Skocz do zawartości


Zdjęcie

co TO było?


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
8 odpowiedzi w tym temacie

#1

GryziochPL.
  • Postów: 25
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Witajcie

Zastanawiałem się wczoraj czy opowiedzieć o tym co mi sie zdarzyło czy nie,

ale w końcu sie zmusiłem i teraz przechodze do rzeczy:otuż od wcześniejszego roku pewna rzecz mi nie daje spokoju

gwoli scisłości to nie moja wyobraźnia,zmęczenie

ok wiec przechodze do rzeczy:To sie stało rok temu

obudziłem sie nagle i poczułem że jest bardzo zimno w pokoju i momentalnie spojrzałem na drzwi

Do dzisiaj niewiem co to było

Opis:(krótki)Było wysokie na całą długość drzwi i miało na głowie takie jakby rogi?

2 sytuacja:Znowu się budze i czuje ten lodowaty chłód(ponieważ juz wcześniej mnie tak nachodziły te "duchy" czy co to jest przeczuwałem co sie "święci") 

Dosłownie ciemno (przepraszam że sie tak wyraże)jak w "pupie u murzyna" 3 min zajęło mi dojście do siebie i zorientowanie sie gdzie jestem i gdzie jest łóżko.

wtedy stało w drzwiach TO.Momentalnie zamknąłem oczy.Niewiem ile czasu upłynęło ale w końcu otworzyłem

ale zobaczyłem znowu TO i poczułem ten lodowaty oddech...

i teraz już moge opis twarzy dać :

Jak już wspominałem miało rogi,krwiście czerwone oczy i bardzo wykrzywiona twarz

Momentalnie zemdlałem i obudziłem sie rano.

PS:Ojciec był alkoholikiem,bił matke i wgl(Nie chodził do kościoła i ja poprostu czułem że TO za nim chodzi)(ojciec już wyniósł sie dawno z czego jestem uradowany)




Ktoś mi powie co TO było?

  • -4

#2

pishor.

    sceptyczny zwolennik

  • Postów: 4740
  • Tematów: 275
  • Płeć:Mężczyzna
  • Artykułów: 16
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Powiem tak.
Jak czytam kolejny, podobny do tego, tekst, to co raz częściej przychodzi mi na myśl, żeby zgłosić racjonalizatorski pomysł, żeby każdy pierwszy temat zakładany przez nowego użytkownika (a już szczególnie dotyczący zjawisk paranormalnych typu: duch, zjawa, widmo itp) musiał przechodzić obowiązkową"kwarantannę" u odpowiedniego moderatora.
Ja rozumiem, że są rzeczy, którymi człowiek MUSI się z kimś podzielić ale jak czytam takie perełki :

"Opis:(krótki)Było wysokie na całą długość drzwi i miało na głowie takie jakby rogi?"

"i teraz już moge opis twarzy dać :
Jak już wspominałem miało rogi,krwiście czerwone oczy i bardzo wykrzywiona twarz"

to mój próg tolerancji na potrzeby innych gwałtownie się obniża.
  • 3



#3 Gość_RekaThora

Gość_RekaThora.
  • Tematów: 0

Napisano

Mysle ze to prowokacja, a jesli na serio to sie wydarzylo to paraliz senny, albo halucynacje. Swoja droga - wybrales zly dział.
  • 0

#4

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Za to mój prog tolerancji gwałtownie się obniża jak widze "Ktoś mi powie co TO było?"..

Raz że trudno cokolwiek stwierdzić z tak szczegółowego i dokładnego opisu którym sie posłużyłes..

A dwa ja wiem że teoretycznie siedzą tu "specjalisci" mądre głowy którzy widzieli wszystko i doswiadczyli wszystkiego ale to tylko teoretycznie.
Skąd mamy wiedzieć co to mogło być o ile rzeczywiscie było bo generalnie stawiam na przywidzenia, sen na jawie, figle podswiadomosci ew w gorszym przypadku jakąs chorobe psychiczną...lęk który przybrał psychiczno-materialną forme no chyba że spodziewasz się że odpowiedzi w stylu: toż to sam czort zawitał do Ciebie! Diaboł zwykły bo jak rogi to diaboł pewnikiem..
  • 0

#5

GryziochPL.
  • Postów: 25
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Zła
Reputacja

Napisano

Za to mój prog tolerancji gwałtownie się obniża jak widze "Ktoś mi powie co TO było?"..

Raz że trudno cokolwiek stwierdzić z tak szczegółowego i dokładnego opisu którym sie posłużyłes..

A dwa ja wiem że teoretycznie siedzą tu "specjalisci" mądre głowy którzy widzieli wszystko i doswiadczyli wszystkiego ale to tylko teoretycznie.
Skąd mamy wiedzieć co to mogło być o ile rzeczywiscie było bo generalnie stawiam na przywidzenia, sen na jawie, figle podswiadomosci ew w gorszym przypadku jakąs chorobe psychiczną...lęk który przybrał psychiczno-materialną forme no chyba że spodziewasz się że odpowiedzi w stylu: toż to sam czort zawitał do Ciebie! Diaboł zwykły bo jak rogi to diaboł pewnikiem..

Przepraszam


Jesli admin moze to niech usunie ten topic

ja jestem nowy i nie za bardzo potrafie opisywac

Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam


  • 0

#6

Aequitas.
  • Postów: 466
  • Tematów: 13
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

Przepraszam


Jesli admin moze to niech usunie ten topic

ja jestem nowy i nie za bardzo potrafie opisywac

Jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam


Nie przepraszaj tak od razu. Ludzie są tutaj przewrażliwieni na punkcie prowokacji i od razu wszystko jest za nie brane, wszystkie tematy nowych użytkowników. A ja podpisuję się pod słowa RekaThora - albo halucynacja, albo paraliż senny, chociaż obstawiam to drugie.
Ale swoją drogą temat mógł być też napisany w inny sposób ;)

Również pozdrawiam :)

Użytkownik Aequitas edytował ten post 16.03.2013 - 13:44

  • 0

#7

Mishka.
  • Postów: 310
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja bardzo dobra
Reputacja

Napisano

może widziałeś to: obrazek
??
  • 0

#8

Lidiana.
  • Postów: 85
  • Tematów: 14
  • Płeć:Nieokreślona
  • Artykułów: 2
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Może postaraj się to cos narysować i upnij? Być może rysunek będzie lepszy od takiego opisu..
  • 0

#9

Krzys19911.
  • Postów: 345
  • Tematów: 5
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja ponadprzeciętna
Reputacja

Napisano

Moim zdaniem 99,9% wszystkich "zjaw" widzanych w nocy, z łóżka, etc. to ewidentne halucynacje hipnagogiczne, czyli przewidzenia występujące na granicy jawy i snu. I wierzyć w to, co zobaczy się z łóżka, to tak jak wierzyć w prawdziwość snów.

gwoli scisłości to nie moja wyobraźnia,zmęczenie


Skąd możesz to wiedzieć? Halucynacje hipnagogiczne są bardzo realne.

Użytkownik Krzys19911 edytował ten post 16.03.2013 - 14:21

  • 1



Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych