Skocz do zawartości


Zdjęcie

Asthenia wita :)


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
19 odpowiedzi w tym temacie

#1

Asthenia.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Witam witam ;)

Dołączyłam do forum niedawno, wyskakując jak Filip z konopii i od razu wypowiadając się w konkretnych wątkach, uważam więc iż nadeszła pora dorzucić parę słów o sobie, cobyście w ogóle wiedzieli z kim macie do czynienia. ;)

Na imię mi Agnieszka, choć imienia tego zwykle nie używam nawet w świecie realnym. Liczę sobie prawie pełne dwadzieścia wiosen. Jestem basistką pop-punkowego zespołu, udzielam się w środowiskach skrajnie lewicowych (co zapewne nie spotka się z pozytywnym przyjęciem, wolę jednak uprzedzić o swoich poglądach) i uczę się rachunkowości w szkole policealnej. Pasjonuję się wszelkiego rodzaju zjawiskami paranormalnymi; do bardziej przyziemnych zainteresowań zaliczyć mogę bardzo szeroko pojętą muzykę, literaturę, koty (mam istny zwierzyniec w domu, w sumie trzy takie miauczące stwory..), grafitti/street art (którą to pasją zaraził mnie mój tatusiek), radosną grafomańską twórczość własną oraz fascynację kulturami Wielkiej Brytanii i Japonii. Uwielbiam działać spontanicznie, wiecznie wszędzie mnie pełno - taka już moja natura, od dzieciństwa miałam niespożytkowane pokłady energii i głowę pełną mniej lub bardziej udanych pomysłów.

To by chyba było na tyle w kwestii niezbędnych informacji na mój temat, żeby nie posypały się skargi, że już na wstępie zaczynam przynudzać. ;) Niezmiernie cieszę się z dołączenia do forum i mam nadzieję, że zagoszczę tu na dłużej.

Pozdrawiam, Asthenia!

#2

Shay.

    Herszt Bandy

  • Postów: 356
  • Tematów: 33
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj na forum, dziewczyno ; )

#3 Gość_penelopam

Gość_penelopam.
  • Tematów: 0

Napisano

Witam :).

#4

Lupus28.

    ¯\_(ツ)_/¯

  • Postów: 641
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Witaj ;)



#5

cysiasty.
  • Postów: 227
  • Tematów: 6
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam.

#6

żaba.
  • Postów: 1070
  • Tematów: 32
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

poka jak grasz :mrgreen:

#7

ELdeR.
  • Postów: 119
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

hejka. wreszcie ktoś normalny :)

#8

Aidil.

    Są ci co wstają z łózka, i ci co ewentualnie wstają z kolan.

  • Postów: 4469
  • Tematów: 89
  • Płeć:Kobieta
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Witaj.



#9

            .

    Equilibrium

  • Postów: 299
  • Tematów: 43
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja dobra
Reputacja

Napisano

Witaj. :mrgreen:



#10 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

Witaj Slonko, a masz jakies namiary na te radosna grafomanska? Chetnie pozachwycam sie. I sprostuje- koty nie sa przyziemne, bledne postrzeganie bierze sie z niedoboru tychze. Jak dojdziesz powyzej 6, zobaczysz jak bedziesz latac .

Użytkownik ayalen edytował ten post 01.04.2013 - 22:20


#11 Gość_Kochanie

Gość_Kochanie.
  • Tematów: 0

Napisano

cześć.

#12

mylo.

    Altair

  • Postów: 4511
  • Tematów: 83
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

witaj



#13

Atomowy_jogurt_zagłady.
  • Postów: 505
  • Tematów: 27
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja zadowalająca
Reputacja

Napisano

Witam rówieśniczkę.
jesteśmy zdania, że PISda nam wolność, nie chwal się więc lewicowymi poglądami :)
Punk z kotami. Smacznego :)

Użytkownik Atomowy_jogurt_zagłady edytował ten post 01.04.2013 - 21:40


#14 Gość_Rolland

Gość_Rolland.
  • Tematów: 0

Napisano

Siemanko :D

#15

Asthenia.
  • Postów: 1
  • Tematów: 1
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Ależ odzew, dzięki.. miło mi :)

@Żaba - niestety jeszcze nie ma się czym chwalić, nagrań indywidualnych żadnych nie mam, mój poprzedni zespół był więcej niż amatorski, a obecny jest dopiero w fazie nagrywania profesjonalnej demówki, która to faza zresztą ciągnie się w nieskończoność, gdyż nagrywamy ją w studiu radiowym, a nie mamy go na wyłączność.. póki co po internecie krążyć mogą więc co najwyżej nagrania z koncertowania po klubach tudzież jeden cover w naszym wydaniu, niestety w jakości "garażowej" ;) Odsyłam do poszukania na youtubie, zwiemy się W Chacie Błażeja band.

@ayalen - oj, w kwestii kotów absolutnie się zgadzam, nie zmienia to jednak faktu iż nie zamierzam dobijać do takiej ich ilości ;) Swoją drogą zliczając wszystkie futrzaste, które przewinęły się przez moje skromne progi to nawet i do siedmiu się doliczyłam.. i mimo całej mojej sympatii do tych stworów stwierdzam, iż całe szczęście, że nie jednocześnie. ;)

@Atomowy_jogurt_zagłady - nie od dziś przeglądam to forum i zdaję sobie sprawę z dominujących tu poglądów tudzież przekonań. Żyjemy w wolnym kraju, więc nie będę nikogo krytykować, skoro taki jest Wasz wybór to niech taki będzie - mam tylko nadzieję, że i mnie również nikt nie skreśli za moje zdanie. Z góry zaznaczam, że nie będę siać wszem i wobec mojego "lewactwa", bo nie po to tu jestem; ponieważ jednak jestem bardzo zaangażowana w niektóre działania z tym związane wolałam być szczera i o tym uprzedzić. Na wszelki wypadek nie będę jednak wypowiadać się na tematy polityczne, żeby nikogo przypadkiem nie prowokować ;)
Odbiegając od tematu - swoją drogą świetny masz nick! :D


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych