Skocz do zawartości


Zdjęcie

Telepatia


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
65 odpowiedzi w tym temacie

#16

Mo.nika.
  • Postów: 265
  • Tematów: 5
  • Płeć:Kobieta
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Zakladajac ze nie robisz sobie jaj.. nie pomyslales o tym ze byc moze Ci ludzie milkna, poniewaz zaskakuje ich Twoje zachowanie? Ze to nie ma nic wspolnego z czytaniem w Twoich myslach?
Co do lekarza , ktory powiedzial Ci ze masz dar.. wiesz, dobrze jest kazda diagnoze skonsultowac z innym lekarzem.
  • 0

#17

0zzy.
  • Postów: 40
  • Tematów: 4
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Zamiast pójść do lekarza, mogłeś iść kupić słownik ortograficzny.
  • 3

#18 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

ups. Ciekawe skad wiedzialam ze to bedzie psychiatra. Zmien.lekarza, na pierwszy strzal, obecny najwyrazniej sam potrzebuje specjalisty.
I teraz- jak na razie widac tylko gonitwe pokreconych mysli, z ktorymi sobie nie radzisz. Moze sprobuj przeslac mi jakas mysl?
Drogi kolego, za gwiazde tu nie bedziesz, ja tu wprawdzie krotko ale za to namietnie i z tego.co widze- tu same gwiazdy, i nie takie rzeczy widzialy wiec na nikim wrazenia nie zrobisz.. Na gonitwe mysli dobra jest medytacja wyciszajaca, i tyle. Faktycznie glos moze odjac.
  • 0

#19

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

ups. Ciekawe skad wiedzialam ze to bedzie psychiatra. Zmien.lekarza, na pierwszy strzal, obecny najwyrazniej sam potrzebuje specjalisty.
I teraz- jak na razie widac tylko gonitwe pokreconych mysli, z ktorymi sobie nie radzisz. Moze sprobuj przeslac mi jakas mysl?
Drogi kolego, za gwiazde tu nie bedziesz, ja tu wprawdzie krotko ale za to namietnie i z tego.co widze- tu same gwiazdy, i nie takie rzeczy widzialy wiec na nikim wrazenia nie zrobisz.. Na gonitwe mysli dobra jest medytacja wyciszajaca, i tyle. Faktycznie glos moze odjac.




za gwiazde, czlowieku wbiłem tu po pomoc a nie robić kariere w necie wiesz jak haha. A ty jak polaczek zamiast pomuc wbijasz nóz w plecy. Wyjdz na dwór, a nie caly dzien przed kompem. Myslalem ze jeses normalny. PKU !
  • -8

#20

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Zgadza sie, jest cos takiego, nieraz sie nawet ma to samo na mysli co dana osoba obok w tej samej chwili lub po chwili, tak samo z samopoczuciem wszystkich pobliskich osób mozna na nich wpływac, i nakrecic atmosfere lub odwrotnie. Ja na wszystkie dolegliwosci preferuje jedno lekarstwo, wciągam chmure to lubie bardzo, nawet mozna powiedziec ze wyostrza niektóre zmysły i alleluja do przodu, nie ma nic lepszego tak jak czosnek w stanach przeziebienia lub grypy w PL ciagle nielegalna. Do TV nawet nie idz bo telewizja kłamie i ogłupia, wprowadzajac ludzi w błąd.
Naucz sie z tym zyc i wykorzystaj to. ;]

Użytkownik real edytował ten post 28.03.2013 - 17:11

  • 1

#21

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

To jest juz jak choroba nieko troluje tego, ciezko z tym zyc. Nie wiem do kogo mam napisac o pomoc ...
  • 0

#22 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

a w czym Ci pomoc? Na razie wyglada na to ze pomoc potrzebna jest ludziom ktorych zarzucasz wytworami fantazji. Gwoli wyjasnienia- nie jestem normalna, jestem para normalna, a i przed kompem nie siedze, mobilnie z doskoku. Przejdzmy do rzeczy- w czym Ci pomoc Skoncentruj mysli i wypunktuj to z czym masz problemy, bo chyba nie jest to jeden . Przy okazji- ile masz lat- co nie znaczy ze chce Cie zniewolic, tylko ze w okresie dojrzewania rozne historie sa mozliwe, niekontrolowane wybuchy energii takze, stad pytanie. Jesli chcesz zostac potraktowany powaznie- badz powazny.

Użytkownik ayalen edytował ten post 28.03.2013 - 17:39

  • 0

#23

real.
  • Postów: 241
  • Tematów: 3
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Spróbuj sie zresetować o ile masz lata :D wychyl 250ml wódeczki i do tego z 8-10 browarów + baja bongo i odezwij sie za 3 dni czy pomogło ;p
  • 1

#24

kamilus.
  • Postów: 1231
  • Tematów: 106
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

A może to nie inni słyszą Twoje myśli, tylko po prostu Ty (nie chcąc i nie zdając sobie z tego sprawy) mimowolnie wypowiadasz je na głos?
  • 0



#25

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

a w czym Ci pomoc? Na razie wyglada na to ze pomoc potrzebna jest ludziom ktorych zarzucasz wytworami fantazji. Gwoli wyjasnienia- nie jestem normalna, jestem para normalna, a i przed kompem nie siedze, mobilnie z doskoku. Przejdzmy do rzeczy- w czym Ci pomoc Skoncentruj mysli i wypunktuj to z czym masz problemy, bo chyba nie jest to jeden . Przy okazji- ile masz lat- co nie znaczy ze chce Cie zniewolic, tylko ze w okresie dojrzewania rozne historie sa mozliwe, niekontrolowane wybuchy energii takze, stad pytanie. Jesli chcesz zostac potraktowany powaznie- badz powazny.



mam mlodosc za soba. Mam 31 lat i jestem nerwowy bo telepatia nie daje mi spokoju, w sobote 5 dni wczesniej moj syn mial roczek. Mowie powarznie, jakbys byl na moim miejscu to bys nerwowo nie wytrzymal, mowie szczerze. Nie chodzi mi o pieniadze ani o sławe z tej telepati tylko chce pokazac ze jest to mozliwe. Mam z tym problem juz kilka lat, wiem ze mi jakis tam procent wierzysz ale jestes sceptczny. Przepraszam za bledy pisze z kom. Czlowieku uwierz..
  • 0

#26 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

czlowiek wierzy, jest kobieta i tez pisze z komorki. Ortografow to nie usprawiedliwia. Gratuluke syna. A teraz po.kolei, opowiedz skladnie od czego to sie zaczelo.
  • 0

#27

Box.
  • Postów: 225
  • Tematów: 9
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Myślę że nikt nikomu istnienia telepatii udowadniać nie musi, bowiem od jakiegoś czasu wiadomo na pewno, że istnieje, lecz nie zdajemy sobie z jej istnienia sprawy. Ile to razy myślimy o kimś, a ten ktoś nagle do nas dzwoni lub ile razy myślimy o czymś, a druga osoba mówi to samo, bądź robi to, o czym pomyśleliśmy. Czasem są to przypadki, jednak niektórzy twierdzą, że nic nie dzieje się bez przyczyny.

Podstawowe pytanie, które tu chyba nie padło (jeśli nieuważnie czytałem, przepraszam) brzmi, skąd w ogóle wiesz, że inni czytają (odbierają) Twoje myśli? Ktoś Ci powiedział? Skąd ten ktoś mógł wiedzieć, że to akurat Twoje myśli, a nie kogoś, kto przechodził na przykład za oknem. No i słuszna czyjaś uwaga, większość ludzi olałaby takie coś, tłumacząc na przykład zmęczeniem.

Potrafisz wymienić ile osób i kim dla Ciebie były potwierdziło to, że mogą odczytać to, co myślisz? Zrób eksperyment, podejdź do żony i pomyśl że ma za gruby tyłek, albo za małe piersi. Jak dostaniesz w twarz, to znaczy że faktycznie słyszy, a jak nie, to jesteś całkowicie zdrowy :)
  • 0

#28

ktos tam.
  • Postów: 29
  • Tematów: 2
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Zaczelo to sie 5 lat temu ayalen, nie wiem conwe mnie wstapilo ale zaczolem dzialac telepatycznie. Najpierw dzialalem na kogos ale on nie slyszal moich mysli tylko jak siedzial kolo mnie to wiedzial ze napieram na niego. Czół sie jak zmulony, po jakims okresie slyszeli moje mysli.. Glupio z tym zyc i wyjsc na ulice, za dlugo czazu w tym siedze inny by zwarjowal, mialem juz mysli samobojcze bo inni slyszeli moje mysli ktorych ja nie kontrolowalem wyzywalem ich itp. Cxlowieku pomoz jak masz znajomosci, a dla boxa szacunek, napisalem przepraszam, bo sorry a przepraszam to nie to samo. Nie wiem co jeszcze ma m powiddziec, Polak wszystko potrafi. Derren Brown z tego co wiem tak potrafi bo ogladalem jego akcje. Pisalem mu meila zeby sie z im skontaktowac ale narazie nie ma odpowiedzi.
  • 0

#29 Gość_ayalen

Gość_ayalen.
  • Tematów: 0

Napisano

A potrafisz myslec swiadomie? Czy masz wplyw na bieg mysli, na ich.koncentracje, bo mam wrazenie ze skacza jak kroliczki, jak i gdzie chca. I czy potrafisz wyciszyc sie- pozwolic odplywac myslom? Masz silna energie, nad ktora nie panujesz. Probowalam zobaczyc Twoja aure ale bohomazy mi wyszly, platanina jakas. Naucz sie wyciszania potoku mysli, ten Twoj dar polezy, poczeka az nauczysz sie korzystac niego. Na razie jest odwrotnie, to tak jakbys mial tick nerwowy i walil kogos w pysk reka ktora zyje wlasnym zyciem . Jest Twoja i mysli sa Twoje, nie Ty ich. Mowilam- pogadaj z kims kto wskaze Ci medytacje wyciszajaca halas mentalny. Zzera Cie,a przy okazji obrywa otoczenie. Powodzenia
  • 0

#30

szon666.
  • Postów: 165
  • Tematów: 1
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Nieszczególna
Reputacja

Napisano

Telepata - tobie jest potrzebny tylko i wyłącznie słownik :D
No może jeszcze jakieś zajęcie zastępujące trolling :D

Użytkownik szon666 edytował ten post 28.03.2013 - 23:05

  • 0


 

Użytkownicy przeglądający ten temat: 2

0 użytkowników, 2 gości oraz 0 użytkowników anonimowych