Skocz do zawartości


Zdjęcie

PEDOFILIA W INDIACH


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
25 odpowiedzi w tym temacie

#16

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

W Polsce to jest dopiero pedofilksi raj dla katolickiej zarazy. W Polsce to nawet rodzice zgwałconych dzieci bronią księży pedofili-gwałcicieli. Zresztą wystarczy popatrzeć ile "obrońcy krzyża" dali minusów od razu. Ode mnie plusik.


Telewizja wyprała Ci dostatecznie mózg bo z tego co widzę po Twojej wypowiedzi, mówiąc katolik masz od razu przed sobą obrońców krzyża. Skoro jesteś taki pewny swojego, to proszę podaj z jakiś RZETELNYCH źródeł dane, przypadki cokolwiek na temat tego raju dla księży-pedofilów w Polsce. Jeśli zasypiesz mnie masą takich informacji, że w Polsce księża są bezkarni to chylę czoła i zwracam honor. Ale raczej podejrzewam, że byłeś po prostu taki do przodu i nie masz nic na poparcie swojego postu, więc powiem krótko - lepiej zainteresuj się islamem, gdzie pedofilia jest na porządku dziennym i w dodatku nie jest karana a wręcz legalna. Więc sto razy zastanów się nim naplujesz do własnego gniazda w którym religia jest kwestią wyboru i nikt nikogo na smyczy do kościoła nie prowadzi.

A wracając do obrońców krzyża to mam dla Ciebie ciekawą informacje - http://natemat.pl/64...ich-manipulacji

Mam nadzieję, że ta nagonka na katolików wreszcie dobiegnie końca. Tyle ode mnie

Użytkownik Bobek edytował ten post 04.07.2013 - 00:41

  • 2

#17

Avenarius.
  • Postów: 894
  • Tematów: 12
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Pedofilia sprawa względna, polska królowa Jadwiga wyszła za Jagiełłę w wieku lat 13, i nikt wtedy ani obecnie nie burzył się z tego powodu. Co innego gwałt, który można dokonać tak 5-letnim jaki 75-letnim człowieku, a jeszcze co innego skłonności homoseksualne. Te zjwiska moga występować u jednej osoby łącznie, albo w różnych kombinacjach. Dlatego błędem jest ujmowanie ich pod wspólnym mianownikiem.

Użytkownik Avenarius edytował ten post 04.07.2013 - 16:42

  • 0

#18

eXistance.
  • Postów: 93
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

"Para gejów gwałciła adoptowane dziecko,

Udawali wrażliwych, odpowiedzialnych gejów, marzących o ojcostwie. Dziecko urodziła dla nich rosyjska sześć lat temu surogatka kochających. Chłopca adoptowali w 2005 roku i odgrywali przed mieszkańcami Cairns, w północnym Queensland wzorową tęczową "rodzinę". W rzeczywistości od lat wykorzystywali seksualnie chłopca i pozwalali na to także swoim znajomym.

Geje uczyli dziecko seksualnych zachowań w relacjach z dorosłymi mężczyznami. Budowali w nim przekonanie, że taki styl życia jest normalny i ma miejsce w każdej rodzinie. Chłopiec był przy tym specjalnie trenowany na wypadek pytań ze strony policji czy opieki społecznej.
Na ślad pary homoseksualistów policjanci wpadli dzięki przypadkowemu odkryciu w Nowej Zelandii. Śledczy badający sprawę pedofila w Wellington znaleźli zdjęcia chłopczyka na komputerze podejrzewanego mężczyzny. Mimo, że nie było na nich nic niezgodnego z prawem, obudziło czujność policjantów i postawiło australijską policję w stan najwyższej gotowości. W toku dochodzenia śledczy dotarli do zapisu rozmów między parą homoseksualistów i innymi pedofilami. Gdy wkroczyli do domu gejów, w czasie, gdy ci przebywali w USA, nie mieli wątpliwości. Znaleźli tam dowody pozwalające jednoznacznie określić skandaliczne działania, doprowadzić do aresztowania i odebrania im dziecka.
Mężczyźni zostali aresztowani w Kalifornii na początku 2012 roku. W miniony weekend jeden z nich otrzymał wyrok 40 lat więzienia. Drugi wciąż oczekuje na wynik procesu.
Co na to zwolennicy zrównania praw małżeństw z prawami homopar? Jak długo będą zamykać oczy na fakty? Sprawa z Queensland nie jest jednostkowa. Wystarczy tu przypomnieć chociażby sprawę gejów z Connecticut, którzy w 2011 roku zostali oskarżeni o gwałt na dwóch z dziewięciu adoptowanych chłopców. Z zeznań dzieci wynika, że były wielokrotnie i brutalnie gwałcone."


Dołączona grafika

3.17 Nie zamieszczaj wypowiedzi szerzących nienawiść rasową, obraźliwych dla cudzych uczuć religijnych, nawołujących do przemocy, godzących w cudzą godność, naruszających cudzą prywatność itp.
7.8 Zabronione są wszelkie formy rasizmu i nietolerancji tj. wypowiedzi antynarodowe i szerzące nienawiść, wypowiedzi wulgarne odnoszące się do innych nacji, kolorów skóry, wierzeń, osób, wypowiedzi obraźliwe skierowane pod adresem innych Użytkowników Forum.

Za to ostatnie zdanie i załączony obrazek, które wykasowałem:
Dołączona grafika
Dołączona grafika

Nie będę tolerował takich wpisów na forum.
/Connor

  • 0

#19

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano


W Polsce to jest dopiero pedofilksi raj dla katolickiej zarazy. W Polsce to nawet rodzice zgwałconych dzieci bronią księży pedofili-gwałcicieli. Zresztą wystarczy popatrzeć ile "obrońcy krzyża" dali minusów od razu. Ode mnie plusik.


ej, nie życzę sobie byś używał określeń "katolicka zaraza" ok? ja jestem katoliczką i nie robię nikomu krzywdy, a tacy ludzie jak ty są w moich oczach puści, bo patrzą tylko przez pryzmat skandali kościelnych
znasz jakiegoś księdza pedofila?
ja nie spotkałam nawet zwykłego, a księża których znam są uprzejmi, życzliwi
nie mówię, że tacy nie istnieją, bo fakt- są księżą pedofile, ale nie wkładaj wszystkich do jednego worka.
poza tym, czy tylko w tej religii wykracza się poza granice wyznaczone przez Boga?


Nie mogę, nie mogę. Skąd Wy obrońcy krzyża się bierzecie? Uważasz ludzi trzeźwo patrzących na świat jako pustych. Dla mnie to wy ślepi wyznawcy jesteście puści i ograniczeni. I nie, nie kierujemy się tylko kościelnymi skandalami. Patrzymy na kościół przez pryzmat czasu i widzimy jak zła jest ta organizacja. W sumie ilość ofiar kościoła przekroczyła ilości ofiar obu wojen światowych.
Ty mówisz że katolicy nie robią nikomu krzywdy? To właśnie Ty pierwsza masz ochotę wydrapać mi oczy za to tu piszę. Nie możesz mnie dosięgnąć więc wyklikasz minusy...
Mówisz że nie spotkałaś żadnego księdza pedofila? Ja w jednej parafii znałem trzech! Co się z nimi stało nie wiem, w każdym razie nie ma już ich w tej parafii. Jeden z nich chciał przelecieć moją dziewczynę, wtedy szesnastoletnią!
Skala pedofilii osiągnęła już rozmiary krytyczne i w końcu ludzie powinni otworzyć oczy i zabrać się za tych *******

//
Regulamin forum zaprania również kropkowania wulgaryzmów. Nadaję - z obowiązku - upomnienie.

Dołączona grafika
  • -1

#20

Bobek.
  • Postów: 476
  • Tematów: 30
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie mogę, nie mogę. Skąd Wy obrońcy krzyża się bierzecie? Uważasz ludzi trzeźwo patrzących na świat jako pustych.


Po 1 szanujmy się, jeśli ktoś nazywa czyjąś wiarę zarazą, niech nie oczekuje od osoby do której kieruje swoje słowa stoickiego spokoju. Osoba do której Ty kierowałeś swój post nie uniosła się w żadnym momencie, natomiast Ty wojujący ateisto zrobiłeś to parę razy.

Użytkownik Bobek edytował ten post 05.07.2013 - 12:01

  • 0

#21

Andy-1970.
  • Postów: 345
  • Tematów: 22
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Nie mogę, nie mogę. Skąd Wy obrońcy krzyża się bierzecie? Uważasz ludzi trzeźwo patrzących na świat jako pustych.


Po 1 szanujmy się, jeśli ktoś nazywa czyjąś wiarę zarazą, niech nie oczekuje od osoby do której kieruje swoje słowa stoickiego spokoju. Osoba do której Ty kierowałeś swój post nie uniosła się w żadnym momencie, natomiast Ty wojujący ateisto zrobiłeś to parę razy.


Właśnie takiej odpowiedzi się spodziewałem. Moje słowa widać to jak kij w mrowisko.
Podoba mi się "wojujący ateista". Może w końcu uda się wypowiedzieć wojnę...

//
OT

Dołączona grafika
  • 0

#22

puzzelkowa.
  • Postów: 20
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Nie rób ze mnie wariatki mój drogi
po 1, nie klikam ci żadnych minusów, bo to z mojej strony by było głupie, a jeśli masz coś do mnie, to powiedz mi to w twarz, a nie mówisz, że jestem ograniczona przez wspólnotę katolicką, bo to zwykły hejt przez neta, który może napisać każdy idiota, mój drogi Andy
jestem zwolenniczką Prawa Przyciągania, które idealnie wpasowuję się w Biblię i uwierz mi kochany, tu nie ma żadnych ograniczeń
Kościół nie był nigdy święty, przyznaję ci rację, ale ja nie wydrapałabym ci oczu, raczej pogadała, spotkała się, wyjaśniła jeśli chodzi o różnice w poglądach, dlaczego oboje uważamy inaczej. świat polega na kompromisie, a nie kłótni ;)
zabiłbyś mnie, bo jestem katoliczką?
tak to odbieram po twoich wypowiedziach oraz odbieram SUBIEKTYWNIE też to, że chcesz wzbudzić w nas gniew.
teraz są wakacje, może na prawdę byśmy pogadali?

I wiadomość do Connora, dajesz bana, za opowiedzenie historyjki o dwóch gejach-pedofilach, jako naruszenia regulaminu, jak to historia prawdziwa i czysty fakt, a jak Andy-1970 PRZYKŁADOWO obraża moje uczucia religijne w swoich wypowiedziach? czemu nie reagujesz, skoro wypowiedź rzeszy nienawiść i sam autor wyzywa księży? samego tematu nie zaliczyłeś do obrażania uczuć religijnych i poglądów, bo to fakt, ta historia o gejach-pedofilach to także fakt, a nie obrażanie czyichś poglądów :P
gratulacje dla moderatora za poczucie moralności, wobec uczuć religijnych i poglądów, brawo ;* :P


//
OT

Dołączona grafika

Użytkownik puzzelkowa edytował ten post 05.07.2013 - 19:18

  • 0

#23 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

A wy dalej nagonka na katolików i generalizowanie sprowadzając wszystkich księży do jednej miary? Niezła hipokryzja artykułu. W Indiach to każdy Hindus jest potencjalnym gwałcicielem. Wiem, bo znam wielu z mojego rejonu. Zachowują się jak spuszczona zwierzyna ze smyczy i molestują w pracy wszystkie kobiety. To szowinistyczny naród. Ale najlepiej pluć na własny dywan.
  • -1

#24

starscream.
  • Postów: 80
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Pytanie jaki morał z tego płynie ? Odpowiedź żaden. Spójrzcie obiektywnie takie zachowania jak gwałt i pedofila w stosunku do nieletnich istnieje od najdawniejszych czasów, nie mam zamiaru tutaj nikogo bronić ale jest to nieodłączna część życia ludzkiego również jak homoseksualizm. A co do tematu to kraje takie jak Indie, oraz inne kraje trzeciego świata
To jest kolebka dla takich ludzi, rodziny same sprzedają własne dzieci za (dla nas śmiesznie małe)pieniądze. A co to powoduje tylko bieda brak dostępu do medycyny techniki oraz kultury w indiach są ludzie którzy nawet czytać nie potrafią. A po drugie zazwyczaj pedofila i ich ofiary kojarzą się z jakimś horrorem a zazwyczaj jest tak że te dzieci mają inny start w życiu, które by nigdy nie otrzymały od rodziny. Same klamiac że nic im się nie robi. Medal jak i kij zawsze ma dwie strony i w niektórych przypadkach nieważne co zrobimy i tak będzie niezadowolenie oraz inny stosunek części ludzi.
  • -1

#25

Jaku.
  • Postów: 122
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

... W Indiach to każdy Hindus jest potencjalnym gwałcicielem. Wiem, bo znam wielu z mojego rejonu. Zachowują się jak spuszczona zwierzyna ze smyczy i molestują w pracy wszystkie kobiety. To szowinistyczny naród...

Niebywałe stwierdzenie. Czy można bardziej powierzchownie, łotrowsko i przy okazji bezsensownie opisać jakikolwiek naród?
  • 0



#26 Gość_Creator

Gość_Creator.
  • Tematów: 0

Napisano

Od kiedy stwierdzenie faktu o braku szacunku do kobiet przez Hindusów to łotrowskie i bezsensowne stwierdzenie? Im do muzułmanów wiele nie brakuje jeśli chodzi o rolę kobiety w rodzinie.
  • -1


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych