Skocz do zawartości


Zdjęcie

Golf na podkarpaciu


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

magnum.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zapraszam wszystkich chętnych do zapoznania sie z tym pięknym sportem.



Aby rozpocząć przygodę z golfem wystarczy umówić się na pierwszą GRATISOWĄ prezentację. To po niej stwierdzisz czy GOLF to dyscyplina dla Ciebie!
Nie musisz obawiać się o sprzęt, wszystko co musisz ze sobą zabrać to: DOBRE SAMOPOCZUCIE, UBIÓR SPORTOWY, CHWILĘ WOLNEGO CZASU!
PREZENTACJE ODBYWAJĄ SIĘ NA POLU GOLFOWYM PORĘBY NINE KOŁO SĘDZISZOWAŁ MŁP. LUB NA SYMULATORZE W SIEDZIBIE KLUBU W RZESZOWIE.
DOŁĄCZ DO NAS! ZAPRASZAMY!!!

Dla forumowiczów chcących sprobować swoich sił mam możliwość załatwienia zaproszeń na gratisową 1 godzinną lekcje z pro Jankiem Lubienieckim.


Coś o Golfie

Jest to sport, który dopiero rozwija sie w Polsce, ale zdążyłem zauważyć ze rozwija sie on bardzo szybko i coraz więcej młodych ludzi zaczyna grę w golfa.

Jest też wielu ludzi którzy twierdza, że jest to sport bardzo drogi i dltaego tez nie maja ochoty nawet spróbować tej gry.Ja ze swojej strony moge powiedzieć ze to nieprawda. Jeżdze od kilku lat na snowboardzie i jeden wyjazd 2 tygodniowy np. w Alpy wychodzi drożej niż cały rok gry w golfa.


Zapraszam również do dyskusji na temat tego sportu :)
Moze jest ktoś kto juz próbował lub gra systematycznie w golfa i chciałby sie podzielić swoimi wrażeniami.

Ja powiem od siebie, że gram w golfa od ok. 7 miesięcy i moge stwierdzić że jest to jeden z bardziej wymagających sportów, ze wszystkich z którymi miałem styczność do te pory. Powiem tak, byłem bardzo sceptycznie nastawiony do tego sportu,ale juz po pierwszym razie wciągną mnie jak narkoty i teraz moge stwierdzić,ze golf to moja pasja . Teraz robie przymiarki do kupna własnego sprzętu i mam zamiar zacząc uczęszczać na codzienne lekcje z trenerem w celu obniżenia HCP.


Ps. Jeśli temat jest w złym miejscu to prosze o przeniesienie go do odpowiedniego działu.

Użytkownik magnum edytował ten post 04.04.2013 - 12:07


#2

dżek.

    Muzyka Śnieżnych Pól

  • Postów: 1196
  • Tematów: 280
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 39
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Jest w złym. Łamiesz dwa pierwsze podpunkty regulaminu.
Na tym forum możesz zamieścić dowolne ogłoszenie mające związek z tematyką serwisu.
Ogłoszenie w swoim charakterze nie może wyraźnie promować, reklamować jakiejkolwiek strony internetowej.



#3

magnum.
  • Postów: 12
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Aha to strone wykasowałem.
Jeśli nie może byc takie ogłoszenie w dziale ogłoszeń to prosze Admina o usunięcie tematu.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych