

#23

Adria.
  • Postów: 14
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Halucynacje dźwiękowe. Dlatego taka diagnoza bo większość ludzi nie zwraca uwagi na tego typu dźwięki mimo że mają miejsca. Kogo to zajmuje? Ty w jakiejś paranoi nasłuchiwania tkwiąc, dodatkowo sobie projektujesz zapewne niestworzone hałasy o genezie z góry określonej a to szafa , skąd wiesz że szafa lub truposze pukają. Litości.


Nie mam symptomów i objawów chorobowych dotyczących odczuwania i spostrzegania.Nie stawiaj 'diagnoz',ponieważ są one błędne. Moje zdrowie psychiczne jest w bardzo dobrej kondycji. Jako przyszła specjalistka ds.uzależnień nie mogę sobie pozwolić na halucynacje i inne tego typu omamy,ponieważ ja będę leczyć ludzi,a nie odwrotnie.Każdy z mojej grupy ma spotkania z psychologiem,więc mam podstawy twierdzić,że pomocy specjalisty zdrowia psychicznego nie potrzebuję. Zajmij się czymś,w czym jesteś dobry. Szkoda Twojego czasu na marne wywody... :). Nie musisz mi wierzyć,ponieważ ja nie szukam tu przyjaciół,tudzież taniego zainteresowania.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych