Skocz do zawartości


Zdjęcie

Managery Piłkarskie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
1 odpowiedź w tym temacie

#1

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest temat o Fifie a ja bardziej preferuję managery piłkarskie i chciałem się dowiedzieć kto z Was gra, jakie osiągaliście sukcesy w grze, jakie przeprowadzaliście najciekawsze transfery oraz czy działy się ciekawe i zaskakujące rzeczy w trakcie waszej gry jak np. u mnie Ukraina doszła do finału MŚ 2014.

Ja jestem pasjonatem Football Managera. Obecnie gram w 2011 bo po prostu tam miałem dobrą karierę i chciałem ją kontynuować. Lubię przeróżne wyzwania w grze i niestety ale problem polega na tym że już nie jestem za bardzo w stanie wymyślić sobie czegoś nowego. Oczywiście zaczynałem też dobrymi klubami jak Inter czy Atletico ale najbardziej jara mnie granie klubami z niższych lig i wyciąganie ich z dołka albo granie egzotycznymi klubami np. z Kataru. Przyznaję że używam edytora baz danych ale nie po to żeby sobie dać maksimum kasy, podwyższyć reputację czy podwyższać skillsy piłkarzom w klubie w którym mam zamiar grać ale przede wszystkim lubię reżyserować scenariusze gry. Oprócz tego gram jeszcze w internetowego trophymanagera ale tam średnio mi idzie, gram aktualnie w III lidze.

#2

Cannabinol.
  • Postów: 360
  • Tematów: 19
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Masz rację z tym, że prowadzenie wielkich klubów nie daje takiej zabawy, bo tam tak naprawdę po 2 sezonach nie ma już co poprawiać i gra się nudzi :P Z kolei grając katarskimi, czy innymi egzotycznymi klubami nie masz dobrych rywali.
Ja teraz w fifie 13 przeniosłem sobie Celtic do 3 ligi angielskiej i oparłem go na ściąganiu po taniości najlepszych juniorów, z klasowych graczy kupiłem tylko Garetha Bale'a. Obecnie jestem w czołówce 1 ligi i wygrałem LM w której Arsenal już nie gra dzięki mnie. Poza tym wygrałem Euro 2016 ze Szkocją :P

Użytkownik Cannabinol edytował ten post 16.04.2013 - 00:01




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych