Skocz do zawartości


oczy w kolorze indygo


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
6 odpowiedzi w tym temacie

#1 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

poniewaz zglosilam wniosek o usuniecie konta, niejako na pozegnanie, chce sie podzielic dzisiejszym snem, bardzo pieknym, i nawet nie o to.co snilam chodzi a o odczucia ktore wzbudzil, spowodowal- i pozostawil. Jeden z tych snow ktore na swoj uzytek nazywam snami- niesnami, sa bardziej rzeczywiste niz jawa i zawsze niosa przeslanie. Sen zaczal sie od przygotowan do jakiejs podrozy, bedacej powrotem, mialam pojsc do ambasady po jakies zaswiadczenie, ambasada byla bliziutko, a ja zgubilam sie w plataninie uliczek
lazlam przez czyjes podworka, nie czulam jednak niepokoju, wiedzac ze w koncu wyplacze sie z tej gmatwaniny, zreszta- okazalo sie ze bylam caly czas u celu, patrzac w inne strone. Pozniej siedzialam przy kawiarnianym stoliku, z kobieta obok- nieznajoma a bardzo mi bliska, wiedzialam ze jest mi przyjazna. Obie cos czytalysmy, ja unioslam glowr znad lektury i w powuetrzu na wprost swojej twarzy ujrzalam swe odbicie, swoja twarz, i nie zdazylam sie dziwic jak to mozliwe, zamarlam ze zdumienia widzac swoje oczy, bez teczowki, zrenicy- galki oczne wypelnial gleboki niebieski kolor, wlasciwie indygo, z jakims ksztaltem zarysowanym na tle tego koloru. Dotknelam delikatnie ramienia kobiety, bojac sie ze gwaltowna reakcja splosze to co widze- a ona uniosla glowe, spojrzala na mnie z najpiekniejszym usmiechem jaki kiedykolwiek widzialam...miala takie same oczy, oczy barwy indygo, w ktorych otwierala sie bezgraniczna przestrzen, w ktorych dzien laczyl sie z noca. Szepnelam - co to? Odparla- szczerosc....obudzilam sie z uczuciem szczescia, spelnienia, ktore wciaz trwa. Jeden najpiekniejszych snow niesnow jakie zdarzyly mi sie.Chcialabym miec moc podzielenia tego uczucia pomiedzy tych ktorzy czuja sie nieszczesliwi, coz slowa.

#2

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Cudny sen. Mnie w zyciu zdarzylo sie kilka , ktore sprawialy ze po przebudzeniu swiat wydawal sie piekniejszy :)

Skad pomysl na usuniecie konta ? Wydawalo sie ze zadomowilas sie tutaj..

#3

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie od dziś wiadomo że niebieskie oczy są najpiękniejsze i najszlachetniejsze.

#4

Padael.

    Tauri

  • Postów: 1017
  • Tematów: 73
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Nie od dziś wiadomo że niebieskie oczy są najpiękniejsze i najszlachetniejsze.


indygo to nie niebieski,wydaje mi się,że to coś pomiędzy niebieskim a fioletowym, zbliżony kolor miała Liz Taylor.
Egoistycznie zaznaczę,że zielone są też niczego sobie.

Wracając do snu to właśnie była istota człowieczeństwa, ponadczasowa, uniwersalna i wiara,że ów pierwiastek jest w każdej ludzkiej istocie, bo zdarzają się cuda kiedy nawet zło czyni dobro,przynajmniej w odruchu i niedługiej chwili.



#5

Tenhan.
  • Postów: 758
  • Tematów: 52
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Napisałem tak bo mimo wszystko indygo to jest odcień niebieskiego. Sen dość ciekawy, o ile pamiętam mi nic takiego się nie przyśniło po czym miałbym jakąś bardzo duchową refleksje, jak już to są to raczej sceny akcji, lub niezbyt przyjemne jak jeden z moich snów o pewnej defiladzie który już na stałe wbił mi się w pamięć.

#6

ELdeR.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

"Jeżeli uważasz ciało za swoją własność, jeśli wpadłeś w pułapkę poczucia "ja" i "moje", jeśli karmisz ego poczuciem zadowolenia ze swych duchowych osiągnięć, nie jesteś ani joginem, ani mędrcem, lecz zaślepioną ofiarą cierpienia."

#7 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Moniko, dziekuje, wlasciwie nie tresc snu byla niezwykla ile przekaz ktory zawieral, i pewnie stad to odczucie Decyzje podjelam ze wzgledow osobistych.
Padael, indygo nazywam wibracja niebieskiego, wiec w sumie obaj Panowie maja racje. I wiesz, wprawdzie wierze we wszystko, co znaczy ze nie odrzucam.niczego o czym nie wiem, jednak w jedno nie wierze i nie uwierze- w swiadome zlo. Zlo jest zawsze przejawem nieswiadomosci czlowieka. Dziekuje za komentarze/
Enso, dobre ego nie jest zle najgorsze jest to ktore udaje ze go nie ma. Moje serdecznie pozdrawia Twoje.Nie warto dzielic siebie na cialo i ducha
jestesmy jednoscia.



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych