Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoopiekunowie wykorzystywali dziecko.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#241

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Michale :)
gdybys przeczytal dokladnie co napisalam , staloby sie czytelne dla Ciebie iz czepilam sie " wiekszosci" w kontekscie " intensywnego oporu i pozniejszych fobii" .

#242

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zaczęło się od tego posta:

Ales sie nagadala :) chciec -nie chciec, uznanie homo- skrajna postawa, opor-fobia,zrownowazyc tolerancje i nietolerancje.
Ty sama siebie rozumiesz? :)
Skad wiesz co czuje " wiekszosc ludzi " ?

ps
nie zebym zaczela obstawac za homosiami , poprostu nie lubie kiedy ktos wypowiada sie w imieniu wiekszosci.


Postawiłaś tu pytanie "skąd wiesz co czuje większość" W poniższym poście natomiast...

Alez ja Ci nie przypisuje mojego punktu widzenia! Nie odwracaj kota ogonem. Ja rozumiem ze "odczuwasz swiat glebiej" ,Ty i Twoje ego ,jednak albo pisz zrozumiale dla innych albo bierz komentarze jakimi sa i nie probuj byc zlosliwa bo kiepsko Ci to wychodzi.

Zapytalam skad wiesz co czuja inni a konkretnie jak sama napisalas ,wiekszosc:


... podkreśliłaś, że chodzi Ci o tą "większość" I można w tym momencie przypuszczać, że całe to oburzenie wzięło się stąd, że nie lubisz kiedy ktoś wypowiada się w imieniu większości, a nie tylko "większości" w kontekście fobii.

#243 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

przepraszam ze sie wtrace: ktos pisal o ,, intensywnym oporze''? Prowadzacym pozniej do fobii??? Mozna wiedziec kto i.gdzie?

Użytkownik ayalen edytował ten post 09.04.2013 - 23:20


#244

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Tak, Ty pisalas. Bardzo prosze:

Wiekszosc ludzi czuje silny- instynktowny opor przed kontaktami seksulnymi z ta sama plcia, nawet ci ktorzy ogladaja chetnie popisy dwoch pan- watpie zeby zdecydowali sie na to samo w odniesieniu do siebie- moze jednorazowo, z ciekawosci.Czasami ten opor przeradza sie w fobie...



#245

aquamen.
  • Postów: 337
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Co do "większości" w kontekście "intensywnego oporu" to sprawa jest oczywista. Wg. mnie nie ma się czego czepiać. Z tym oczywiście zaznaczniem, że jak powiedzieliśmy, ludzi mających takie fantazje jest więcej niż przypuszczamy.

#246 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

aha. Instynkt a intensywnosc to pojecia tozsame? I nie.ma roznicy.pomiedzy stwierdzeniem,,ktory czasami/ nie zawsze''a ,, ktory pozniej- jako oczywistosc''.
Dziekuje Moniko.

#247

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

O rany, obracanie kota ogonem tez kiepsko Ci idzie ..

Pisalam z pamieci , "silny" zastapilam "intensywnym". Sens ten sam.

#248 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

wedle jakiego slownika instynkt oznacza silny? Zmienilas sens tego co powiedzialam, nie dochodze z jakiego powodu i po co . Nastepna uwage personalna zglosze do raportu. Przepraszam za off top.

#249

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Napisalam ze zamienilam slowo "silny" na "intensywny" !

To sobie zglaaszaj!

#250 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Moniko, moze gdybys po prostu zapytala co przez to rozumiem- chetnie wyjasnilabym Ci, bez przepychanek slownych. Przeoczylas slowo,, instynktowne''- zachowania ktore u ludzi przechodza w intuicyjne wyczuwanie zagrozen. Na tyle silne by powodowac szereg odruchowych reakcji.Wszyscy jestesmy wyposazeni w instynkt,nie wszyscy z niego korzystamy. Co Cie oburza zatem?

Użytkownik ayalen edytował ten post 10.04.2013 - 06:52


#251

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Niczego nie przeoczylam a do oburzenia bardzo mi daleko..Nie wywoluj wilka :P

#252

ultimate.

    Animam debeo !

  • Postów: 500
  • Tematów: 46
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

@up

Dziewczyny, już wystarczy offtopu. Wracamy do tematu.




#253 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

sam sie wywolal...?
A co Ty sadzisz na temat mozliwosci adopcji dzieci przez pary homoseksualne? Bo to jest tematem watku w ktorym przelecielismy chyba wszystko ze soba wlacznie?
Moim zdaniem adopcja jest absolutnie niedopuszczalna. Bardzo podoba mi sie to co zauwazyl chyba Michal- upadek cywilizacji rozpoczyna sie w chwili gdy w ramach postepu uznaje sie za zdrowe to co jest niezdrowe.

#254

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@Robakatorianin:
- dlaczego ludzie mieliby się przyznawać do tego że są homoseksualistami, skoro nimi nie są? Co taki człowiek by tym zyskał?
- dlaczego twierdzisz, że "wzorce zachowań prezentowane przez homo" wykrzywiają psychikę? Jak ją wykrzywiają? Jak zaobserwować to wykrzywienie?
- "Homosie nie są lekiem na dzieci z bidula!", adopcje przez pary homoseksualne mogą sprawić, że część tych dzieci znajdzie swój dom
- dziecko homoseksualistów pewnie będzie kozłem ofiarnym, tak samo z resztą jak to z domu dziecka. Lepiej jednak być kozłem ofiarnym i mieć rodzinę, niż być kozłem ofiarnym i rodziny nie mieć
- jak to w końcu jest z tym powoływaniem się nie na to, że coś jest normalne/nienormalne dlatego, że w przyrodzie występuje/nie występuje? Ok, czy nie ok? Co do kanibalizmu, to nie robimy tak dlatego, że najczęściej jedlibyśmy swoich współplemieńców (bo byliby najbliżej), więc okoliczne plemiona bez kanibalizmu stawałyby się liczniejsze od nas, a z czasem by nas wchłonęły i zabroniły kanibalizmu. Kanibalizm narażałby nas też na zainfekowanie się pasożytami zabitej osoby, a poza tym, to inne metody zdobywania pożywienia są łatwiejsze. Jest więc dość dużo argumentów za tym, by tak nie postępować.



#255

Dawid1984.
  • Postów: 9
  • Tematów: 0
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Znam dużo osób które chowały się w domu dziecka, żadna z tych osób nie była wyśmiewana na podwórku czy w szkole, ale widzę dyskusja z toba nie ma sensu, wierzysz ślepo w to, że homo są lekartwem na dzieci z domu dziecka itp, a nie widzisz jakie to wyrządzi szkody tym właśnie dzieciom. Jak w ogóle można wmawiać ludziom, że mieć dwóch ojców czy dwie matki to norma? Nie pojmuję tego i nigdy nie pojmę, dla mnie wszystkie odchylenia od normy tj. homoseksualizm, pedofilia, kazirodztwo, to jedno i to samo, i powinno się z tym walczyć, a nie promować. Na szczęście polskie społeczeństwo nie jest na tyle ogłupione, i widać to chociażby w tym temacie. Nie pozdrawiam.

ps optymisto wątpie, abyś chciałbyc wychowywany przez dwóch panów, bądź dwie panie :)


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych