Skocz do zawartości


Zdjęcie

Tom Cruise zaszokował świat


  • Zamknięty Temat jest zamknięty
48 odpowiedzi w tym temacie

#31 Gość_chruszczow

Gość_chruszczow.
  • Tematów: 0

Napisano

Nowonarodzona? Kto widział noworodka z taką czupryną?   :rotfl:


niektórzy ludzie rodzą się już z takimi włosami tak jak jakiś sławny koleś urodził się ze wszystkimi zębami :)
  • 0

#32

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Po co Tom Cruse to zrobił???  


:rotfl: :rotfl:
  • 0

#33

Ejael.
  • Postów: 1261
  • Tematów: 56
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

pandemia, on tego nie zrobił - zrobił to ktoś inny, fotki z Vanity Fair są autentyczne, ta druga fotka to ściema.
  • 0

#34

Laros.
  • Postów: 12
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ta informacja tylko potwierdza tezę, że Amerykanie to najbardziej prymitywny naród na świecie.

Prymitywny ale jak - intelektualnie, emocjonalnie, duchowo, fizycznie?W takim razie jak udało im się zbudować imperium?Prymitywne narody nie budują światowych potęg.No może z jednym się zgodzę - jest tam chyba najwiekszy odsetek ludzi myślących "inaczej" :mrgreen:
  • 0

#35

Kasalagupagu.
  • Postów: 163
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

przecierz to drugie zdjęcie jest wklejone.Spójrzcie na włosy :hmm:
  • 0

#36

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

przecierz to drugie zdjęcie jest wklejone.Spójrzcie na włosy

Faktycznie wygląda jakby były doklejone :hmm: Chyba, że tak już zdjecie wyszło.
  • 0



#37

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest tam chyba najwiekszy odsetek ludzi myślących "inaczej"


Gdzieś, kiedyś czytałem o stanach depresyjno-maniakalnych (czy jak to się tam nazywało). Raz jesteś gotów zrobić niewiarygodne rzeczy, masz mnóstwo energii, a za jakiś czas dopada cię depresja i masz myśli samobójcze.
Podobno USA się tak dobrze rozwinęło, bo większość ludzi którzy kiedyś wyjeżdżali za ocean miało tę chorobę. W trakcie manii decydowali się na długą drogę przez morze, robili wielkie rzeczy, a jak mieli depresję to sobie strzelali w łeb. Nie mówię, że wszyscy, ale podobno wielkie umysły, pionierzy Ameryki mieli takie schorzenia, nie pamiętam dokładnie (czytałem to w jakiejś gazecie): filmowcy, pisarze (np. Hemingway).
Byli po prostu gotowi na rzeczy, których normalni ludzie by się nie odważyli. Ci normalni zostali w Europie :>
  • 0

#38

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mayo, wszystkie wielkie umysły i osobowości były i są nie tylko ekscentryczne ,ale również trochę ' psychiczne ' ;-) , podobno genialni artyści i naukowcy muszą mieć trochę nawalone we łbie :mrgreen:
  • 0

#39

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

No właśnie i te ich odchyły powodują, że wpadają na jakieś genialne wynalazki, myśli, albo kompletnie idiotyczne pomysły, ale dzięki ryzyku, mogą zdobyć więcej. Być może w tym tkwi potęga USA. Tam się ci pomyleńcy koncentrowali, bo w miarę rozsądni ludzie nie ryzykowali dalekiej podróży i niepewnej przyszłości, a wyjeżdżali ci najbardziej "szaleni" :smile:
  • 0

#40

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

jest w tym dużo prawdy ..... popatrz na różnych największych naukowców , artystów czy nawet polityków , każdy miał jakieś fiu - bździu :P , to jak takie dwie skrajności , odchyły i wielki umysł i to wszystko razem wzięte równa się geniusz , zastanawim się czy bez szaleństw wogóle by coś osiągnęli , chyba nie , bo ' normalni ' ludzie nie stają się wielcy , dopiero jak coś in się w głowie poprzewraca :mrgreen: :mrgreen:
  • 0

#41

Mayo.
  • Postów: 210
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Możliwe, że w każdym umyśle siedzi geniusz, ale ujawnia się tylko u osobników, którzy nie mają jakichś wewnętrznych ograniczeń. Może jak się walnę głową kilka razy w skrzynkę to mi się coś odblokuje :lol :
Ci wybitni mają po prostu bardziej otwarty umysł niż ci "normalni", ale dlaczego? Może to my jesteśmy nienormalni bo jesteśmy ograniczeni? A ci "geniusze" po prostu nie są przygotowani do takiego odblokowanego umysłu i świrują (przynajmniej okresowo)
A może sam zaczynam świrować? :smile:
  • 0

#42

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

:lol : hehe jak zaczynasz świrować to może znaczy ,że zaczyna się ' objawiać'
u Ciebie geniusz ;-)
  • 0

#43 Gość_inga

Gość_inga.
  • Tematów: 0

Napisano

ananas napisał/a:  
Nowonarodzona? Kto widział noworodka z taką czupryną? :rotfl:


Ja widziałam :smile: Moja córka miała długie, czarne włosy kiedy się urodziła, i była najpiękniejszym dzieckiem na świecie. :smile: I jest nadal... ;-)
  • 0

#44

ciemność.
  • Postów: 1937
  • Tematów: 21
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Szkoda, że chyba mam całkiem normalnie w głowie. Może gdyby było inaczej to bym skonstruował jakiś wynalazek :-(
  • 0



#45

OliviaValentine.
  • Postów: 363
  • Tematów: 4
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Szkoda, że chyba mam całkiem normalnie w głowie. Może gdyby było inaczej to bym skonstruował jakiś wynalazek  


:rotfl: :rotfl: :rotfl:

A ja mam nie pokolei w głowie , pozatym mam prorocze sny :devil: , a ostatnio zainteresowałam się astro fizyką ,może coś z tego wyniknie ? :mrgreen:

:lol :
  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych