Skocz do zawartości


trojkolorowy sznur


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
18 odpowiedzi w tym temacie

#16

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Matka wie ze cpiesz?


Nie będę nikogo uczył tego jak być...ale tekst, jak najbardziej nie na miejscu.
Co to ma do tematu?...
Nie jesteś w stanie nic wnieść od siebie, poza tym?....
Słabooo...

#17

Panjuzek.
  • Postów: 2804
  • Tematów: 20
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Hmm. Od początku. poprzedniego posta pisałem z telefonu, siedząc na ławce w parku :) (brak polskich czcionek) co z reguły robię czytając to forum. ale do rzeczy. Czytałem wypowiedzi autorki tego tematu w innych miejscach, traktujących o homoseksualistach i legalizacji konopi indyjskich. I miałem ją za osobę, której wydaje się że twardo stąpa po ziemi. a tu nagle taka perełka :) Aż by się chciało napisać NIE KARMIĆ AYALEN !!! Ale ze względów formalnych tego nie napiszę. Upss. Napisałem. Przepraszam .

Pani lub Panno Ayalen . Z tego co o pani/pannie dowiedziałem się na tym forum, wnioskuję że mieszka pani w jednym z prawie muzułmańskim kraju na północy, lub północnym wschodzie Afryki. W związku z tym radziłbym rozejrzeć się dokładnie wokół swojego domostwa, w poszukiwaniu rośliny o nazwie konopja indyjska, z racji tego, że mniej więcej teraz, przypada pora jej kwitnienia, a pyłki zawierają THC w ilości proporcjonalnej do zawartości tego składnika w roślinie. To by tłumaczyło kolorowe sznury, i parę innych rzeczy.



#18 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

drogi panie, milo mi ze czytal pan moje wypowiedzi i rzeczywiscie- mocno stoje na ziemi, raczy pan jednak zauwazyc ze glowa kazdy z nas celuje ku niebu. Za rade dziekuje- nie skorzystam, w zyciu nie cpalam i nie zamierzam- ,, takie historie" zdecydowanie wole przezywac swiadomie.Jak i kazde inne.

#19

Nosferatoo.
  • Postów: 298
  • Tematów: 40
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 3
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

W związku z tym radziłbym rozejrzeć się dokładnie wokół swojego domostwa, w poszukiwaniu rośliny o nazwie konopja indyjska, z racji tego, że mniej więcej teraz, przypada pora jej kwitnienia, a pyłki zawierają THC w ilości proporcjonalnej do zawartości tego składnika w roślinie. To by tłumaczyło kolorowe sznury, i parę innych rzeczy.


W ramach sprostowania;
Konopie zaczynają kwitnąć w reakcji na skracający się dzień, mniej więcej na przełomie lipca i sierpnia.(a nie teraz!?) Jako że są to rośliny psychoaktywne, wpływają na nasze postrzeganie świata, jednak ich moc, jest zbyt słaba, by pojawiły się halucynacje!...co najwyżej przy zamkniętych oczach lekkie wizualizacje...a same pyłki, to zdecydowanie, zbyt mało Tetrahydrokannabinolu(THC),by odczuć jego działanie.


Najłatwiej jest skrytykować to, czego nie rozumiemy...


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych