Skocz do zawartości


Zdjęcie

Homoopiekunowie wykorzystywali dziecko.


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
465 odpowiedzi w tym temacie

#181 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Optymisto- to wynika z przeprowadzanych badan, wystarczy pogrzebac w necie, byle nie jednostronnie. A poza tym temat dotyczy mozliwosci adopcji dzieci przez pary homoseksualne a nie zagadnienia homoseksualizmu. Wiec nie odwracaj kota ogonem w poszukiwaniu argumentow, kazdy z nich przegrywa z czysta zyciowa logika. Z tej maki chleba nie bedzie, to po co mielic? Zyjmy pozwalajac zyc innym tak jak chca. Kazdy ma.prawo do swojego zycia i nikt nikomu.do lozka nie ma prawa zagladac. Ale tez i zgoda na sadzanie dziecka w lozku homoseksualnej pary- co juz samo .moim.zdaniem jest wbrew naturze i jako takie nie jest naturalnym ludzkim popedem- uwazam za przesade, i to gruba.

Użytkownik ayalen edytował ten post 07.04.2013 - 17:08


#182

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@ayalen, wciąż czekam na Twoje linki do badań (albo jakiś wiarygodnych poszlak) o tym, że "zachowania homoseksualne sa najczesciej zaburzeniem wczesnorozwojowym nabytym".

Użytkownik optymista edytował ten post 07.04.2013 - 17:11




#183

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

To moze ja podlinkuje , na temat watku.

http://wpolityce.pl/...kiego-socjologa


ps.
Troche sie pogubilam i nie wiem w koncu czy mozna linkowac na forum czy nie. Jesli nie , to prosze moderatora o wykasowanie i z gory przepraszam :)

#184

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Moniko, nie jest to link na poparcie wspomnianej tezy że "zachowania homoseksualne sa najczesciej zaburzeniem wczesnorozwojowym nabytym". Co zaś się tyczy treści tych badań, to później okazało się że nie były one zbyt rzetelnie wykonane, a sam ich autor przyznał, że niektórzy wyciągają z nich zbyt daleko idące wnioski.



#185

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Alez ja nie wrzucilam linku na poparcie tezy o ktorej mowisz , tylko w temacie watku.

Jeszcze jedno , tak naprawde badania nad homoseksualizmem wciaz trwaja . Do tej pory nigdzie ,na podstawie zadnych badan nie udowodniono w 100 procentach ,ze jest to sklonnosc wrodzona. Z listy chorob psychicznych jak ogolnie wiadomo zostala skreslona tylko i wylacznie z powodow lobbystycznych. Wiec daruj sobie te upieranie sie przy swoim , poniewaz nie masz nic na poparcie swoich racji.

#186

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Moim skromnym zdaniem jeżeli będzie zgoda na adopcję przez pary homoseksualne to możliwe że tutaj wyrośnie nowy sposób represji. Czyli osobom które będą delikatnie mówiąc inaczej myśleć niż system co może zostać nazwane chociażby mową nienawiści będą odbierane dzieci i przyznawane parom homoseksualnym. No ja nie jestem sobie w stanie wyobrazić skali tragedii człowieka kiedy nie dość że zabiorą mu dziecko to jeszcze dadzą je dwóm gejom...

PS. Że wam się chce jeszcze użerać z optymistą :P

Użytkownik Tenhan edytował ten post 07.04.2013 - 17:48


#187

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

Moniko, mam kilka argumentów - już do nich umieszczałem przykładowy link:

1. Wyjaśniono to np. tutaj w zakładce "Przyczyny zróżnicowania orientacji seksualnych"





#188 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

to.nie czekaj a znajdz sam, nie umiem linkowac a i.nie widze powodu zeby ulatwiac Ci zycie. Obok czynnikow wrodzonych- powstalych w okresie wczesnorozwojowym plodu- a wiec potwierdzajacych anomalie, wystepuja zachowania przejete jako wzorce. Powiedz - jak uwazasz
jaka szanse widzisz na to ze dziecko o zdrowym popedzie, adoptowane i wychowane przez pare homoseksualna dla ktorej przeciez ta orientacja jest wlasciwa- obracajace sie w specyficznym srodowisku homoseksualistow, odnajdzie sie w relacjach z plcia przeciwna? Znalam chlopaka tej orientacji. Kiedys zebralo mu sie na zwierzenia, opowiedzial mi jak go uwiodl wychowawca na.obozie, on.mial wtedy bodajze 14 lat. To byl jego pierwszy kontakt seksualny ktory zapisal mu sie jako norma i nie o pedofilie mi chodzi a o zwiazki uczuciowe, bo jakos to nam umyka, w koncu zwiazek to nie tylko seks, to sfera uczuc. Wiec bez linkowania, od siebie - powiedz jaka szanse dajesz dziecku?
Mysle ze najzdrowiej byloby nie przeszkadzac zyc ludziom wedle ich woli. Wcale nie trzeba im w tym pomagac zgoda na nonsensowne zadania. Para homoseksulna to para a nie rodzina. Z adoptowanym dzieckiem tworzy imitacje rodziny z jednym z tatusiow odgrywajacych role mamusi. Albo odwrotnie. W prawdziwej rodzinie nikt nie musi grac udajac tego kim nie jest. O to chodzi, o wychowanie dziecka w falszu?

#189

optymista.
  • Postów: 504
  • Tematów: 16
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Żałośnie niska
Reputacja

Napisano

@ayalen, po prostu linków nie ma, a głupio Ci to teraz przyznać.



#190

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Optymista , przeczytalam calosc tekstu z linku ktory podales . WTF ? Tam nie ma nic rozstrzygajaceg.

#191 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Optymisto, skoro wygodniej Ci w to wierzyc- prosze uprzejmie. Wystarczy wpisac w wyszukiwarce haslo- argumentow popartych linkami jest w brod. A moze zamiast opierac sie na niepelnych i nie obiekrywnych badaniach- pomyslec logicznie. Nie odpowiedziales na zadne pytanie, zamiast tego chcesz argumentow zeby miec co zbijac kontrargumentujac. Mowimy o parach ktore nigdy nie beda rodzina. Chcesz skazac dzieci ktore juz i tak cierpia - na jej karykature? Unikasz odpowiedzi na kwestie zasadnicza- czym jest rodzina, i czemu sluzy? Od kiedy para ludzi staje sie rodzina? To jest istota tematu. Ja nie odmawiam prawa homoseksualistom do zycia wedlug ich woli. Szanuje ludzi bez wzgledu na odmiennosc, kazdy jest inny . Ale zycie opiera sie na tym co naturalne, na tym.co pozwala trwac gatunkowi ludzkiemu. Na rodzinie ktora tworzy kobieta i mezczyzna. Na to chcesz linkow takze? Popatrz wokol siebie po prostu.

#192

Xellos.
  • Postów: 1090
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

@Xellos: na prawdę, nikt tu nie walczy z homoseksualizmem? A nazywanie go patologią, chorobą, mówienie o konieczności leczenia homoseksualistów, wyzwiska pod moim adresem tylko dlatego, że jestem zwolennikiem jego tolerancji? Oczywiście, że problemem wielu ludzi* w tym wątku jest sam fakt istnienia homoseksualizmu! Nie wszyscy w tym wątku oceniają też ten pomysł jako zły, a nawet gdyby, to co by to zmieniło? Czy prawdę można przegłosować, przekrzyczeć?

Mamy utrzymywać status quo tylko dla świętego spokoju, ignorując to, iż zmiany mogą być nadzieją dla wielu ludzi? Zarówno dla tych osieroconych dzieci, jak i dla rodzin, które chcą je adoptować, wychować, być szczęśliwymi. Mamy tą szansę odrzucić tylko dlatego, że dawniej "tak nie było"?


Ty jesteś zwolennikiem adopcji. Czemu o tym nie wspominasz odnosząc się do wyzwisk ? Przecież to kwestia adopcji tak naprawdę porusza ludzi.

Zmiany są zmianami EGOISTYCZNYMI. One nie są dla dzieci z domu dziecka. One są dla zaspokojenia EGO dwóch homo.

To jaki wpływ na dziecko będzie mieć wychowywanie przez homo, można ocenić dopiero po latach. Ty lekką ręką byś oddał na testy dzieci, tak jakby to były szczury w laboratorium. Na szczęście jesteś w mniejszości i w Polsce nie wierzę w rządy, które to umożliwią. Palikot jest na wymarciu.


Podam Ci realny przykład jaki może zaistnieć, po umożliwieniu adopcji. Przede wszystkim adopcje nie są dla wszystkich. To nie jest tak, że idziesz i mówisz "biorę te dziecko" jak w sklepie i wychodzisz z dzieckiem. Zanim dopuszcza się do adopcji, to ocenia się rodzinę czy się nadaje. Jak sobie wyobrażasz te testy dla pary homo ? :) I teraz przykład. Para homo dostaje odmowę z jakiś tam przyczyn, ale leci z tym do Palikota i robi aferę na całą Polskę. Palikot robi konferencję i trąbi: nie dostali dziecka bo są homo. Presja lobby homo, jest tak silna, że jakby to wprowadzili to nikt by się nie odważył odmówić adopcji. Nawet jakby dwoje homo się nie nadawali na rodziców ! To jest tak jak w tym temacie o wykorzystywaniu dziecka. Nikt nie odmówi im adopcji ze względów politycznej afery medialnej. I potem niewłaściwi ludzie dostaną dziecko w swoje łapska.

#193

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Presja lobby homo, jest tak silna, że jakby to wprowadzili to nikt by się nie odważył odmówić adopcji.


Moim zdaniem daleko idąca paranoizacja. Nie ma takich przesłanek. Paru prezenterów w TV i jeden poseł nie budują takiego lobby.



#194

Makijashu.
  • Postów: 10
  • Tematów: 2
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Presja lobby homo, jest tak silna, że jakby to wprowadzili to nikt by się nie odważył odmówić adopcji.


Moim zdaniem daleko idąca paranoizacja. Nie ma takich przesłanek. Paru prezenterów w TV i jeden poseł nie budują takiego lobby.



Wystarczy jeden byle pajac.

#195

Dostoyevsky.
  • Postów: 22
  • Tematów: 0
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Mam poglądy lewicowe, lecz osobiście jestem przeciwny adopcji przez pary homoseksualne. Oczywiście nie uważam osób homoseksualnych za chore, problemem jest to, że większość takich osób żyje bardzo nieodpowiedzialnie tj. często zmieniają partnerów i prowadzą dość nieodpowiedni styl życia dla rodzica. Moja opinia jest poparta wszelkimi badaniami społecznymi, ktoś kto mi nie wierzy może sobie poczytać o tym w internecie. Z drugiej strony warto zastanowić się nad tym czy dobrym pomysłem jest zmienianie standardowego modelu rodziny. Rodzina formowała się przez tysiące lat i wszelkie próby podejmowania się zmieniania jej formy niestety mogą negatywnie wpłynąć na społeczeństwo. Mimo liberalnych poglądów jestem w stanie docenić pewne konserwatywne wartości i właśnie taką jest standardowy model rodziny.

Użytkownik Dostoyevsky edytował ten post 08.04.2013 - 14:35



 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 1

0 użytkowników, 1 gości oraz 0 użytkowników anonimowych