Skocz do zawartości


Zdjęcie

Głos w dzieciństwie


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
3 odpowiedzi w tym temacie

#1

Kinuu.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Od dawna chciałam tu napisać jedną z moich historyjek. Ta akurat miałą miejsce, gdy miałąm może z 1,5-3 lata. Pamiętam, że akurat umiałam już chodzić i mówić. Kilka razy rankiem słyszałam taki mówiący do mnie piskliwy głos. Wrył mi się w pamięć taki jeden moment: leżałam w łóżku gdy nagle usłyszałam coś w stylu "brzydko wyglądasz". Co dziwne, gdy wstałam i poszłam do salonu usłyszałam to samo od taty. Nadal mnie nurtuje, co to mogło być. Reszte przypadków pamiętam już "za mgłą"..
  • 0

#2

Czimchik.
  • Postów: 8
  • Tematów: 1
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1.Dzieci odpalają pamięć długotrwałą około 3 roku życia, więc 1,5 roku to jednak (sporo) za mało.
2.Bardziej prawdopodobne jest, że sobie to albo wmówiłeś, albo pamięć z czasem coś pokręciła.
3.Napisze coś jeszcze, żeby trzy punkty były, bo zawsze są.
  • 0

#3

Kinuu.
  • Postów: 17
  • Tematów: 2
  • Płeć:Kobieta
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

1. Bardzo możliwe, że miałam 3 lata.
2.Trudno o to, tym bardziej, gdy mówiłam często o takich rzeczach mamie(w tym samym dniu lub dzień po zdarzeniu np. mówiłam, że ludzie chodzili po domu w nocy)
  • 0

#4

Wszystko.
  • Postów: 10021
  • Tematów: 74
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 1
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Słonko, 3 letnie dziecko nie jest jeszcze w stanie odróżnić snu od rzeczywistości. Część wspomnień które masz teraz może dotyczyć snu, a tobie się wydaje że działo się to w realu.
Podrośniesz trochę to zrozumiesz.
  • 1





Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych