Skocz do zawartości


Zdjęcie

Film dokumentalny o reinkarnacji


  • Zaloguj się, aby dodać odpowiedź
2 odpowiedzi w tym temacie

#1

Irey.
  • Postów: 474
  • Tematów: 60
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja Kiepska
Reputacja

Napisano

Dziś w TVP1 o godz. 23:00 interesujący film dokumentalny pt: "Chłopiec który żył już kiedyś"

Opis:
Czy po śmierci można narodzić się powtórnie? Wierzą w to wyznawcy reinkarnacji w kilku religiach. Ale jeśli o swym poprzednim życiu z detalami, których nie mógł znać mówi 4 letni chłopiec, opowiadając swej drugiej mamie, sprawa staje się zastanawiająca.

Użytkownik Irey edytował ten post 12.03.2013 - 01:13


#2

Dexter.
  • Postów: 306
  • Tematów: 11
  • Płeć:Mężczyzna
Reputacja znakomita
Reputacja

Napisano

Dzięki za temat. Co za szczęście, że wszedłem na forum 5 minut przed rozpoczęciem dokumentu i jeszcze na niego zdązyłem, można powiedzieć że jestem "fanem" reinkarnacji :) A więc przejdźmy do rzeczy. Chłopak jest jednym z setek tysięcy ludzi którzy pamiętają poprzednie wcielenia i często powtarza się motyw (głównie u dzieci), że nie do końca zgadzają się miejsca, zdarzenia, ludzie. Tutaj niezwykle precyzyjnie trafiono na ten sam dom, psa, plaże, lotnisko, wyspę jednak problemem okazała rodzina, w której jednak ten ojciec nie umarl w wypadku. Powiem tak, ciężko mi trochę wierzyć w zagraniczne dokumenty widać, ze niektóre sytuacje są ustawiane, chociaż sprawa wygląda niezwykle ciekawie. Gdzie mógłbym poczytać o tym chłopaczynie? Bo tak samo jak ten Profesor doszedłem do wniosku, ze wspomnienia mogly mu się pozlewać z wspomnieniami z innych życ. Ciekawy przypadek, jednak na świecie jest o wiele, wiele więcej lepiej udokumentowanych i trafionych w 100% Tak czy siak czym więcej badań nad takimi dziećmi tym więcej wiedzy na temat tego zjawiska.



#3

pankracy.
  • Postów: 11
  • Tematów: 2
Reputacja neutralna
Reputacja

Napisano

Jak ktoś przegapił, to można znaleźć na youtube. Bardzo ciekawy temat, generalnie ten film był bardzo przekonujący.




Użytkownicy przeglądający ten temat: 0

0 użytkowników, 0 gości oraz 0 użytkowników anonimowych