Skocz do zawartości


Zdjęcie

Małe pytanie na temat zjaw,duchów


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
26 odpowiedzi w tym temacie

#1

Crimon.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam serdecznie chciałbym na początku się przywitać, mam na imię Kasper pochodzę ze Śląska i śledzę owe forum już długi czas.
Jeszcze nie miałem okazji nic napisać, ale w końcu musi być ten pierwszy raz :)


Dobra co do tematu to, to krótkie pytanie i szczegółowa odpowiedź jak można prosić.


Czy duch albo zjawa(czy jak tam wolicie) są w stanie przewrócić prawie pełny (1,5l) napój ?
  • -2

#2

Art123.
  • Postów: 251
  • Tematów: 14
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Są one w stanie Cię dusić i kłuć, więc tak. Jednak rzadko przejawiają swoją aktywność i nie lubią atencji.
  • 0

#3

Crimon.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

@Huno
Czyli mógł zwalić napój od tak przypadkowo czy bardziej celowo?

czy potrzebujesz jakiś informacji, byś lepiej mi wyjaśnił?
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Myślę, że celowo. Chce ci dać do zrozumienia żebyś nie pił farbowanych i sztucznych napoi.
Duchy są takie dobre i troskliwe.

Dołączona grafika
/Connor
  • -1



#5

Akinci.
  • Postów: 318
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Znaczy się wiesz, litrowy na pewno, ale czy poltoralitrowy to trudno powiedziec. Zalezy czy duch byl silny za zycia.
  • 0

#6

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Prawda to najczystsza, może to duch zdrowego żywienia albo duch zdrowego rozsądku (jak tam wolisz)? ;)

Użytkownik Padael edytował ten post 16.04.2013 - 16:09

  • 0



#7

Crimon.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

O czym wy w ogóle piszecie?? Napój to woda mineralna jurajska truskawkowa stała na stole obok łózka gdzie z małżonkom spaliśmy i właśnie to nas obudziło..

Czy mógł by ktoś z was podejść do tematu na poważnie ?
  • -1

#8

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Truskawkowa to pewnie dodatek smakowy o smaku truskawki, następnym razem kup czystą niesmakową. Duch o tym wie że taka woda nie jest dobra, myślisz że duchy są takie gupie?

3.2 Pisz na temat wątku, w którym się wypowiadasz. Jeśli nie masz nic konkretnego do napisania to nie pisz wcale.
7.1 Zabronione są wszelkie formy spamu, pod pojęciem którego rozumie się wypowiedzi o niskim poziomie merytorycznym, wypowiedzi lakoniczne lub jednowyrazowe, wielokrotne zamieszczanie tej samej wiadomości, nadmierne wykorzystywanie opcji formatowania tekstu, nadużywanie wielkich liter, emotikon itp.
Dołączona grafika
Dołączona grafika
/Connor

  • 0



#9

Crimon.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Truskawkowa to pewnie dodatek smakowy o smaku truskawki, następnym razem kup czystą niesmakową. Duch o tym wie że taka woda nie jest dobra, myślisz że duchy są takie gupie?


Proszę cie o nie wypowiadanie się w tym temacie. Nie wiem po co tu w ogóle siedzisz. W tym momencie prowokujesz mnie i liczysz na pewną dyskusje by po prostu ponabijać posty by poczuć się dowartościowanym i myśleć, że mimo tylu postów jesteś kimś. na prawdę nie pomagasz "gupcze"
  • 0

#10

iksde.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze pytanie to skad masz pewnosc, ze to byl duch? Moze kot akurat wskoczyl na stolik albo pies sie o niego otarl itd. okno otwarte i przeciag?
  • 0

#11

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Albo butelka byla byla gdzies lekko wgnieciona, zakretka nie dokrecona.Babelki sie pomalu ulatnialy i to spowodowalo ruch.
  • 0

#12

Crimon.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Pierwsze pytanie to skad masz pewnosc, ze to byl duch? Moze kot akurat wskoczyl na stolik albo pies sie o niego otarl itd. okno otwarte i przeciag?



Nie ma psa, kota też. Okna pozamykane, bo jeszcze w nocy zimno a po drugie mam rocznego syna. mieszkam tak ze 150 metrów od torów kolejowych , jak pociąg przejeżdża to są lekkie drgania ale mało wyczuwalne i na pewno nie wywróciły by one napoju. Mieszkam tutaj prawie pół roku mieszkanie było święcone przy kolędzie, ale to chyba na złe duchy ala demony :P Przed nami mieszkała też młoda para wyprowadzili się do Anglii zostawiając sporo rzeczy w tym bojler 75l


Chciał bym jeszcze dopisać taką rzecz ale nie wiem czy są one powiązane bo przed wczoraj miałem taki mały incydent otóż prąd w całym mieszkaniu mi gasł i zapalał i tak kilka razy jak by ktoś robił sobie głupi żart, wychodziłem na korytarz by sprawdzić ale nikogo nie było, sąsiedzi nie narzekali że maja problemy z prądem. Najlepsze jest to iż nie wybijało mi korków a bardziej to wyglądało jak problemy z energetyką, lecz tylko w moim mieszkaniu? Myślałem, że coś mi robi małe spięcie lub przegrzewa się, wyłączyłem bojler, lodówkę, mikrofale, a na końcu komputer i przy kompie dopiero coś ustało, lecz przebywając w kuchni jeszcze takie malutkie przepięcia były prawie nie widoczne okiem bo trwały po ułamek sekundy.
To było tak mniej więcej o 22:30.

Użytkownik Crimon edytował ten post 16.04.2013 - 17:28

  • 0

#13

iksde.
  • Postów: 23
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby to bylo o 3 w nocy to bym pomyslal, ze to demony.
Szczerze bez obrazy ale jestes nastepnym ktory zaklada taki glupi temat, bo mu woda spadla, albo pies zawyl w nocy, albo swiatlo zgaslo...ja tam w twoim przypadku nie widze niczego paranormalnego...pamietaj ze duch ci nic nie zrobi, boj sie ale osob realnych z krwi i kosci...
  • 0

#14

Crimon.
  • Postów: 16
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Gdyby to bylo o 3 w nocy to bym pomyslal, ze to demony.
Szczerze bez obrazy ale jestes nastepnym ktory zaklada taki glupi temat, bo mu woda spadla, albo pies zawyl w nocy, albo swiatlo zgaslo...ja tam w twoim przypadku nie widze niczego paranormalnego...pamietaj ze duch ci nic nie zrobi, boj sie ale osob realnych z krwi i kosci...



Wiem że jest takich tematów tu sporo i bardzo sceptycznie na to zwracacie uwagę, tylko chce się troche dowiedzieć. Nie boje się, miałem przyjemność spotkać sie z takimi zjawiskami jak byłem malutki a w domu działy sie dziwne rzeczy. Strasznie chciał bym spotkać to ponownie.
Prosze tylko o wyjaśnienie sensowne takowej butelki z wodą, bo jeszcze sobie nadzieji narobie :P
  • 0

#15

Nanorobot.

    Agent CIA

  • Postów: 198
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Dlaczego wy wszystko bierzecie pod zjawy, duchy itp. Spadła, zdarza się. Pewnie sam żeś wywalił. Co do prądu to sam sobie odpowiedziałeś, zwarcie było.
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych